Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Honnan lehet különleges ruhákat szerezni? Hogy tudnék stílusosan öltözködni? fórum

Honnan lehet különleges ruhákat szerezni? Hogy tudnék stílusosan öltözködni? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. aug. 3. 15:07
Turkáló a királyság.
2014. aug. 3. 15:00
jól érzem magam abban amit hordok, imádok turiba járni mert ott mindig találok egyedi cuccokat, amik rám is jók, és mindig örömöt okoz egy-egy szuper darab
2014. aug. 3. 14:57

Talán ez kell hogy legyen a mottó:


"A divat legyél TE MAGAD!"

4. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - 24942a4452)
2014. aug. 3. 14:56

Itt cseszik el sokan. Hogy nem "különleges" ruhákat kell vásárolni, hanem a te személyiségednek megfelelő ruhákat kell összeválogatni, ami megdobogtatja a szívedet és amit örömmel hordasz. Minél jobban örülsz neki, annál inkább összhangban van a ruha a személyiségeddel. Ennyi és nem több. Túl lehet ezt bonyolítani, csak nem érdemes. És ha erre rájöttél, akkor az összes divat a stájlisztekkel együtt mehet a kukába.


Mellesleg egy stylist már egyszer ezt elkottyintotta, hogy az a legjobb, ha mi magunk választjuk magunknak a ruhákat, és nem a környezetünk.

2014. aug. 3. 14:53

én sem foglalkozom a divattal,mert rám aztán nem lehet ruhákat kapni.(divatosakat)


én amiben jól érzem magam ,csak azt veszem fel.


nem fontos,hogy divatos légy,hanem legyen egyfajta stilusod,és abba jól érezd magad!


nem kell a divatot majmolni. a plázacicák ezt megteszik helyettünk is.

2014. aug. 3. 14:49
Olyan ruhákat vásárolj és vegyél fel, amiket szeretsz. Csak ennyi a titok. Még az sem baj, ha elütnek egymástól. Az lesz aztán igazán egyedi. Nekem ez a receptem és sokszor megdicsérték a ruháimat, pedig soha nem foglalkoztam a divattal, csak hogy nekem megfeleljen és jól érezzem magamat benne.
2014. aug. 3. 14:44
Meguntam már, hogy mindenki szinte majdnem egyforma ruhát hord, szeretnék stílusososan, egyedien öltözködni.Sajnos csak 150 centi magas vagyok és már fogytam 10 kilót az eddigi 58 kilóból, csak a gyerekméret jó rám. hol találhatnék egyedi cuccokat?Nem vagyok plázacica
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook