Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan lehet tudni, hogy egy szerető csak szexet akar vagy szerelmes? fórum

Honnan lehet tudni, hogy egy szerető csak szexet akar vagy szerelmes? (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. Milup2 (válaszként erre: 31. - Szilvia E)
2016. ápr. 4. 08:40

Nagyon vágyuk a szeretetre, szerelemre, sokszor érzi, látja az ember, hogy a másik nem is úgy szereti,nem is úgy érez iránta, de hinni akarja, hogy de mégis, talán majd idővel, biztos megszeret majd...

Vagy egyszerűen hazudik önmagának, hogy de biztos szeret, csak mittoménmi...Mert nem akar egyedül maradni...Mert tán egy szerető is jobb, mint a magány....!??!!....asszem....

34. polivinilklorid (válaszként erre: 33. - Szilvia E)
2016. ápr. 4. 08:34
Egy szerető viszonyban elég egyértelmű szokott lenni a dolog, de ha belegondolok, hogy más kapcsolatokban ilyen bizonytalan tud lenni az ember, akkor azt mondom, mégis érthető lehet bármiben a bizonytalanság. Nem gondolom, hogy mindenki szint alatti, aki már csalódott a párjában, barátjában, rokonában, bárkiben.
33. Szilvia E (válaszként erre: 32. - Polivinilklorid)
2016. ápr. 4. 07:14
Én úgy gondolom egy megfelelő érzelmi intelligenciával rendelkező ember érzi és tudja,hogy érzelmek vannak-e, vagy csak szex....
32. polivinilklorid (válaszként erre: 31. - Szilvia E)
2016. ápr. 4. 07:12

Ha olyan egyértelmű lenne, akkor nem lenne annyi csalódás az emberekben.

Szerintem amúgy sem olyan fekete-fehér ez, hogy a szeretőnek csak egy funkciója van.

2016. ápr. 4. 06:59
Komolyan mondom elgondolkodtató... hogy egy ember ennyire ne érezze a másik reakcióiból, érintéséből, öleléséből, szavaiból,hogy mit érez avagy mit nem....hogy testiségre kell csak, vagy a lelked is érdekli...Figyelni kellene az apró jelekre és az intuícióra...
30. Milup2 (válaszként erre: 28. - 871383ddcb)
2016. ápr. 3. 20:18
Hidd el, hogy nem..Lehet, hogy eleinte a cél érdekében kérdezgeti a másikat, jobban érdeklődik, de hosszútávon nem tudja hazudni, hogy érdekli a másik a szexen kívül is, ha nem úgy gondolja...
2016. ápr. 3. 19:11
):
28. 871383ddcb (válaszként erre: 19. - Milup2)
2016. ápr. 3. 17:07
A felsorolásod első részét is minden gond nélkül megteszi az is, aki nem szerelmes, csak szexpartnerre vágyik, szeretőre :)
2016. ápr. 3. 06:36
:)
2016. ápr. 2. 22:11
Még viszket a nunid?
2016. ápr. 2. 22:06

Ha nős, valószínű, csak szexre kellesz.


Ha nem, akkor is előfordulhat, hogy csak szexre kellesz.


Ha szerető, akkor tuti nem szerelmes beléd.


Te tudod, mi a jó neked.

2016. ápr. 2. 21:45
Csak szexre kellesz neki! Egyébként nem szerető lennél, hanem a párja/felesége.
2016. ápr. 2. 20:53

Ha tényleg szerelmes beléd, akkor nem vagyok második az életében. Az egy dolog, hogy mit mond.

A szeretői létet is meg lehet jól élni, ha nem képzelsz bele többet, mint ami.

22. Panna.33 (válaszként erre: 1. - E9ba4d597a)
2016. ápr. 2. 20:20
Jaja, ha szexre kellesz, hív, keres, apró ajándékkal halmoz el. Aztán megbakol párszor. Aztán vagy marad, vagy megy máshová.
21. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - E9ba4d597a)
2016. ápr. 2. 20:09

Hahhh, nemcsak apro ajandekokat vihet, ha elakarja erni a celjat, sztem barmire kepes egy manyus... Nem kell ahhoz szerelmesnek lenni.

Amugy meg innen +allapitani igen nehez, te vagy benne a kapcsolatban vagy minek is nevezzuk :)

Itt csak mindenki a sajat tapasztalatait fogka/tudja leirni, abbol nem leszel okosabb, sztem...

20. HappyDayandNight19 (válaszként erre: 9. - Mothertiger)
2016. ápr. 2. 19:08
Egyet értek!
19. Milup2
2016. ápr. 2. 17:55

Ha valaki szerelmes a másikba, akkor érdekli, hogy a másik mit gondol mindenféléről, érdekli hogy éli a másik a hétköznapjait, hol él, érdekli a családja, a múltja, a jelene, és az is, hogy a jövőjét hogy tervezi, érdekli a másik hobbija, érdekli, hogy mit szeret, mit nem szeret, érdekli a másik érzelemvilága, érdekli, hogy a másik mit mond, mit mesél, meghallgatja, a kedvében akar járni a másiknak, a szabad idejét szívesen tölti vele, és nem csak az ágyban, hanem mondjuk elviszi túrázni, városnézésre, elviszi a másikat a családjához, szüleihez, bemutatni, büszke a másikra......

Olyan sokmindent le lehet írni, miből lehet látni("tudni"), hogy a másik szerelmes....


Ha csak a szeretőt látja benned, akkor nem érdekli nagyon más, csak hogy ágyba vigyen, és minél többször..Adhat virágot, mondhat szerelmes szavakat, írhat szerelmes sms-eket, vásárolhat drága ajándékokat, de az még nem szerelem, az inkább egy hazug gesztus...Ha nem veled akarja az ünnepeket tölteni, ha a hétköznapokban nem érdeklődik irántad, ha a szex-en kívül mást nem akar veled csinálni, akkor hagyni kell...Na és: ha a családja fontosabb, akkor ebből sosem lesz normális kapcsolat...Ahhoz az kell, hogy szabad ember legyen, és téged szeressen...

2016. ápr. 2. 17:40

Hát ha nem egyértelmű az már, alapban rossz.

Amúgy meg lehet, hogy szerelmes vagy szeretőd van, de többet nem akarsz tőle, mert teljesen más tervei és elképzelései vannak az élet más területén, területein.

Vagy valamelyikőtöknek van párja, és vagy tudd róla vagy nem, ezt a pára és a szeretőre is értem.

Én az nyílt lapok híve vagyok ezen a téren.

Az alkalmi megbotlás már más kérdés. - ott ahogy Popper Péter is mondta a bűntudat, vagy más rossz érzés egy részét is ráterheled a partnere. - persze más kérdés, ha a félrelépésből gyerek is lesz.

17. moonlight13 (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2016. ápr. 2. 17:22
ja-ja
16. syria (válaszként erre: 1. - E9ba4d597a)
2016. ápr. 2. 17:10
Ha nincs rá megfelelő antennád, soha nem fogod megtudni. :)
15. tely (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2016. ápr. 2. 17:05
ez így van :)
14. michelle.r (válaszként erre: 1. - E9ba4d597a)
2016. ápr. 2. 17:02
Nem tök mindegy? A szeretőnek egy funkciója van :D
13. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 11. - Blandus)
2016. ápr. 2. 16:55
Ez még nem szerelem, hanem beetetés.
12. mothertiger (válaszként erre: 11. - Blandus)
2016. ápr. 2. 16:55
Még ez sem garancia.
2016. ápr. 2. 16:55
onnan tudod hogy szerelmes ha veled képzeli el a jövődet, kedveskedik neked, elhív vacsorázni,szerelmes sms-kel ír neked :)
2016. ápr. 2. 16:54

Amikor ma de. azt olvasom az egyik roppant színvonalas újság címlapján az üzletben, hogy L. C. kezét még nem kérte meg a pasija, mert még nôs... :D

Ez már-már bûncselekmény, házasságszédelgés.

2016. ápr. 2. 16:54

Egy férfi bármeddig képes elmenni, ha le akar fektetni valakit. Akár még szerelmet is színlel.

Tapasztalat.

8. tely
2016. ápr. 2. 16:53
no de itt a szerető a kérdés.....kétlem, hogy az anyjának bemutat :D
7. vacsa (válaszként erre: 6. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 2. 16:51
Magam is amondó vagyok :)
6. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 4. - Vacsa)
2016. ápr. 2. 16:51
Meglehet a felállással nincs gond; csak a többi aprósággal.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook