Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan tudni, hogy jó helyen vagyok a családállításon? fórum

Honnan tudni, hogy jó helyen vagyok a családállításon? (beszélgetős fórum)


1 2
3. f3000dc5ef (válaszként erre: 1. - Destiny88)
2014. jún. 2. 18:54

Én olyan helyen voltam, akinek végzettsége is van :D És sok-sok sikeres állítás mögötte.


És érdemes volt elmenni. Már maga az élmény is. Én nem is akartam állítani, de végül még is megtettem. Nem bántam meg.

2. 22faff5807 (válaszként erre: 1. - Destiny88)
2014. jún. 2. 18:50
Ne haragudj, nem értelek.
2014. jún. 2. 18:47

Sziasztok, mar nagyon korbejartam a temat. Olvastam,hiogy vannak jok es vannak kevesbe jok. Namost havalakinek nincsenek szazezrei , hogy kideritse, ki a jo,( egy allitas 15-25 ezer korul mozog, tudjatok ti is) akkor honnan tudni? Masok tapasztalatabol, gondolom.


Nagyon sok nevet olvasni, mar annyi allito letezik, mint gomba az erdoben. Sajnos gyakran olvasom, hogy nincs semmilyen mas hasonlo vegzettseguk, hogy kezeljek a problemat vagy utana az erzelmi sokkot.


De most kerdem en, ha valakinek nem eleg az, hogy megvan a problema gyokere, mert ez nem valtoztat semmin, akkor miert erdemes elmenni, erdemes egyaltalan?


Es nagyon orulnek, ha irnatok neveket is, akikkel jo vagy akikkel rossz a tapasztalatotok. Marcsak azert is, hogy mindenkit megkimeljunk a felesleges negativ elmenytol es az anyagi csodtol ( sokan pl.videkrol erkeznek az allitasokra, s uti koltseg mellett meg szallasrol is kell gondoskodniuk)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook