Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol találok normális nőt? fórum

Hol találok normális nőt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
65. Fisica
2023. jún. 7. 10:32
Pontosan milyen nőt szeretnél? Mit jelent a normális?
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Ab443a467a)
2023. jún. 7. 10:22
Nem vagyok troll hanem egy átlagos ember
63. ab443a467a (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 10:16
Te pedig troll. Ennyire unatkozol? 🙂
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Bichi)
2023. jún. 7. 09:42
Akkor menj orvoshoz ha Nárcisztikus vagy.
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Ágio8405)
2023. jún. 7. 09:41
Szia! Még nem írtam neki de ma lehet hogy fogok.
60. Bichi (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 09:23
Mondjuk inkább lennék nárcisztikus pszichopata, mint egy magányos balfék, aki másokban keresi a hibát... :DDDDDDD
59. globus (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 09:16

Csak fújod itt a magadét. Mondd, elolvasod, amit írnak?

Mit szeretnél hallani?

58. Ágio8405 (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 09:14
Megkerested a csajt akit mondtam? Írtál neki?
2023. jún. 7. 09:12
Mind nárcisztikus pszichopaták vagytok egytől egyik.
56. Ágio8405 (válaszként erre: 52. - PöttyösPanka)
2023. jún. 7. 09:09
Mit irt? Lemaradtam róla.
2023. jún. 7. 09:04
Inkább nektek kellene elgondolkozni milyen emberek vagytok letánmadtok anélkül hogy meg se ismerték normálisan úgy hogy gondolkozzatok el az életen.
54. jucika33 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 08:19
Kedves fórumindító! Segítségnek szánom amit írok. Kezd el először önismerettel foglalkozni. Figyelgesd a többi embert, mitől népszerűek, mitől tetszenek másoknak. Hogyan viselkednek. Figyeld magadat, milyen vagy, hogyan reagálsz, könnyen megsértődsz esetleg, nehezen beszélgetsz stb. Pontosan mit szeretnél, milyen legyen a lány, akivel el tudod képzelni? Mi az, hogy normális? Nagyon sokféle ember van, akit ha megszeretsz, alkalmazkodsz a fura, esetleg merev dolgaihoz is. De ehhez oda kell figyelni rá, hosszabb időt együtt tölteni vele. EGY lánnyal. Nem kapkodva keresgélni. Egy valakit kiszúrni, aki nagyon vonz és vele megismerkedni. Fiatal vagy, így akárhol. De előbb szerintem keress munkát, rendezd az életedet. Ha igazán sérülésmentes nőt szeretnél rendezett élettel, akkor ahhoz neked is olyanná kell válnod. Egészséges embert az egészséges vonza. Ahol sok a gyógyítani való, ott szintén gyógyítani való lányt fogsz csak jelentkezni. A társkereső amúgy jó egy opciónak. Pontosan őszintén írd le, milyen vagy és kit keresel. Ha senki nem jelentkezik, az mindenképpen jelzés számodra, hogy a te paramétereidhez képest rosszul lőtted be a célcsoportot. Vagy neked kell fejlődni, vagy az igényeken változtatni. Sok sikert!
53. PöttyösPanka (válaszként erre: 48. - 69fcad429e)
2023. jún. 7. 07:42
Egy tisztességes nőért megéri.
2023. jún. 7. 07:41

Állítólag a nők szerint az egyik legfontosabb tulajdonság egy férfiben a jó humor. Sajnos egy újabb hiányosság részedről.

Mellesleg te kezdted a beszólogatást, csak megette a radírpók. De ha rögtön a második hozzászólót elküldöd melegebb éghajlatra, akkor hogyan várhatod el, hogy együttérezzünk veled? Hiába is írt bárki is bármilyen építő jellegűt, te meg sem hallod, csak visszaugatsz. Így nem lehet rajtad segíteni. És ez sem szidás a részemről, csak egy hiábavaló próbálkozás, hogy felnyíljon a szemed. De te csak azt fogod tenni, amit eddig is, másokat hibáztatsz, és szidsz a saját tehetetlenséged miatt. Részemről, és valószínűleg az egész női társadalom részéről ez nem oszt, nem szoroz. Ellenben te ettől nem jutsz előre, csak még mélyebbre. Kívánom, hogy sikerüljön elindulnod egy önismereti úton, ami kivezet téged ebből a sötét erdőből.

51. libikóka (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 07:05
Ne morogj már.Nézz körül nagy a világ,,és légy kedvesebb,,az nem árt.
50. Charlize (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 06:30

Normális barátnőt szeretnél úgy, hogy te magad nem vagy az.

Közben gyűlölöd az összes nőt, aki normális párkapcsolatban él vagy nem te kellesz neki, leribized az összeset.

Ezek után mit vársz?

Incel vagy, keress egy pszichomókust, ha nem érzed jól magad és dolgozzatok kicsit a személyiségeden, mert ez az igazi akadály, nem a külsőd.

2023. jún. 7. 00:08
Olyan egy Pszichopaták vagytok hogy az már fáj felteszem egy normál kérdést és az egyik fele röhög a másik meg szid mint a bokrot.
48. 69fcad429e (válaszként erre: 46. - PöttyösPanka)
2023. jún. 6. 22:12
Azok a lányok csak muszlimhoz mehetnek férjhez, az egyik volt osztálytársam is házasság miatt tért át muszlim hitre.
47. Főnix3 (válaszként erre: 46. - PöttyösPanka)
2023. jún. 6. 21:44
Kíváncsi leszek, tetszik e majd neki az ötleted! 😝
46. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - Főnix3)
2023. jún. 6. 21:28
Akkor nincs más ötletem, mint hogy FI-nek arab országba kell költöznie, ahol vehet magának szeplőtelen feleséget. Bár nem tudom, miből fizeti ki, ha nincs munkája.
2023. jún. 6. 20:57
Telepátiával. Mert ezzel az nagyfokú aktivitással csak úgy sikerülhet.
44. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 20:34

A leírásod alapján te sem vagy egy szépség, mégis az volt a bajod, hogy "nem jól néztek ki".

Szerintem normális nőnek nem jön be a kettősmérce, sem ha szép, sem ha nem annyira.

Ha viszont nem ezt akartad írni, akkor pedig arról tájékoztatlak, hogy a normális nők szeretik, ha nem úgy kell kiolvasni a varázsgömbből, hogy mire gondolt a költő.

2023. jún. 6. 20:33
Te sehol.
42. Főnix3 (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2023. jún. 6. 20:10
Nem jó, nekik sem kell! Ők Istent választják, ha eltudná csábítani őket, akkor már azok is hűtlenek….
2023. jún. 6. 20:05
Zárdák környékén nézelődtél már esetleg? Hátha szóba áll veled egy kedves kis szűzies apácanövendék.
40. Főnix3 (válaszként erre: 29. - Ágio8405)
2023. jún. 6. 20:04
Szerintem tökéletesen összeillenének! Szurkolok nekik! ❤️
39. Bichi (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 19:56

Érdekesen látod a világot, nekem is fiam van, a te korosztályod, és sosem volt ribis barátnője, mind kimondottan normális és kedves volt.

Abból, hogy ilyen idősen sosem volt kapcsolatod, az következik, hogy veled valami nem OK, mert a kis kövérség nem ok, hiszen a magyar társadalom jó része kissé túlsúlyos...

Rengeteg kimondottan ronda pasit ismerek, és van párjuk, aki szereti őket. Én is azt gondolom, hogy kicsit nézzél magadba, hogy miért is van ez...

2023. jún. 6. 19:54

Cseszlovákijába, vagy Erdélybe a Hargitánn..


Komolyan mondom,



Vagy legjobb , itt Magyarországon ....!


Jó sikert pajtás!

37. Kacsahercegno (válaszként erre: 35. - Főnix3)
2023. jún. 6. 19:51
😂😂😂
36. Főnix3 (válaszként erre: 34. - Amaunet)
2023. jún. 6. 19:51
Már kérdeztem én is! 🥴
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook