Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hölgyeim, Ti mit szólnátok? fórum

Hölgyeim, Ti mit szólnátok? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. máj. 11. 14:06

Nekem volt egy srác, akinek én voltam az első. Ő 17 volt, én meg talán 21, azt hiszem...

Előtte beadta, hogy én a nyolcadik vagyok neki, de aztán két héttel később bevallotta, hogy ez nem volt igaz.

Nagyon meghökkentem rajta, viszon rettenetesen jó érzés is volt egyben.

Később sajnos elromlott a dolog kettőnk között, mert szüzessége elvesztésével megjött az önbizalma, ki akarta próbálni másokon is újonnan szerzett tudását és tapasztalatait, de közben abszurd módon ragaszkodott hozzám is.

A vége az lett, hogy szakítottunk, de néha még szoktunk beszélni telefonon vagy személyesen.

Innen tudom, hogy mind a mai napig visszasírja a kapcsolatunkat, és hogy azóta sem tudott felszedni magának egy valamirevaló nőt se...

2007. máj. 11. 13:55
Én örültem neki,hogy a páromnak én voltam az első:)Úgy,hogy fel a fejjel és mond meg neki.:)de a lány ezt úgy is észreveszi,de akkor nem mondja többet amit szokott:)
2007. máj. 11. 13:55
Uhh még nem voltam szűz pasival,szex terén mingig jobb egy tapasztalt pasi aki tudja mit kell csinálni és nem fél,meg bénázik összevissza.
2007. máj. 11. 13:51
Nekem volt egy barátom, akinek én voltam az első, 28 évesen! Hát akkor örültem neki mikor megtudtam, de aztán az első alkalom után megfogadtam, nem szeretnék több pasinak az első lenni főleg ilyen korban. Szerintem akéárhogy is van, női szemmel is, valami hatalmas nagy durranást várunk az első szextől, és mikor nem durran akkorát, akkor elkenődünk. Ez a fiu is a kezéhez szokott, furcsa volt neki a közeg, hogy ez egy ennyire nedves dolog... Hát nemtudom, remélem Neked jó élményed lesz, és ez szerintem nem a lányon fog múlni, hanem rajtad!
2007. máj. 11. 13:43

Simán észreveszi majd,hogy nem volt még barátnőd.

De nem gáz szerintem,a legtöbb csaj tényleg örülne neki.Bár az se rossz ha a férfi már tapasztaltabb párkapcsolatok terén.

5. alexcheca (válaszként erre: 1. - Agr)
2007. máj. 11. 13:40

Én örülnék neki, ha a barátomnak én lennék az első.Nem kéne megbírkóznom az exek szellemével:)

Mondd meg neki nyugodtan, szerintem őt sem fogja zavarni

4. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Agr)
2007. máj. 11. 11:59
Szerintem,a barátnőd,úgy is meg fogja érezni,hogy neked ő lesz az első,ezt nem hinném,hogy egy fiú titokban tudja tartani...
2007. máj. 11. 11:43
Nekem 18-19 éves koromban nem okozott problémát.Volt egy barátom akinek én voltam az első és minden simán ment.Igaz a férjem nem ő lett:)))
2007. máj. 11. 11:38
Háááát, nem voltam még ilyen helyzetben, de ha a párom azt mondta volna kapcsolatunk elején h én vagyok az első nő az életében, szerintem nem okozott volna különösebb problémát. Sőőt! Örültem volna ennek :o)
1. agr
2007. máj. 11. 11:28

Hölgyeim, a véleményeteket szeretném kérni!

Arról van szó, hogy megismertem egy nagyon kedves lányt, akivel éppen bimbózóban van a kapcsolatunk. Ő 19 éves, én 24. Fura vagy nem, de nekem még nem volt előtte igazán kapcsolatom. Neki pedig, már kiderült, hogy nem én vagyok az első. Igazándiból szeretném neki megmondani, hogy nekem ő az első, mert amikor bókolok neki, többször azt mondja, hogy a többinek is biztos ezeket mondtam, de nem tudom, hogy mit fog szólni, ha megtudja. Segítenétek nekem azzal, hogy megírjátok, ti hogyan fogadnátok, hogy az új párotoknak még nem volt kapcsolata?

Előre is köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook