Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honlap érdekességek, statisztikák fórum

Honlap érdekességek, statisztikák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
64. esjé
2006. okt. 24. 09:17

Egyébként ott a beállításoknál a használható lemezterületem 500 MB. Lehet, hogy azzal a probléma?

Nagyon meg nem merek állítgatni mindenfélét, márcsak a vírusvédelem miatt. Bár van fenn a gépen vírusirtó.

63. esjé
2006. okt. 24. 09:07

Megtaláltam a dolgot, de az a helyzet, hogy nekem az már automatikusra van állítva... Szóval úgy érzem, valami más lehet a gép hibája!

HELP!!!

62. Hoxa
2006. okt. 24. 08:59

Magyar IE-ben:


Eszközök, Internet beállítások,

Az ideiglenesen letöltött fájlok szekcióban középen van egy Beállítások gomb,

Azt megnyomva feljön egy kis ablak, a pöttyöt tedd az Automatikusan szó mellé, majd OK.

61. esjé
2006. okt. 24. 08:56
és mit jelent magyarul a temporary internet files? a végét értem, csak ezt a temporary szót nem...
60. Speedz (válaszként erre: 59. - Esjé)
2006. okt. 24. 08:53

Hát nálad is a cachelési beállításokkal lesz baj, ugyanis szavaidból az derül ki, mindig az előzőleg letöltött tartalmat jeleníti meg a böngésződ.


Esetleg próbáld meg a Tools -> Internet Options menüpontban a Temporary Internet Files, Settings -nél átállítani, hogy minden oldalnál frissítsen.

Magyar Explorer nincs előttem, de ha azod van, hasonló menüpontokat keress magyarul.

59. esjé
2006. okt. 24. 07:59

Kedves Jeannie, Speedz!


először is köszönöm, hogy egyáltalán visszaírtatok nekem! mindennap lestem, hátha visszaírt nekem valaki.

másik böngészőm nincsen, és nagyon nem is merek letölteni másikat, mert a melóból nyomom a netet, nehogy kikapjak érte...

amúgy a rendes explorer böngészőm van, a képernyőfelbontásom pedig 800x600.

végülis nem leáll az oldal, csak mint írtam, sok mindent nem enged nekem a gép. pl. belépek az üzenetek menübe, látom, hogy van üzenetem, és azt hogy "olvas" , azt már nem engedi csinálni. de például a e-mailjeimet sem engedi megnézni, ott is csak betölt az oldal, beírom a nevem, jelszavam, rákattintok a bejelentkezés gombra, és megint kidobja nekem a kezdő oldalt. de ez csak kisebb probléma, az az idegesítő, hogy ezen a portálon nem tudok sok mindent kezdeni!

szóval, ha ezzel valamit is segítettem, kérem a segítségeteket!!!!

2006. okt. 23. 13:13
Igen Speedz, most már látom, kijavítottam, az első mondat után csak tettem egy gyors próbát. Köszi!
57. Speedz
2006. okt. 23. 13:06

posh:

Kijavítottam az adatlap tagolási hibát, de a te bemutatkozásodban csak az első mondat után van enter, máshova nem raktál, ezért folyik még mindig össze a vége.

56. 5ba9b2e282 (válaszként erre: 55. - Speedz)
2006. okt. 23. 13:06
Köszönöm szépen a segítséget!
55. Speedz
2006. okt. 23. 13:03

esjé:

Sajnos nincs ötletem, hogy miért nem tudod megnyitni az üzeneteidet a gépeden. Esetleg írd meg, milyen böngésződ van, illetve mekkora felbontásban használod a monitorod. Mit jelent, hogy nem tudod megnyitni? Egy darabig betöltődik az oldal, aztán leáll, vagy mit?


Zizi74:

A böngésződ csak bizonyos időközönként tölti le az internetről a képeket, hogy a böngészés gyorsabb lehessen. Azaz cacheli ezeket a fileokat. Amikor lecserélted a képeket az adatlapodon, a képek neve nem változott, így a böngésződ még mindig azt hiszi, hogy a korábban lementett változatot kell mutatni. Egy idő után újra le fogja ezt tölteni magától, de a folyamatot meggyorsíthatod, ha megnyomod a böngészőablak Frissítés gombját. Ez általaban segít, de vannak böngészők, amiknél csak az összes helyben tárolt tartalom törlése segít a beállítások között.


posh:

Mindjárt kijavítom ezt a hibát, hogy a bemutatkozó oldalon nem tagolja a szöveget az oldal.

54. Jeannie (válaszként erre: 48. - Esjé)
2006. okt. 23. 01:22
Probald meg masik bongeszoben megnyitni. Csk tipp, hatha..
53. DODICA (válaszként erre: 52. - 4716605536)
2006. okt. 22. 23:07

Nincs. :(

Én a cikekknél jártam már nemegyszer így. Formáztam órákon át, aztán a végeredmény valami egész más lett. De azért kinéz úgy is valahogy. :)

2006. okt. 22. 22:37

Az adatlap beállításoknál a bemutatkozás rubrikában csak én nem tudom tagolni a szöveget? Amikor megírom, ott rendesen tudok bekezdéseket, sorkihagyást csinálni, de mentés után az egész összefolyik teljesen.


Valamilyen ötlete van valakinek?

51. DODICA
2006. okt. 22. 22:34

Fura, de ismerős.. :)

Én módosítottam egy képet az adatlapomon. Lecseréltem a képet, s a nevét is. Az adatlapomon megtörtént a változás, de a képgalériában csak a kép címe változott meg. Kb. 2 nap múlva a kép is átváltott az újra. :)

50. 5ba9b2e282 (válaszként erre: 49. - 5ba9b2e282)
2006. okt. 22. 18:33

Hoxa, segíts kérlek!!!

Az előbb elfelejtettem, hogy a régi képek jönnek be, de az új képaláírással???!!!Természetesen első lépésként töröletem a régieket!

Valaki vár tőlem képet, és sürgős lenne feltenni az újakat!

2006. okt. 22. 17:25

Segítsetek!

Töltöttem fel újképeket, az adatlapomon azok is vannak, de ha a nevemre kattintok, ott a régi képek jönnek be!!!

Már megint, hülye vagyok, vagy mi a baj???

48. esjé
2006. okt. 19. 13:19

Remélem tud nekem valaki segíteni! Bár igazából elég furcsa a kérdésem!

Na szóval. Az a helyzet, hogy az oldalra be tudok lépni, naplót tudok írni, hozzászólni is tudok egy témához, de az üzeneteimet nem tudom megnyitni! Odáig eljutok, hogy bemegyek a postfiókba, de onnantól kezdve nem tudok semmit sem csinálni!

Lehet, hogy az internetbeállításoknál kéne valamit csinálnom? Ott nincs valami rendben?

Valaki, kérem, segítsen, mert ez így nem megoldás. Ha megakarom nézni az üzijeimet, a főnököm gépén kell ezt megtennem, na de most a lebukástól meg ugye ebből a szempontból nagyon félek.

Ha valaki tud segíteni, kérem írjon ebbe a topicba!!!!!!!!

47. Hoxa
2006. szept. 18. 17:50
Zse pi, a regisztráció dátumát csak 2005. októbertől tartjuk nyilván, a korábbiakét sajnos még nem tároltuk, ezért van ott a 2005. október előtt szöveg.
46. DODICA (válaszként erre: 45. - 'szti)
2006. szept. 18. 17:21
Ja, megvan!! Néztem én mindenfele, csak fentre nem! :) Mármint a lapot néztem, s nem a gépem teljes oldalát. Hát ez sose jutott volna eszembe.
45. 'szti
2006. szept. 18. 15:49

adatlapod/beállításaid (a bal oldali menüből)

itt megint katt a beállításokra

és akkor látod meg fönn a számot, ahol a http:// cím van, abban a sorban

44. DODICA (válaszként erre: 43. - Zse pi)
2006. szept. 18. 15:39
Hol találtad azt a számot? Én hiába keresem. :(
43. zse pi (válaszként erre: 42. - Zse pi)
2006. szept. 18. 12:27
A beállításoknál találtam egy számot 1150 ez lennék én? Dejó! :)
42. zse pi (válaszként erre: 37. - Hoxa)
2006. szept. 18. 12:25

Szia Hoxa!

Nekem azért nem írja ki,hogy hányadik voltam, mert 2005 okt. előtt reggeltem?

41. DODICA (válaszként erre: 40. - Speedz)
2006. szept. 18. 11:28
Aaha. :) Köszi!
40. Speedz (válaszként erre: 39. - DODICA)
2006. szept. 18. 11:15
A gombra írt szám a nyilvános szavazataid számát, a fölé írt szám az összes szavazatod számát mutatja.
39. DODICA (válaszként erre: 37. - Hoxa)
2006. szept. 18. 11:06

Köszi, de milyen link???? Keresem, de nem látom.

Honnan induljak?


És az össz szavazat kérdésben is szeretném a te véleményedet kikérni, ha lehet, vagy abban van az igazság, hogy lettek kitörölve szavazatok?

38. 'szti
2006. szept. 18. 10:27
Nahát! Ha én ezt tudom a létszámos kérdésnél, akkor nem kellett volna bogarásznom órákat, mert 2006.január 7-én én voltam az 1499. :-))
37. Hoxa
2006. szept. 18. 10:20

DODICA:

Ha az adatlapodra nyomsz, a link utolsó számjegye.

Te voltál a 6009. tag. :)

36. 4726e582cf (válaszként erre: 34. - DODICA)
2006. szept. 17. 20:22

Szia!


Az összes szavazatot mutatja, még akkor is, ha "ezt a szavazást kihagyom" lett bepipálva azaz az összes amire bármit szavaztál. A másik adat meg gondolom az összes olyan szavazat amire nem ezt a választ adtad meg... én így gondolom, de Hoxa tudná megmondani, hogy hogy is van ez.

Az eltérő számok meg azért lehetnek, mert szintén csak gondolom, egy csomó szavazás törölve lett, de a statisztikai adat nem módosult, így eltérhetnek a szavazási össz-pontszámok.


Azt, hogy hanyadik vagy a regisztráltak között, szintén Hoxa tudja megmondani, szerintem írj neki egy privit :).

35. 'szti
2006. szept. 17. 19:06
Te jó ég! Már 9000 fölötti a tagság?! Nem is olyan rég drukkoltam a 4000-nek. A 10000-t meg kéne ünnepelni :-))
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook