Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol lehet ismerkedni manapság? fórum

Hol lehet ismerkedni manapság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
24. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 21:34

Nagyon nehezen tudom elképzelni azt az órarendet, ami mellett nem fér bele a szórakozás, sport és bármi.


Mit tanulsz, hogy ennyire be van osztva az időd?


Az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen.


Látszólag te csak ismerkedni akarsz, de ezért semmit nem akarsz tenni. Várod otthon, hogy majd valaki bekopog és elhív.


Hát, nem tudom....


Az biztos, hogy nem csak gondolni kell arra, hogy ismerkednél, hanem ki kell menni lakásból!


Csalódtál azokban akikkel elmentél? Milyen érdekes! Én manapság semmi mást nem hallok a fiataloktól, csak azt, hogy nincs idejük, csalódtak az emberekben, maguk alatt vannak, mert nem érnek el valamit, nem tudnak túl lépni egy befejezett kapcsolaton, stb...csupa picsogás az életük...


Még is mit vártok? Hogy akartok bármit csinálni, ha semmit nem tesztek érte?


Nekem suli mellett mindig volt időm a szórakozásra, edzésre is és mindenre. Igaz, én nem voltam kitűnő tanuló;) 19 évesen nem tudtam levakarni magamról a pasikat, tele voltam/vagyok barátnőkkel, akikkel bárhová el tudtam/tudok menni.


A barátaimat szórakozásra "használtam" és nem azt vártam, hogy kihúzzanak a depimből vagy bármilyen számomra nehézséget okozó helyzetből.


Igaz, én depis sem voltam sosem, és nem is terheltem a barátaimat sem az anyagi, sem a sikertelen próbálkozásaimmal.


Az a legnagyobb baj manapság, hogy a barátról mindenkinek az az elképzelése, hogy arra van, hogy segítsen neki, pedig a barát nem erre van, hanem arra, hogy együtt szórakozzanak!


Hogy lehet az, hogy valakinek nincs barátnője vagy barátja? Ki a fenével beszélik meg manapság a fiatalok a divatot, a pasikat/csajokat? Kivel akarnak elmenni egy jó buliba. Bár, azt is megfigyeltem, hogy már bulizni sem tudnak a fiatalok...


Azért sok sikert!

Ja, én a múltszázadban voltam 19 éves, és tudom! mindenki azt mondja, hogy akkor könnyebb volt. Pedig nem, csak mi éltünk és nem a szobánkban gubbasztottunk...

2023. jan. 29. 21:29
Manapság szinte aligha járnak valahova az emberek,a bárakban beülős helyeken is inkább 30-40 éves korosztály jár,egyértelmű hogy nem ismerkedik az ember csak a saját korosztályával. Vonaton,buszon nem szólítok le egy idegen embert akiről azt se tudom ki az,ki tudja kivel él, a világ nem olyan már mint régen,az egy dolog hogy sokan azt hiszik,hiába nyit az egyik fél ha a másik nem akar.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2023. jan. 29. 21:25
Arról nem én tehetek,egyes embereknek is kellene változni,mondjuk nem mindig a másikban a hibákat keresni,kritizálni.
21. andi6020 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 21:22
Mit teszel azért, hogy a világod ne legyen elcseszett?
20. 3272f5ad6f (válaszként erre: 18. - Sanyinak)
2023. jan. 29. 21:14
Én sem voltam soha a társaság középpontja... De nem is estem át a ló túloldalára. Valamennyire nyitni kell.
19. 3272f5ad6f (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 21:07
Sajnálom.
18. sanyinak (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2023. jan. 29. 21:06
Azért ha valaki introvertált, akkor nem olyan egyszerű az.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2023. jan. 29. 21:05
Mondjuk nem a 80-as évekhez kellene hasonlítani ezt az elcseszett világot.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 29. 21:03
Sajnos nincs,egyedül nem szeretnék menni,nem lenne értelme úgyis csak unalmas lenne.
15. simple (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2023. jan. 29. 21:03
Ezt én sem értem. 19 évesen volt olyan időszak, mikor mindennap mással randiztam, annyi hódolóm volt. Amerre léptem akadtak rám.
14. simple
2023. jan. 29. 20:58
Bárhol, és mindenhol.
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 20:30

Ahogy kiteszed a lábad a házból bárhol. De tényleg bárhol.

Bár a fiam a menyemet facebookon ismerte meg.

12. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 20:12
Igazából bárhol. Hogy az Istenbe nem találtok senkit? Nekem ennyi idősen annyi volt, hogy le se tudtam őket vakarni. Mondjuk nem is mindet akartam csak amelyik nem felelt meg az ízlésemnek. 19 évesen már dolgoztam, de még ott is volt kettő-három páciens…🫣😝hihetetlen!
11. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 20:09
A te korodban a legegyszerűbb ismerkedni... Szórakozóhelyen, koncerten, fesztiválon. Kár, hogy nincsenek barátaid. Nincs senki, akivel kimozdulj??? Én 19 évesen csak aludni jártam haza.
10. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 9. - Dad1f54482)
2023. jan. 29. 20:02

Ez lenne a Te eseted, romlatlan, friss pipihusi..-))

nyáron meg esküvő..-)))

9. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 19:41
Órarend miatt nincs időd.., akkor elsősorban a suliban. Eléggé adja magát.
8. handymandy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 19:37

Istenem, itt van mégegy Savanyúmarika!!!🤦🤦

Én annyi pasit szedtem fel a diszkóban amennyit nem szégyelltem. Járjatok szórakozóhelyre!!! És legyenek barátaitok!!!

2023. jan. 29. 19:13
Pár szóban kifejezve, vannak akik nehezen ismerkednek, és vagyunk akik nagyon könnyen.
6. 068c3c8b2e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 19:09
Mindenféle programokon. A legtöbb városban vannak rendzevények, fesztiválok (nem az ivós-hányós, bár ott is vannak emberek), borkóstoló, sörkóstoló, tanfolyam, közös fotózások, madárles, főzések, túrák, társasjátékos összeülések, amit csak akarsz.
2023. jan. 29. 19:09

Azért én átérzem a helyzetét, mert tényleg nem lehet egyszerű 19 évesen sem...

De szerintem a mi korosztályunknak sem könnyű.

4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 19:03
Ahogy Sanyi mondja, bárhol.
3. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 18:56
Szervezett kirándulásokon, tanfolyamokon (pl főzőtanfolyam), szaunában, sorban állás közben, tüntetésen, vonaton, interneten, sportolás közben...
2. Oneday (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 18:47
Tánctanfolyamon :)
2023. jan. 29. 18:22
Sziasztok! 19 évesen hol lehet leginkább ismerkedni manapság,sajnos ahol tanulok ott nincs lehetőségem kapcsolatot kialakítani. Neten már próbáltam de nem jött össze, Szórakozóhelyekre nem járok mert nincs kivel,akikkel voltam csalódtam bennük. Edzésekre járni sajnos nincs időm az órarendem miatt:( Esetleg valami tippet tudtok?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook