Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hordozható infraszauna fórum

Hordozható infraszauna (beszélgetős fórum)


2007. dec. 28. 21:54

Én nagyon rég még bérletre jártam, s akkor vették ezeket 150-ért. Aztán gondoltam veszek én is, de már nem forgalmazzák azt. A makketing 7000 vagy mi forgalmazta.

Azóta azt vettem észre, hogy rengeteg típussal hozzák be Kínából. Én nagyon ,egizzadok benne, s mivel a fejem kinn van, jól bírom. Fél óra után a lábam alatt levő törülköző olyan, mintha vödöz vízet öntöttem volna rá, én meg mintha a zuhany alol jönnék. Sajnos egy elég rossz típusba választottam bebe, amt most viszek vissza, mert szerencsémre pénzvisszafiz gari van rá.

Aúgy magánházak pincéiben árulják, ahogy kivettem egy-egy árus szavából. Így talán egy nagykert is be lehetne szerezni. Én most ezt próbálom meg...

most bocsi mennem kell, majd holna jelentkezeem.

54. Zsikee (válaszként erre: 53. - Sarkanylany)
2007. dec. 28. 21:48

Régi hordozható infaszaunázó vagy ahogy irtad. Mi a tapasztalatod, megéri megvenni, tényleg van olyan jó mint, ahogy azt az ismertetőkben leirják?

Én tavaly is 5o ezer Ft-ért láttam szinte mindenhol. Melyik volt 7o v. 15o ezer?

2007. dec. 28. 21:37

HAli

Elég nehéz ügy, én is 2-3 céget találtam összesen. MAjd megadom a nevüket. Régen 150 Ft volt, mostanság 35-70-ig árulják. VAlaki azt mondta, hogy egyenesen Kínából kéne megrendelni, biztos potom pénzért meglenne. Én csak a gari miatt aggódok. Amúgy ua típust adja vki 39, másik 55. Tehát akkor nem hiszem, hogy nagykerben 15.nél több lenne. Amúgy mindegyik cég februárra ígérte, mert teljesen kifogytak...

52. Zsikee
2007. dec. 28. 21:29
Tavaly volta a Praktikerben, Metroban, Baumaxban....szinte minden hipermarketben láttam, idén egyikbe sem. A hordozható infraszaunával foglalkozó oldalakon is főleg fekvő meg az új napszaunával foglalkoznak idén. Mi lehet az oka? Talán nem is olyan jó az ülő?
2007. dec. 28. 10:30

Sziasztok!

Szeretnénk venni mi is egy ilyen hordozható infraszaunát. Nézegettem a neten, érdekes, hogy az ebay.com oldalán fele annyiért lehet hozzájutni, mint az itthoni forgalmazóktól - csak az ebay-es nem szállít magyar honba :(.

Van javaslatotok, honnan lenne érdemes venni ilyet?

50. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 48. - Sarkanylany)
2007. dec. 4. 10:05

nekem is a hordozható van, faszékkel, de én nem használom, hanem mint egy kis egyszemélyes sátorban, benne ülök, és a kéznek hagyott nyíláson kukucskálva lesem a tévét. Elég muris lehet kívülről, a párommal szoktunk nevetni magunkon. De a hatás fantasztikus,minden alkalom után.

[link]

itt van a képen, pont ilyen van.

49. Zsikee
2007. dec. 3. 20:00
Mondtam neki hogy szeretnék én is venni karácsonyra. Lehet hogy csak kitalálta nehogy én is vegyek.
2007. dec. 2. 21:09

Én se hallottam még ilyet...pedig jó rég használója vagyok az infraszaunának.


Egy dolog lehet: a szék lába felmelegedhet és az valóban forró lehet. VAgy fa szék kell bele, vagy egy törülközőt lelógatni, hogy ne érjen hozzá a lábad.


Nakedbike neked milyen típusú van?

47. Zsikee (válaszként erre: 46. - 94c02c5bb5)
2007. dec. 2. 19:15
Nem egy szavahihető csaj, ezért is kérdeztem rá Tőled. Nincs értelme tovább kutakodni úgyis füllent megint egy nagyot.
46. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 45. - 94c02c5bb5)
2007. dec. 2. 12:14
Kérdezd meg hogy mit csinált, így látatlanban fogalmam sincs hogy mi történt.
45. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 44. - Zsikee)
2007. dec. 2. 12:13
valamit nagyon nem jól csinált, a vasaló is megéget ha hozzáérsz, vagy rátenyerelsz. Bele kell ülni és nem rá. Nem tudom, ő mit csinált, de soha semmi égési sérülésem nem lett, még akkor sem ha véletlenül hozzáértem az infra panelekhez. Elég az 50 fokra beállítani.KÉ
44. Zsikee (válaszként erre: 42. - 94c02c5bb5)
2007. dec. 1. 23:00
Egy ismerősöm nagyon szidta, panaszkodott hogy megégette magát benne. Igaz lehet ez?
2007. nov. 26. 19:02
Fekvő hordozható infraszaunát vennék. Ha valakinek van eladó, írjon bátran!
42. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 41. - Honfa)
2007. nov. 15. 08:39
nekem is ilyen van, szerintem a legjobb dolog amit valaha vettem, imádom. A fogyókúrámhoz is nagyon hatásos, a vacsorát simán leadom benne.
41. honfa (válaszként erre: 29. - D'or)
2007. nov. 14. 13:31
küldj képeket róla lehet, hogy érdekel szeretnék én is egy infra szaunát csak nem tudom milyet vegyek gabi
2007. nov. 7. 10:35
Tisztelt fórumozók. Van egy Elta infra szaunám amit ajándékba kaptunk, de mi nem használjuk, mert a feleségem terhes lett, és hát úgy nem lehet :-) A lényeg hogy ezt szeretném eladni, ha valakit érdekel a dolog. 40.000Ft Budapesten, vagy Gödöllő vonzáskörzetében át tudom adni személyesen.
39. jacson
2007. nov. 4. 00:27
Discoqueen!Milyen a fekvő hordozhatós infraszauna amelyet árulsz, és mikorra tudsz belőle szállítani? Érdekelne az, hogy hány darab lapsugárzó van benne, hogyan kell összeállítani, összecsukni, és mennyire izzaszt meg (folyik-e rólad a víz) Én szülinapra venném, de sajnos kipróbálni nem tudom, mert nem pesti vagyok.
2007. okt. 31. 16:48
Discoqueen!Hol találtál fekvőt megfizethető áron?Én is szeretnék venni, köszönöm!
2007. okt. 31. 15:52
én is ajánlani tudom csak, kb. 2 hete vettem hordozható ülőszaunát, nagyon imádom.
36. 8d7dbec8f1 (válaszként erre: 33. - Ktoni)
2007. okt. 30. 19:32
Szia ktnoni! Nézz rá a vatera.hu oldalra, ott is discoqueen-ként árulom, ill. kipróbálási lehetőséget is adok hozzá. Tudtommal Magyarországon ez a típus nincs forgalomban. Jóval olcsóbb, mint a "keménytetős" fekvő infrák, kifejezetten otthoni használatra találták ki, és szerintem nagyon jól megizzaszt.
35. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 34. - D'or)
2007. okt. 20. 09:55
Szia, mennyiért adod?
34. d'or (válaszként erre: 33. - Ktoni)
2007. okt. 20. 09:27
szio nekem van egy hordozhato infraszaunam elado koltozes miatt a www.vitalnet.hu meg tudod nezni..
33. ktoni
2007. okt. 18. 11:26

szia discoqueen!


épn is most szeretnék venni egy fekvő infát, meg lehet kérdezni, hogy te hol és milyen tipusut néztél ki?

amiket én neztem azok elég huzos aron vannak..

köszi a segítséget

32. 8d7dbec8f1 (válaszként erre: 31. - Dora1980)
2007. szept. 26. 22:26
Szia dora1980! Ezek az általatok írt infraszaunák mind megegyeznek alapvetően. 2-3 db lapsugárzó (infravörös) van beleszerelve a szövet alá, és az bocsátja ki a jótékony sugarakat.Mivel mindnek lényege az infravörös lapsugárzó, sokban nem különbözhetnek egymástól...Max. az árban! :-)A komolyabb verziók már digitális állításúak, az olcsóbban manuálisak (nekem is ilyenem van), de a hatékonyságon ez nem változtat. A manuálist is beállítod, aztán beülsz...Max, ha nagyon izzadnál, megkérsz valakit a környezetedben, hogy vegye alacsonyabbra a hőmérsékletet. Én egyébként a fekvő infrákra esküszöm, mert sokkal kényelmesebbek, nem nyomja a szék a fenekemet, közben kényelmesen olvasgathatok, és mellesleg az infra közvetlenül azzal a testrészemmel érintkezik, ami nálam problémás: fenék, comb, és ha megfordulok a has. Én jelen pillanatban adom el az ülő infrámat, mert már megvan a kiszemelt áldozat: egy hordozható fekvő infra... ja és hozzáteszem nem több százezerért. Kb. ugyanolyan lesz, mint a szalonokban, csak nem kell kifizetnem több tízezret egy bérletért! Jó infrázást mindenkinek!
2007. szept. 25. 12:04

sziasztok.

érdeklődni szeretnék, hogy az elta SA 100-as termékkel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

a www.elta.hu oldalon van róla leírás...

és érdekelne,h miben különbözik vajon az általatok leírt ülő hordozható infrától.

Várom válaszaitokat. előre is köszi.

2007. szept. 14. 13:05

Sziasztok , én aug.elején kaptam egyet, azt , amit a metróban lehetett kapni ( 36.000,- ft volt ).Én nagyon szeretem hetente 2x 3x használom,jobb lett a közérzetem és a bőröm is szebb lett.Én ajánlom mindenkinek, aki megteheti vegye meg.

www.plc.addel.hu( itt lehet megrendelni )

29. d'or (válaszként erre: 27. - D606bc0fd7)
2007. aug. 31. 20:11

szio nekem van ilyen vitalnet-es ,amit arulok jelenleg, ha erdekel kuldok at képeket, OK?

Sarkanylany akarta megvenni,csak kapott kozbe a szuleitol..

Tehat az enyem meg szabad, kb 1,5honapos, 1xvolt hasznalva,nagyon jo en 50000ftert vettem most 40000ft szeretnek erte...tovabbi priviben képek is

28. sarkanylany (válaszként erre: 27. - D606bc0fd7)
2007. aug. 27. 13:12

www.egeszsegplusz.hu - van sok cím. Itt találták a szüleim is.

vagy a másik másik típus

www.vitalnet.hu

27. d606bc0fd7 (válaszként erre: 26. - Sarkanylany)
2007. aug. 23. 14:10

Jól hangzik :)


Igaz, hogy kaptad, de meg szabad kérdeznem, hogy hol vették?

szeretnék én is jó minőségűt venni :)

2007. aug. 23. 13:30

NAgyon jó, 2x használtam eddig és teljesen leizzadtam, folyt rólam a víz, a törülköző a lábam alatt vizes volt.

Egy érdekes dolog van ebben amit vettem, hogy ehhez adtak egy ventillátort és az segíti a meleg levegőt. Amit régen használtam, az nem ilyen volt, ahhoz nem volt. A tied milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook