Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hölgyeim! Működik ez a kutyákkal könnyű ismerkedni lányokkal dolog? Gyakran mennek leányzók kutyásokhoz ismerkedni? fórum

Hölgyeim! Működik ez a kutyákkal könnyű ismerkedni lányokkal dolog? Gyakran mennek leányzók kutyásokhoz ismerkedni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
28. f6390e6b9b (válaszként erre: 25. - 2d1e444137)
2014. aug. 20. 13:58
Pl.az hogy én személy szerint férjnél vagyok van egy gyermekem is és nem érdekel a gazdi!! :D
27. NomNom (válaszként erre: 22. - 2d1e444137)
2014. aug. 20. 13:57
Hogy ne lenne lehetőség... bárhol rátalálhatsz A nőre, csak nyisd ki a szemed és légy nyitott bárhol is vagy. Könyvtár, edzés, piac... sosem tudhatod! Hajrá!
2014. aug. 20. 13:56
nemnemnemnem.
2014. aug. 20. 13:56
De mégis rendkívül zárkózottak (talán frigidek? ezt ha nem inged ne vedd magadra) vagytok, ha "észre sem vesziket" azt aki nagyon is ott van! Mégis mi a baj egy törődő fiúval/férfivel, aki sétáltatja őket és foglalkozik velük?!
24. NomNom (válaszként erre: 18. - De Luca)
2014. aug. 20. 13:56
Pont ez jutott eszembe...
23. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 2d1e444137)
2014. aug. 20. 13:54

Gyakran látom, hogy idős asszonyok visznek le sétáltatni kicsi ölebeket. Lassan már több ilyent látok a lakótelepünkön, mint kisgyerekes anyukát a gyerekével. Az előttünk levő játszótérre néha 6-8 ilyen kutyatulaj is összeverődik és jókat beszélgetnek.

Az óriástestű kutyusok, ijesztőek. Még 1 is, nemhogy 4! De egyébként az ilyen nagy és főleg ennyi kutyát már futtatóra szokták kivinni, ahol nem csak lányok, hanem ekkora állatokkal főleg fiúk vannak.


De én úgy gondolom, hogy markáns vonást nem a kutyák száma vagy nagysága kölcsönöz egy pasinak, ha ismerkedni akar.

2014. aug. 20. 13:53

15.: "Csak legyél jó helyen, jó időben és akkor megtalálod amit (akit) keresel. ;)" De pont ez a lényeg! Ezerrel szerenék ismerkedni, kezdeményezni, de sok lehetőség a csúnya szóval élve "mai világban" nagyon nincs. Hiába kívánok én jó időben jó helyen lenni, ha ez ritkán történik csak meg.


Ölbe tett kézzel várni a sült galambot szerintem a legnagyobb hülyeség!

21. f6390e6b9b (válaszként erre: 14. - 2d1e444137)
2014. aug. 20. 13:53

Egy cseppet sem vagyok zárkózott,sőt!

De tényleg nem érdekel a gazdi!!

Ha úgy van hogy számomra szép a kutya megsimogatom és kész.Nem kell ebbe mást látni,mint ami!!

20. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - 2d1e444137)
2014. aug. 20. 13:52
Eszembe sem jutna egy négykutyás fazonnal ismerkedni.
19. Guruljka (válaszként erre: 1. - 2d1e444137)
2014. aug. 20. 13:52

Kutyás vagyok magam is.


Ha csak azért húzatod magad a négy ebbel, hogy hátha odamegy hozzád egy nő, akkor semmi jóval nem biztatlak. :D


(Azért van négy, mert eggyel nem sikerült, kettővel se, hárommal se???)


A kutyát megnézi az ember, de utána felméri a gazdit is.

De a nő általában nem szalad oda, hogy jéééé kutya!


Nem simogatom a más kutyáját, és utálom a "kutyus" szót.

Aki nem szereti a kutyát, azt nem fogja érdekelni, hogyan foglalkozol velük.

Aki szereti a kutyát, az nem fog zavarni a kutyával való foglalkozás közben.

Pláne hogy négyen vannak...aki kicsit tart a a kutyáktól általában, azt ez még inkább zavarja.


Milyen fajtáról van szó?

Ne érts félre, nem akarok bepasizni, és komondorom van. :D

2014. aug. 20. 13:52

Egy picit olyan érzésem van, mintha komolytalan lenne a kérdés...


Egy férfi nem agyal ilyen... "csacsakásogokon", ha érted, mire gondolok.

17. Linnax
2014. aug. 20. 13:51
Amelyik lány szereti a kutyákat, azzal biztosan működik, főleg, ha szívesen leáll beszélgetni is, mert akkor ha nem is szeretett beléd első látásra, de mindenesetre szimpatikus vagy neki.
2014. aug. 20. 13:51
Egy picit olyan érzésem van, hogy mintha komolytalannak vennétek a kérdést...
15. NomNom (válaszként erre: 11. - 2d1e444137)
2014. aug. 20. 13:50

Nem nevetek, csak érdekesnek tartottam a kérdésedet.

Lány vagyok és nem, nem jönnek be a kutyás pasik. Legalábbis nem azért fogok leállni valakivel beszélgetni mert "tündibündi kutyija" van.

És lehengerlőnek sem kell lennie mindenkinek, csak legyél jó helyen, jó időben és akkor megtalálod amit (akit) keresel. ;)

2014. aug. 20. 13:49
7.: Ne légy ennyire zárkózott, attól, hogy csak a kutyákat látod, még áll valaki a póráz másik végén is. Hidd el, én is hatalmas állatbarát vagyok, de nekem ennek ellenére az ember a legfontosabb. ;)
13. manó2000 (válaszként erre: 12. - De Luca)
2014. aug. 20. 13:49
Hű, jaja, milyen igaz!
2014. aug. 20. 13:47
Vannak nők, akik a kisbabát sétáltató férfiakra buknak. Ha nem jönne össze a kutyával, kérj kölcsön egy gyereket!
2014. aug. 20. 13:46

9.: Ne nevess, írtam pont előtted egy fájó igazságot: "sajnos nem mindenki tökéletes (ebben az esetben legalábbis)". Ezt azért ne feledd/feledjétek! :( Gyk.: bocsánat, ha nem mindenki "lehengerlő". Éppen ahogy ti (lányok) sem mind vagytok azok, messze nem. :)


De(!) ez nem baj, nekem nem kell über-személyiség. Nekem (és sok más embernek is) éppen elég egy normális, kedves, aranyos lány. ^_^

2014. aug. 20. 13:43

2.: A nem éppen nagy kutya rajongók is jöhetnek! :) Nálam egyáltalán nem mérvadó ennek a nagysága.


4.: A "ha"-n van a hangsúly, sajnos nem mindenki tökéletes (ebben az esetben legalábbis).

2014. aug. 20. 13:43

lol... nem

Személyiség kérdése. Ha kellőképpen lehengerlő tudsz lenni, akkor nem kell, hogy kutya legyen nálad. ;)

8. unom
2014. aug. 20. 13:41
Főleg akkor, ha a csajnak is van kutyája.
7. f6390e6b9b (válaszként erre: 1. - 2d1e444137)
2014. aug. 20. 13:41
Más nevében nem beszélhetek!De én szeretem a kutyákat!Nem a gazdi érdekel ha megsimogatok egy kutyát!!Sőt,rá sem nézek,csak a kutyára,max megkérdezem hogy meg lehet-e simizni.Megsimogatom és megyek tovább a dolgomra!Biztos nem állnék le beszélgetni,ismerkedni!
2014. aug. 20. 13:41
2.: A te esetedben bizos, de a kérdés első felén van a hangsúly. ;)
2014. aug. 20. 13:41
csak ezért ne vegyél 4 nagy kutyát:)
2014. aug. 20. 13:40
Semmivel sem könnyebb,mint másképp.Ha valaki nyitott személyiség nincs szüksége kutyákra az ismerkedéshez.
3. manó2000 (válaszként erre: 1. - 2d1e444137)
2014. aug. 20. 13:40
Működhet, ha a hölgy nagy kutyarajongó. :)
2014. aug. 20. 13:38

Nem, nem volt kutya a dologban.


Így jó?

2014. aug. 20. 13:37

Működik ez a kutyákkal könnyű ismerkedni lányokkal dolog? Gyakran mennek leányzók kutyásokhoz ismerkedni? Illetve mennyire vagytok vevők arra, ha egy jó, vagy jobb kinézetű srác négy nagy aranyos kutyáinak sétáltatása közben odamenne hozzátok beszélgetni/ismerkedni?


Nyugalom, nem beleszeretnit írtam (sem azt, hogy csak a kuyák miatt tetsszem meg nektek), hanem csupán kezdeményezést, ismerkedést, indítást. Négy óriás testű, tündérien aranyos kutyusról van szó. ^_^ Odamennétek hozzá, hogy megsimogassátok a kutyusokat, aztán pesze csak ott maradnátok beszélgetni, ha egy kicsit is szimpatikus a férfiú? :P Pláne, ha azt látjátok, hogy kedvesen, aranyosan foglalkozok (futok/játszok/sétálgatok) velük, finoman szólok hozzájuk? Nem vigyorgok állandóan, mint a tejbetök, még kicsit komolynak is tűnhet néha az arcom, de messze nem vagyok életunt, sőt! ;)



Pár helyen azt olvasom lehet kutyusok sétáltatása közben ismerkedni lányokkal, máshol meg pont egy fickó ecsetelte, ő bizony nem jött össze soha senkivel.


Most akkor már véglegesen! (A ti tényeitekre alapozva!)


Jöttetek már össze a másik nemből közvetlenül, vagy közvetve séták során? (Akár ha nem is vele ismerkedtetek meg először, hanem egy ismerősével, majd később valamikor emiatt az ismerős miatt futottatok a nagy Ő-vel össze?)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook