Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Holnap én leszek a Télapó a munkahelyemen és a betérő gyerekeket kell fogadnom...Tudnátok valami jópofi ötletet adni? Előre is köszi! fórum

Holnap én leszek a Télapó a munkahelyemen és a betérő gyerekeket kell fogadnom...Tudnátok valami jópofi ötletet adni? Előre is köszi! (tudásbázis kérdés)

1 2
8. zsanomano (válaszként erre: 3. - Gica86)
2008. dec. 4. 18:36
Ez tetszik, a mivel a vállamon lesz úgyis a "nehéz" szaloncukorral teli puttonykám, azthiszem, ezt bedobom, köszi Gica! :)
2008. dec. 4. 18:32
Különben nekem tök poén a helyzet, most is vigyorgok a dolgon, mert még sosem voltam Mikulás a sulikban sem, így attól tartok, valamit elrontok. Ezért várom a kedves ötleteiteket. :D
2008. dec. 4. 18:28
:) Mondta a főnököm, hogy mondassak a gyerkőcökkel egy-egy verset és utána szaloncukival ajándékozzam meg őket, de én olyasmire gondolok, hogy mégis hogyan szólítsam meg őket, hogy egyrészt ne ijedjenek meg tőlem, meg ilyesmi, bár nem érzem magam ijesztőnek, de azért mégiscsak félek a dologtól. Bár a főnököm azért engem kért meg, mert kedves Mikulást akart és nem olyat, aki ráordít a gyerekekre-szóval értitek. :D
5. Kalmár Edit (válaszként erre: 2. - C8b6b88a9e)
2008. dec. 4. 18:28
:D
2008. dec. 4. 18:25

hát elösször is vigyázz,hogy ne lógjon ki a farmerod szára a mikulás gúnya alól,mert az elárulhat...ma a kislányom azzal jött haza a suliból,hogy a télapó nem is télapó,egy kistanitó bácsi volt felöltöztetve,mert ő látta a farmergatyáját kikandikálni a másik ruha alól...azthittem leülök...és nem tudod meggyőzni,hogy az nem úgy van,mert ő látta...

sok sikert,biztos szuper leszel...

2008. dec. 4. 18:24
:) Ültesd az öledbe Őket, és meséld el neki,hogy milyen messziről jöttél, és hogy mennyire fáradt vagy. és ha feldobna Téged, ha énekelnének Neked.:)
2008. dec. 4. 18:24
A nagyon kicsik úgyis összeszarják magukat(kb0-3éves korig),a nagyobbacskákat akár egy csokimikulás figurával meg tudod nyerni.Egyébként a gyerekek jó megfigyelők,és még a nagyok is belemennek a játékba.
2008. dec. 4. 18:20
Holnap én leszek a Télapó a munkahelyemen és a betérő gyerekeket kell fogadnom... Tudnátok valami jópofi ötletet adni? Előre is köszi! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook