Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnaptól 90 napos diéta?:) fórum

Holnaptól 90 napos diéta?:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. okt. 5. 09:00

Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Mikor lehet rántott sajtot enni:)?

Ne röhögjetek ki:))))

Jó fogyis kérdés:)


Köszi a válaszokat előre is...

2009. okt. 5. 07:18

Sziasztok.

Én ma gyüminapot tolok.

127. Nívea
2009. okt. 4. 21:57

Sziasztok!

Ma gyümölcsnapom volt. Hát elég nehezen bírtam, és nem is tartottam be teljesen. Ettem banánt, almát, szőlőt, ananászt. Emellett lecsúszott 1 db túrós sütike és 2 kanál gombás máj. De olyan finom volt. Az illata is és az íze is. Ha nem kóstolom meg, akkor tutira meghalok.

Reggel mérekezek, de nem számítok semmi jóra. Nem akarok gusztustalan lenni, de már napok óta nem voltam....-n. Biztos nem fogytam, de még tán híztam is.

2009. okt. 4. 09:57

Sziasztok. Nekem ma a kedvenc napom /szénhidrát/ van.

Ebédre levest eszek, jól megpakolva tésztával.

Vacsorára pedig palacsintát meg a csokit.

Szerintetek mennyi palacsinta csuszhat le?

Egyébként ma mérlegeltem, hétfő reggelhez képest -2,4 kiló.

125. Nívea
2009. okt. 3. 22:35
Sziasztok! Na. Én ettem reggel egy almát. Azután jött a pizza(van egy fincsi pizza-tészta receptem, azt szoktam ilyenkor sütni), egy csoki, vacsira sütemény, gumicukor.
124. m.juci
2009. okt. 3. 19:57
hellóbelló. Én ma nagyon elrontottam:(((bár nem ettem sokat, úgy h ez már haladás. mentségem,h reggeltől ez idáig dolgoztam és nem tudtam magammal vinni, mert a tegnapi spenótosat mind felfalták az én kiccsaládom:)meg ma olyan rendezvény volt,h ott nem is tudtam volna. Viszont volt finom hidegtál volt, és amit ott hagytak nekünk azt ettük. Nem hagyhattam ki, de tényleg csak keveset ettem. Bár most lecsusszant itthon még egy kis somlói. tudjátok ha már lúd...:P
123. 3da8f53e4a (válaszként erre: 115. - 0f9ef73f9f)
2009. okt. 3. 17:06
Ez nagyon jó ötlet! Holnap ez lesz az ebéd:)))
2009. okt. 3. 17:05

Sziasztok.

Nekem a mai menüm ebédre gombapörkölt volt, vacsorára pedig párolt zöldbabot ettem.

Holnap a kedvenc napom lesz, szénhidrát nap. :)

121. bajusz9
2009. okt. 3. 16:57

Sziasztok!

Ez a lencsepörkölt nem volt túl jó ötlet. Vagy csak én rontottam el. Megettem éppen, de túl nagy élvezetet nem találtam benne.....

Veletek mi van? Mindenki takarít, mos vasal?

120. Nívea (válaszként erre: 119. - Bajusz9)
2009. okt. 2. 21:34
Végülis ezért van a fórum. Hogy segítsük egymást :D
119. bajusz9 (válaszként erre: 118. - Nívea)
2009. okt. 2. 21:33
Én is ezért írom, hátha másnak is megtetszik, és esetleg más is ír olyat, ami nekem nem jutott volna magamtól az eszembe.
118. Nívea (válaszként erre: 113. - Pemcsike)
2009. okt. 2. 20:24

:D A többiek is írnak ám jó kis ételeket! Én csak az ötletadás kedvéért írom le :D

Holnap pizza lesz :D:D:D

117. bajusz9
2009. okt. 2. 18:52

Ma ebéd: kolbászos rántotta, karalábé

Vacsora: sült hús, zsírszegény túró, paradicsom


Holnap ebéd: lencsepörkölt barna rizzsel

vacsora: lecsó barna rizzsel


Vasárnap a bográcsosból szaft tarhonyával, vacsira meg milánóis tészta.


Igyekszek úgy csinálni, hogy amiből lehet fagyasztok le, és 4 nap múlva elég lesz kivenni.

Ez a fogyi viszonylag családbarát is, mert tudok olyat főzni Nekik, amit én is ehetek. Kivéve persze a gyümölcsnap.

116. m.juci
2009. okt. 2. 18:52
hejj!hú most olyan finomat csinálunk a párommal. kb egész nap nem volt időm enni. Az egyik fórumból szedtem ezt a receptet:spenótos,sajtos finomság. Pipihusiba beletöltve,felcsavarva és megtölte. Ilyen minik lettek,nagyon guszta és cukik:D alig várom,h készen legyen.spenótot lehet enni egyáltalán? remélem igen,ha igen nembaj én megeszem akkor,mert most ilyen norbis 90napozom épp:D
2009. okt. 2. 12:50

Sziasztok.

Én ma fokhagymás, petrezselymes párolt halat ettem, káposzta salátával. Ez lesz a vacsorám is.

Én mérlegelni majd csak hétfőn fogok, betartom az 1 hetet.

2009. okt. 2. 11:42
Én már túl vagyok az ebédemen. Fini hagymás-kolbászos rántotta és paradicsom saláta mozarellával. Tegnap folyamatosan erre gondoltam és most nagyon jól esett.Főleg a gyümölcsnap után.Köszönöm a bíztatást, jó, hogy vagytok.
2009. okt. 2. 11:29

Jajj liszi majd legközelebb menni fog :) Én is mindig szoktatom magam egy hétig mielőtt elkezdem ténylegesen a 90 naposat :) Még szerencse, hogy csak 3 kanál maradt :) én biztos nem tudtam volna megállni, hogy ne egyek többet ha már belekezdtem.. :(


Nívea mindig olyan finiket eszel :( Jobb ha nem írod, mert csak folyik a többiek nyála :)

112. bajusz9
2009. okt. 2. 10:44

Én is túléltem a gyümölcsnapot, nekem nagyon nehezen ment. Diót ettem, legalább négy maréknyit. Jellemzően mindenből viszonylag sokat ettem az első 4 napban, mert így, hogy magában vannak, én nagyon gyorsan megemésztem a kajákat, és igen hamar megéhezek.

MÉGIS 2 kilóval könnyebb vagyok mint az induláskor, és ez óriási eredmény. Tegyük hozzá azt is, hogy ez nem az első két kiló, ami lemegy minden kúra elején, mert egy hete hagytam abba a tojáskúrát, amivel két hét alatt 6 kilót fogytam.

Úgyhogy én most nagyon örülök!!!

111. Nívea (válaszként erre: 110. - 0be34f3780)
2009. okt. 2. 10:40

Na legközelebb, biztosan menni fog ez is! :) Csak ne add fel és ne keseredj el!

Nekem ma zöldség nap van, most ebédeltem tepsis krumplit chillis babbal és kukoricával. De nem laktam jól. Nagyon éhes maradtam. :S Nem tudom miért?!

Ha haza jövök a munkából, akkor majd csinálok sütőbe sült burgonyát. Az fincsi lesz. Remélem!

2009. okt. 2. 08:47

Sziasztok! Jóreggelt!

Nekem nem ment végig tegnap a gyümi nap. Sajna lecsúszott három kanál tészta. Meghagyták a gyerkőcök és olyan finom illata volt. Viszont utána futottam egy jót. Remélem a következő gyümölcsnap már menni fog.(Ez volt az első).

Szép napot mindenkinek!

109. Nívea (válaszként erre: 107. - M.juci)
2009. okt. 1. 22:25
Na gratulálok! Ugye, hogy nem olyan vészes? Ki lehet bírni. Érdekes, én meg pont rágózok, ha éhes vagyok. :D Mennyire mások az emberek!
108. Dorkinc (válaszként erre: 92. - 303f124d53)
2009. okt. 1. 22:25
szénhidrát napom van, ebédre kínaiban vettem tésztát de elég olajos volt ezért kihagytam a vacsit és inkább elmentem futni, azthiszem a továbbiakban mellőzöm...
107. m.juci
2009. okt. 1. 21:58

és kibírtam a gyüminapot juhééééééjjj!

Amúgy tök fura volt,mert nem voltam éhes és nem is kívántam semmit.Viszont van egy rágófüggöségem és ahogy a suliban du elkezdtem rágcsálni olyan éhes lettem,h ihaj, azthittem kiesik a szemem,de volt nálam hála banán.

106. Nívea (válaszként erre: 104. - Pemcsike)
2009. okt. 1. 17:40

ÓÓÓÓ! Ne haragudj! :D Csak nem bírtam magammal :D Most eszem a vacsimat. :D :P Ugyanaz, mint az ebéd :D

Igen,kihagytam a reggelit, fél 11-kor ebédelnem kell, mert 11 körül indulok melózni :)

105. 0f9ef73f9f (válaszként erre: 94. - Bajusz9)
2009. okt. 1. 15:25
Hello. Én egy gyárban melózom. Most ébredtem, de éhséget nem érzek, de azért letolok 2 barackot.
104. Pemcsike (válaszként erre: 103. - Nívea)
2009. okt. 1. 10:57
Na most bekajáltál vagy kihagytad a reggelit?? :) Egyből az ebéddel indítottál? :P Ne mondj már ilyen finomságokat, mert folyik a nyálam :) Kénytelen vagyok most miattad meginni egy fél liter vizet :)
103. Nívea (válaszként erre: 102. - Pemcsike)
2009. okt. 1. 10:54

Hát ha gondolod egyed, aztán ha nem működik, akkor legfeljebb elhagyod. Én nem fogom.

Hú de bekajáltam most. Kihagytam ma a reggelit. Ebédre pácolotunk be tarját és azt sütöttük meg serpenyőbe, gombát is mellé és görög salátát :D Majd szét durranok. Nem tudom hogy indulok el most dolgozni.

102. Pemcsike (válaszként erre: 101. - Nívea)
2009. okt. 1. 10:49
Én sem eszem minden nap....csak van amikor olyan hamit csinálok amihez azt eszem...pl ez a sajtos kenyér ...én simán megenném fehérje napra... Persze én sem nagy vastag fehér kenyérre gondolok :) A gomba meg paradicsom elvileg semlegesek..aminek én csak örülök :)
101. Nívea (válaszként erre: 100. - Pemcsike)
2009. okt. 1. 10:44
Én is olvastam, de a logikának ez kicsit ellent mond. Bár mondjuk a gombát elvileg a fehérjékhez soroljuk és mégis minden nap ehető. Hát nem tudom. Max. egy szelet. Én biztosan nem eszek, de a diéta előtt is csak teljes kiőrlésűt ettem.
100. Pemcsike (válaszként erre: 80. - 303f124d53)
2009. okt. 1. 10:33

Jajjj köszönöm szépen :)


Sajnos sokat kéne....az álom az 20 kiló lenne, de persze örülök én a 10-nek is :) Csak vmi menjen le :)


Nívea én vhol azt olvastam, hogy minden nap megengedett valamennyi kenyér....

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook