Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Holdnaptár - Jónás módszer fórum

Holdnaptár - Jónás módszer (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Holdnaptár - Jónás módszer

159. Zsebi74
2007. jún. 14. 10:37

Sziasztok!Megtaláltam a táblázatot ,ki is írtam!

Most már szorítsatok értünk! :-)))

Lehet hülye kérdést teszek fel de légyszi ne nevessetek ki! Jó?

Ez a módszer csak azoknál működik akinek rendszeresen megvan?

158. contu (válaszként erre: 157. - Rodi)
2007. jún. 14. 09:05
Ez klassz! Én viszont anak örülök, hogy ezek szerint az orvos is ugyanazt számolta volna ki. Mondjuk nekem most mindegy, összejött a Babó, ráadásul úgy tűnik, hogy a neme is stimmel. Visszaszámoltam egyébként a fiam fogantatási idejére is a Jónás napokat. A napok stimmeltek, tényleg akkor fogant, de a nem nem stimmel. Mondjuk ott egybeesett a középidős peteérős napokkal, és akkor állítólag nem igazán lehet megadni a nemét.
157. rodi (válaszként erre: 156. - Contu)
2007. jún. 14. 08:59

Megcsináltam!

És ugyanaz jött ki. Most legalább biztos vagyok benne, hogy stimmel!

156. contu (válaszként erre: 155. - Rodi)
2007. jún. 14. 08:49
Köszi! Nagyon kíváncsi vagyok rá.
155. rodi (válaszként erre: 154. - Contu)
2007. jún. 14. 08:42
Most már kiváncsiságból megcsinálom ezt az internetest is. Majd elmondom, ugyanaz jött-e ki
154. contu (válaszként erre: 153. - Rodi)
2007. jún. 14. 08:37
Persze, ha nem jött volna össze a baba, én is kifizettem volna ezt az összeget. A gyerekek mindent megérnek.
153. rodi (válaszként erre: 150. - Contu)
2007. jún. 14. 08:35

Azt hiszem, már minden fórumot végignéztem ezzel kapcsolatban:), de nem kaptam sem pozitív, sem negatív megerősítést.

Ezért mentem el a dokihoz. Meg féltem, hogy valamit elszúrok. Így a doki kérdezett, én válaszoltam, és így biztos nem maradt ki semmi.

Amúgy én nem tartom olyan horribilisnek ezt az öszeget. Már sokkal többet költöttem mindenféle mikroszkópra, ovu tesztre, stb.

152. contu
2007. jún. 14. 08:31
Egyébként, ha nem találtam volna rá arra a fórumra, én is kifizettem volna a 19000 Ft-ot a dokinak a számításért. :)
151. contu
2007. jún. 14. 08:30

Rodi!

Kíváncsi lennék rá, hogy a gép által kiszámolt napjaid egyeznek-e a Pánszky doktor által megadott napokkal. Nincs kedved megcsinálni a Jónás módszer: fiú vagy lány c. fórum 18. hozzászólásában leírt lépések alapján?

150. contu (válaszként erre: 149. - Rodi)
2007. jún. 14. 08:27

Szia Rodi!

Nagyon szívesen! Szerintem a Jónás módszerben mindenképpen van igazság. Te is nézd meg a másik fórumot, ha még nem ismered. Ott többen leírták a tapasztalataikat.

149. rodi (válaszként erre: 141. - Contu)
2007. jún. 14. 08:24

Szia Contu!

Végre Valaki, aki leírja a tapasztalatait! Köszi mindenki nevében, aki hisz egy kicsit a nem általános orvosi módszerekben.

148. contu (válaszként erre: 147. - Zsebi74)
2007. jún. 14. 08:22
Nagyon szívesen! :) Biztosan ki tudod majd számolni az alapján.
147. Zsebi74 (válaszként erre: 145. - Contu)
2007. jún. 14. 08:16

Szia!

Köszönöm megyek megkeresem!:-))))

146. rodi (válaszként erre: 142. - Grancha)
2007. jún. 14. 08:16

Jó reggelt!

Köszönöm, ez újabb reményt ad. Én hiszek az asztrológiában, és lehet, hogy akkor jött volna, csak éppen rettentő zűrös volt az életem. Ha baba lennék, én sem akarnék egy stresszes nő gyereke lenni.:) De azóta felhagytam a rohanó élettel, úgyhogy remélem, ez bejön! És mégegyszer köszi.

Szép napot mindenkinek!

145. contu (válaszként erre: 144. - Zsebi74)
2007. jún. 14. 08:10

Szia!

A Jónás módszer: fiú vagy lány című fórum 18. hozzászólásában részletesen le van írva az útmutató a napok kiszámításához. Én is az alapján számoltam ki és nem fizettem érte nemhogy 19000 Ft-ot, de egy fillért sem. Mindenkinek ajánlom.

144. Zsebi74
2007. jún. 14. 07:52

Sziasztok!

ÉN IS SZERETNÉK TÖBBET MEGTUDNI ERRŐL A MÓDSZERRŐL !mEGMONDOM ŐSZINTÉN CSAK VÉLETLENÜL TÉVEDTEM IDE !

De már mi is régóta szeretnénk babát csak eddig még nem jött öszze! Szépen kérlek segítsetek!!!! :-((

:-)

143. Grancha (válaszként erre: 140. - 279430c980)
2007. jún. 14. 07:46

Kedves Kotk és mindenki!


Ne haragudj, de baromi kevés időm van. Egy ilyen hor. kiszámítása több idő, mint a Jónás módszeré, amit anno "karitatív" magamra vállaltam. Szóval ezt már így nyilvánosan és pusztán jóindulatból nem tudom vállalni.

Rodinak is csak a "valamit valamiért" elv okán számoltam ki.


Üdv, G.

142. Grancha (válaszként erre: 139. - Rodi)
2007. jún. 14. 07:40

Szia!


Az enyémnek azért adj esélyt, még messze van a jövő március...:-) Hogy más asztrológus mit csinál, azzal sajnos nem tudok elszámolni.


Üdv, G.

141. contu (válaszként erre: 133. - Rodi)
2007. jún. 14. 07:36

Sziasztok!

Én az itt megadott táblázat alapján számoltam ki, illetve a gép számolta ki nekem. Egy évre előre kiírtam magamnak. Most már a félidőn is túl vagyok a babámmal. Hiszek benne, hogy az egyik Jónás napomon fogant. Ugyanis nem egyezett a középidős peteérős napjaimmal, és már menstruációra utaló jeleket fedeztem fel magamon, amikor gondoltam, hogy próbáljuk még meg a megadott napon. Pont a menstruációm előtti pár nap volt a Jónás napom. És tessék, sikerült. Egyelőre úgy néz ki, hogy a neme is stimmel.

2007. jún. 14. 07:16

Sza Grancha!


Nekem is meg tudod nézni a fogantatási horoszkópomat?

1984.10.29-én születtem Budapesten délután 18:30-kor.

Előre is köszike

139. rodi (válaszként erre: 138. - Grancha)
2007. jún. 13. 16:49

Szia Grancha!

Azt hiszem, ha nemet is kérsz, kicsit többe kerül. Mi egyelőre bármilyen nemű babával nagyon boldogok lennénk. Ha bejön, a következőt nemre csináltatom:))

Egyéb szolg. nincs, csak egy kis beszélgetés. A szokásos: ne stresszelj, ne hajtsd agyon magad, ne idegesítsd fel magad mindenen, táplálkozz egészségesen, stb.

06.29. előtti 3 napban kell összebújnunk, mert ez a fogantatás dátuma.

Egyébként jártam tavaly egy asztrológus csajszihoz, aki már tavaly decemberre babát jósolt, de nem jött be azóta se:(

138. Grancha (válaszként erre: 136. - Rodi)
2007. jún. 13. 15:37

Szia!


És nem szerint is megmondta, hogy fiú várható, ha 06,29-én esnél teherbe? vagy hogy azért minimum előtte való este szeretkezzetek?

Vagy volt még valami egyéb "szolgáltatása"?

Bocsi hogy ilyen kíváncsi vagyok, de megmondom őszintén, hogy azért is indítottam ezt a fórumot, mert kissé elképesztőnek találtam a 20,000,-os tiszteletdíjat...

No, de ez az én gondom.

Hogy idén ( de legkésőbb jövő márciusig) várandós leszel, az fix. Már tulajdonképpen augusztustól folyamatosan esélyes a dolog, ( persze ez nem azt jelenti, hogy rögtön be"kattan") úgyhogy majd arról is értesíts bennünket. :-)

Szeretettel üdvözöllek!

137. rodi
2007. jún. 13. 15:15
Egyébként én (mi) már túl vagyunk a PG53-on, a pisilős ovulációs teszten, és már láttam UH-n a érett tüszőm. Ja, és hőmérőztem is pár hónapot, de az teljes kudarc volt. Össze vissza ugrált a hőmérsékletem.
136. rodi (válaszként erre: 134. - Grancha)
2007. jún. 13. 15:13

Szia!

A születési időpontom: 1977.03.04. 10.45 Salgótarján

A következő időpontom: június 29.

135. Grancha
2007. jún. 13. 15:10
Ja, a hivatalos peteérésről írt nekem vki, és úgy néz ki, hogy a középidőről szóló "mítosz", nem annyira működik. Vett ovulációs tesztet ( na, ezt egyébként javaslom ) és teljesen máshol jelezte az ovulációját, mint kellett volna...
134. Grancha (válaszként erre: 133. - Rodi)
2007. jún. 13. 15:08

Szia!

Meg tudnád írni, hogy a

következő hónapban melyik napokat jelölte be?

És, hogy mi a születésed időpontja.. csak egy kis ellenőrzés... Cserébe megmondom, mit mond a horoszkópod a fogantatásról..:-)


Üdv, G.

133. rodi
2007. jún. 13. 13:24

Sziasztok!

Ma voltam Pánszky doktornál. Kaptam egy éves naptárat, amiben megjelölte minden hónapban, hogy melyik az a pár nap, amikor összejöhet a baba. Ez 19.000 Ft volt(Ennél már sokkal többet kifizettem a nődokinak). Nekem ebben a hónapban a "hivatalos" peteérésem után 1 héttel lesz.

Egyébként azt mondta el, amit a Jónás módszerről mindenhol írnak. Holdfázis, meg ilyenek.

Én azt tartom furcsának, hogy sehol nem találok olyanokat, akiknek ez alapján tényleg bejött, de olyat sem, akinek nem.

132. Grancha (válaszként erre: 131. - Traktor)
2007. jún. 13. 10:16

Sziasztok lányok!


Baromi sok levelet írtatok, úgyhogy most nem tudok mindre válaszolni. Vagyis az az alternatív javaslatom, hogy ezen a lunarium-os honlapon ( ami egyébként teljesen korrekt ), aki ki tudja számolni , az tegye meg legyen szíves. Aki nem, az meg írjon privit. Ha valakinek esetleg gondja van a használatával a programnak, az is írjon.


Aki megy a Pánszkyhoz, Őt arra kérem, hogy ossza meg a tapasztalatait velünk. Összevetjük a miénkkel, hogy többre jussunk...


Mindenkinek szép napot!

131. traktor
2007. jún. 13. 09:41
Ja egyébként lehet benne hinni,hogy a jónás napok a ciklus első napjaira esnek?Hogy lehet teherbe esni,a menstruáció alatt?Még talán a végén el tudom képzelni,de hát a babához érett petesejtek kellenek.Nem?A menst. alatt hogy vannak?
130. traktor
2007. jún. 13. 09:38

Szia rodi!

Feltétlen számolj be róla hogy mit mond!!!Engem is érdekelne a dolog!Na meg hogy mibe kerül??!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook