Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol ismerkedhet egy férfi ha... fórum

Hol ismerkedhet egy férfi ha... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
180. massalhangzo (válaszként erre: 178. - Lajos39)
2017. márc. 20. 22:13

en nem errol irtam. ha valaki elvarasokkal ismerkedik eleve, annak semmi es senki nem lesz jo, mert mindig talal valami fogast. foleg akkor, ha nincs lehetoseg spontan ismerkedesre. amikor nyilvan nem kered el valakitol a szemelyi igazolvanyat, hogy lasd, belefer-e a plusz-minusz keretbe, hanem szimplan csak tetszik es odavagy erte


a gyerek kerdes ilyen erovel elorangatott akarmi. eleve manapsag sok no alapbol nem akar gyereket, itt is ezernyi ilyen forum indult meg gyerekfikazo, tehat ez csak olyan melldongetes, hogy te nem akarsz, miert nem talalsz olyan not. talalnal, ha akarnal.


de azon is el kene gondolkodnia annak, aki regota nem talal part maganak, hogy vajon nincsen-e eltulzott kepe magarol, masokhoz viszonyitva. ugy ertem, ha oszinten, kivulrol megszemleled magad, te tenyleg egy olyan jo pasi vagy, aki konnyen talalhatna es kijarna neki egy olyan extra no, amit gondol magaban? es a jo pasit egyaltalan nem kulsore ertem most.


olyan az eletmodod, a korulmenyeid, olyan az egyeniseged, a habitusod, a humorod, az intellektusod, es persze a kulsod is, hogy "jogosan" varhatnal el egy vonzo, dogos, onallo, jo humoru, talpraesett, gyenged, okos, gyermektelen, gyereket nem akaro, de nem is annyira ambiciozus not, aki ne lenne teljes tars? tenyleg ugy gondolod, vagy annyira belevalo, klassz pasi, hogy valaha kapnal egy ilyen not?


nem bunkosagbol, sem provokalasbol kerdezem, es nem is kell felelned ra, mert persze erre mindenki azt mondana, hogy nana :D csak gondolkozz el ezen. mert sokszor van, hogy az ember azt hiszi, neki jarna az, amit elkepzel, de sosem fog talalni, mert egyszeruen o sincs azon a szinten, mint amit elvarna

179. Lajos39 (válaszként erre: 177. - Massalhangzo)
2017. márc. 20. 22:08
Kifelejtettem hogy említed hogy valaki vonzó lesz. Nos nálam ennek a gyerek kérdéskör része. Nem a levegőbe beszélek, megpróbáltam kétgyerekes anyukával, két és fél évig ment, így jogosan mondhatom, tudom mit nem szeretnék. Nem tudom miért olyan kiakasztó ez sokaknak, hisz ennél jóval több kritériumot szoktak a férfitársaim támasztani a nőkkel szemben. Nekem is van néhány, de inkább alapvetően ésszerű keretek közöttiek.
178. Lajos39 (válaszként erre: 177. - Massalhangzo)
2017. márc. 20. 22:04

Nem tudom miért hihetetlen elvárás hogy ne legyen 10 évvel idősebb nálam. Nekem az nem jön be, és kész. Nincs húszkilóméteres listám...

Mellesleg talán ennyi idősen már el tudom dönteni hogy mit szeretnék. Nem adok hamis illúziókat senkinek, s mivel tudom hogy az utódlás egy igen fontos és kényes, ne adj isten sürgető kérdés sok nőnél, ezt nem árt hamar tisztázni. Azért van ennyire kihangsúlyozva, mert talán ez kicsit fajsúlyosabb mint a hajszín, vagy hogy tud-e főzni, ami mellesleg totál hidegen hagy. Ha szakácsnő kell majd adok fel hirdetést.

Azt meg felejtsük már el hogy majd annyira megszeretek valakit hogy gyereket akarok vele. Nem fog megtörténni, s ha ezt a drága édesanyám is belátta végre, akkor itt is tessék elfogadni.

Kicsit olyan tukmálássá fajul néha a dolog... ;)

177. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Lajos39)
2017. márc. 20. 21:53

amikor valaki ilyen konkret elvarasokkal jon egy leendo tarsat illetoen (ne legyen gyereke, ne legyen ennyi meg annyi idos stb.) mindig ugy erzem, hogy nem veletlen, ha nem talal es sosem fog. persze mindenkinek lehetnek elgondolasai arrol, milyen is lenne szamara az idealis tars, de az ugy jon, hogy megismersz valakit mindenfele kitelelek nelkul, szimpatikus, vonzo, vele akarsz lenni


nem attol lesz szerelem, vonzalom, hogy a masik parameterei megfelelnek-e egy elore megfogalmazott listanak. ha valaki ennyire kizar nem ertheto lehetosegeket (mert az ertheto lenne, ha azt irnad, ne legyen leszbikus), az nem tarsat akar, hanem legyartott not ingyenes szallitassal :D


valahogy sosem passzolnak igenyek, elvarasok sem azzal, amit az adott fel nyujtani tud. kulonben ezer no vagy pasi kozul valogathatna, fel sem merulne, hogy miert nem talal

176. 04424e865e (válaszként erre: 173. - 4f7996facc)
2017. márc. 20. 21:44
Itt vagyok példának okáért én. Gyönyörű izmos a testem, de ezeket az izmokat valaminek védenie is kell. Én speciel zsírpárnával oldottam meg.
175. Lajos39 (válaszként erre: 173. - 4f7996facc)
2017. márc. 20. 21:41

Most vagy ennyire rossz közegben létezel, vagy egy előítéletes, besavanyodott ember vagy.

Jól lehúztál mindenkit a vécén... :D

174. sanyinak (válaszként erre: 173. - 4f7996facc)
2017. márc. 20. 20:23
Ha izomzatot keresel, akkor menj a konditerembe!
173. 4f7996facc (válaszként erre: 171. - Sanyinak)
2017. márc. 20. 20:12

Magán statisztika Sanyi. :) sok a nyomi. Hogy az milyen? 30-as, 40-es, vagy anyucival él és egész életében lakást felújít, nem költözik, uzsikát mami csomagolja. Mint férfi ez a fajta nulla. Aztán látszólag egyedül él, de anyuci mos, főz rá és napi 100-szor hívja.

Ha nincs mami, érzelmileg éretlen a fiú, mert ő aztán kemény férfi...és vagy nyeszlett, vagy túlsúlyos, persze a nő legyen feszes és fitt, de úgy, hogy közben tömje magát degeszre este vacsorával.

Ápolatlanok, sokan, cigiznek, piálnak. A környezetemben a többség ilyen.

És... kapcsolatban él, de fűzné a nőket. És tudod, milyen jó érzés beszólni nekik? :)

Sanyi. Ha tudsz egy helyet, ami tele van igazi, önmagára igényes, izomzattal is rendelkező férfival, akinél nem vastagabb egy sportos testű nő alkarja, akkor szólj és megyek. Persze munkája is legyen, ne tartassa ki magát senkivel.

172. 4f7996facc (válaszként erre: 136. - Michelle.r)
2017. márc. 20. 20:07
Ez is szuper ötlet :) még velem is előfordulhat, hogy találok egy hozzám valót, és együtt megyünk a fullos tengerparti szoc.otthonba fitenss-wellness bulizni 150 éves korunkig :)
171. sanyinak (válaszként erre: 169. - 4f7996facc)
2017. márc. 20. 20:06
Ezt mire alapozod?
170. 4f7996facc (válaszként erre: 135. - Timycat)
2017. márc. 20. 20:05

Rátapintottál, ez az egyik okom, amiért nem akarok. A hímnemű ezekre jó kifejezés, mert az ilyen fajta minden, csak nem Férfi. Amikor megcsalja a várandós feleségét, meg lelép tőlük, bántalmazza őket. Mindezt a gyerek sínyli meg. Emellett ott a sok mamapicifia, nagyon elburjánzottak ezek is sajnos, ahol az anyós állandó jelenléte megöli az egész családot. Nagyon kevés az igazi, érzelmileg érett férfi. És minden tiszteletem azoké a nőké, akik egyedül nevelnek gyereket, vagy többet, pláne, ha az apa hiánya miatt a gyerek nem sérül, vagy nem annyira.

És ahogy írod: nagyon biztos egzisztencia kell egy nőnek, nagyon jó fizetés, kitűnő egészség, lelki és testi, és olyan munka, ahol nincs túlóra, mert a gyerekkel is foglalkozni kellene, illetve ahol minimális a stressz. Szóval egy rózsaszínű álomvilág, minden, csak nem a valóság.

169. 4f7996facc (válaszként erre: 129. - Sanyinak)
2017. márc. 20. 19:59
Hát nem. Sok a nyomi pasi. Több a jó Nő. Főleg a 30-as éveiktől kezdve.
168. 8a65af67ce (válaszként erre: 167. - Fincsi5)
2017. márc. 20. 17:05
Vannak.
167. fincsi5 (válaszként erre: 138. - 8a65af67ce)
2017. márc. 20. 17:02
Érdekes tapasztalataid lehetnek.
166. gribedli*** (válaszként erre: 121. - 4f7996facc)
2017. márc. 20. 15:59
Jó cél:DDD
165. Mytholgian (válaszként erre: 164. - Mytholgian)
2017. márc. 20. 14:41
Mármint ha egyikük se.
164. Mytholgian (válaszként erre: 155. - Gabbbicica)
2017. márc. 20. 14:41
Páros, de akár négyes randik? - ismerkedésnek. bárok, ezerfelé. Sport, képzésen, bár, randik ezer felől. - elsőn úgyis kiderül, van-e esélyeegy kapcsolatnak. Ha nem is azt keres, akkor több esély van a "sikere".
163. syria (válaszként erre: 155. - Gabbbicica)
2017. márc. 20. 14:29
Akkor csak várja a sült galambot! Közben majd szépen felkopik az álla.
162. Mytholgian (válaszként erre: 161. - Mytholgian)
2017. márc. 20. 14:27
Diplomata egyedülállók, sokszor.
161. Mytholgian (válaszként erre: 160. - Mytholgian)
2017. márc. 20. 14:26
És volt nagyszülőm aki ide jött.
160. Mytholgian (válaszként erre: 159. - E8da813d29)
2017. márc. 20. 14:26
Apám négy nemzetiségű, anyám (pont ebből) három, és mind a ketten negyed részt magyarok, így én is. Apai nagypapa származik innen meg, anyám egyik nagyanyja. Van egy déltiroli olasz-német vegyes ág, itt jön be az olasz apámnál. De van egy elzászi francia-német szülő a másik oldalt. Anyám anya meg egy olaszországi sráchoz ment hozzá anno. ... Szóval nem egyszerű.
159. e8da813d29 (válaszként erre: 158. - Mytholgian)
2017. márc. 20. 13:21
Mit jelent, hogy négy nemzetiséggel?
158. Mytholgian (válaszként erre: 1. - Lajos39)
2017. márc. 20. 13:03
Otthon (négy nemzetiséggel) Németországban a nők jelentős része nem akar gyereket, ők szórakozó helyeken, vagy szórakozás közben ismerik meg a párjukat is. Bárok és más esti helyek. Itthon is ezt láttom, jó meg a külső munkakapcsolatok.
157. Mytholgian (válaszként erre: 138. - 8a65af67ce)
2017. márc. 20. 13:00

"Vannak rohadékok, de azok gyerekkel és anélkül is azok."


Nekik nem való a gyerek, meg akik saját vágyaikat akarják a gyerekben kiteljesedni.


Anyám miútán összejöttek csak apámnak segített, miután megszült minket csak a családnak, de apámat sem hanyagolta el. Teljes volt az élete akkor is. Kirepültük, úrja apámnak segít munkájában. És jól érzi magát. Hugomtól már van unoka is.

2017. márc. 20. 12:47
Jól elriasztottátok a kis anyaszomorítót! :)
155. gabbbicica (válaszként erre: 154. - Syria)
2017. márc. 20. 10:04
Itt a probléma, ami a topikindító egy másik fórumából már kiderült, hogy igazából semmit sem akar tenni érte, és a sablonos megoldások, mint a net, programok, baráti kör - nem jönnek be neki, új dolgokat pedig nem akar kipróbálni.
154. syria (válaszként erre: 3. - Lajos39)
2017. márc. 20. 09:19

Miért lenne valótlan leegyszerűsítés? Szerintem inkább racionális megközelítés.


Valóban, a természet rendje az, hogy a többség szeretne gyereket (a férfiak is). Ez a nagyobb halmaz. A kisebbikbe tartoznak azok, akik nem akarnak, vagy valamilyen oknál fogva nem lehet gyerekük. (Bár láttunk nem egy példát arra, hogy meddőnek hitt nő mégis megfogant, vagy fogamzásgátlás mellett lett terhes.)

Te a kisebbik halmazból szeretnél választani, csak nem tudod, hol keresd őket. Pontosan ott, ahol akkor kellene keresgélned, ha nem volna semmilyen kizáró feltételed már az elején.


Ha társkeresési gondjaim lennének, gondolkozás nélkül a net-hez folyamodnék, mert:

1: ott lehet a legnagyobbat meríteni; igaz, marhára észnél kell lenni, de nem jobban, mint máshol

2: kényelmes

3. gyors.

Látod, pugsy-nak is sikerült, s biztosan nincs egyedül. :)

Kitartás! A sült galamb nem repül a szánkba, meg kell dolgozni érte.

153. timycat (válaszként erre: 151. - Sanyinak)
2017. márc. 19. 22:56

Erről majd őt kell megkérdezni, majd az ő tiszte lesz értékelni engem, az apját, azt amivel hozzájárulunk az életéhez.

Nekem jó hogy van.

152. 8a65af67ce (válaszként erre: 128. - 4f7996facc)
2017. márc. 19. 20:57
Rengetegen, de meg vannak róla győződve, hogy náluk minden rendben.
151. sanyinak (válaszként erre: 150. - Timycat)
2017. márc. 19. 20:54
A te gyermekednek rossz, hogy világra jött?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook