Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan vegyem rá magam a fogyókúrára? fórum

Hogyan vegyem rá magam a fogyókúrára? (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. Majdnemjó (válaszként erre: 12. - Novehaki)
2008. dec. 8. 16:11
Most éppen sajnálod önmagad. Azt vedd tudomásul, hogy ezen csak te segíthetsz, más nem tud helyetted lefogyni és csoda sem fog történni!
14. b2057e22d0 (válaszként erre: 12. - Novehaki)
2008. dec. 8. 16:04
Nem vagy csúnya néztem az adatlapot ahol a gyerekekkel álsz ,szép az arcod.
13. badonyimariaeva (válaszként erre: 12. - Novehaki)
2008. dec. 8. 15:39
Akkor maradj meg kövéren!!!
2008. dec. 8. 15:35
akarat hiányzik de nagyon meg persze a lelkesítő erő is csúnya vagyok így kövéren láttam magam a tükörben de akkor sem megy, nem tudom miért nem elég erős az elhatározás
11. novehaki (válaszként erre: 5. - Hotyka)
2008. dec. 8. 15:33
szia hol vagytok?
2008. dec. 8. 14:53
Csak az akaraton múlik ha az hiányzik neki se állj,ha meg megvan akkor nincs miről beszélni!!!
2008. dec. 8. 14:42
De tényleg, miért nem birod elkezdeni? Mi az indokod? Hogy nem eheted a kedvenceidet? Akkor gondolj arra, hogy még (jobb esetben) élsz 50 évet, és rengeteg alaklmad lesz még rá.. Következő alkalomtól, ha mész bevásárolni, ne vegyél olyat, ami hízlalhat, akkor egy idő után kiürül a kamra.. Csak nem fogsz kimenni ebben a hidegben egy tábla csokiért a boltba?! Még karácsonykor is meg lehet állni! Pl a halászlé meg a hal nem hízlal, ha nem eszel mellé kenyeret.. Vagy ha nem szereted a halat, csináljatok pulykát, úgy amerikásan.. : )
2008. dec. 8. 14:34
Állj a tükör elé meztelenül-ha nem tetszik amit látsz, neki fogsz állni!
2008. dec. 8. 14:32
Az anyósom azt mondta, hogy az a legfontosabb, hogy a fogyó alatt ne sajnáld magadat. Teljesen igaza van! Az ember sajnálja magát, mert nem eheti azt, amit akar, mert éhes, mert tornázni kell, mert sokáig ki kell bírni. Nekem csak az eleje rossz, ha már lemegy 1-2 kg, az lelekesít, és utána könnyebb. Akarsz egyáltalán fogyni? Írd össze, hogy mivel jobb, ha vékonyabb vagy, és miért jobb, ha kövérebb.. tervezd meg, hogy csinálod, és ha már fogyózol, foglald le magad, hogy ne ezen járjon mindig az eszed.. Elég nehéz, de mindig az eleje a legnehezebb..
2008. dec. 8. 14:24
Én láttam egy családi videót magamról azon szembesültem először,hogy tényleg nagyon elhagytam már magamat.Nekem ennyi elég volt azóta fogytam majdnem 30 kilót.
5. hotyka (válaszként erre: 1. - Novehaki)
2008. dec. 8. 14:18

Szia!

Én soha életemben nem tudtam fogyózni, úgy voltam, mint te.

Szeretek enni.:-))

De ha tényleg szeretnél hozzákezdeni, szerintem gyere át hozzánk egy másik fórumba, hihetetlen jó a társaság, egymást bíztatjuk, és képzeld, azóta én is be tudom tartani, már 2 hónapja!! Nálam is ez nagy szám!:-)

gyere közénk!:-)

Menni fog, ilyen jó csapattal, hidd el!

Gyere, tarts velünk, csupa olyan ember van ott, akinek hasonlóan hozzánk eddig sosem ment a fogyi.:-) Szeretettel várunk!

2008. dec. 8. 14:17
Pedig ez csak úgy megy, ha igazán megérik benned az elhatározás. Nem tudom, ez mitől függ, vagy mi kell hozzá, de én is néha csak szenvedek, hogy kéne, kéne, majd holnaptól, hétfőtől, de már az elhatározás pillanatában is érzem, hogy nem lesz belőle semmi. Aztán egyszer csak megjön az ihlet és akkor megy. A sport biztos sokat segít, önfegyelmet, kitartást ad. Aztán kell egy olyan módszer, amit nem érzel szenvedésnek. És kell egy terv, amihez ragaszkodsz. De csak ha igazán rá tudod szánni magad.
3. borbelya (válaszként erre: 1. - Novehaki)
2008. dec. 8. 14:17
Nincs kedved inkább elkezdeni mozogni, szépen lassan?
2008. dec. 8. 14:16
ragassz egy képet a hűtőre magadról
2008. dec. 8. 14:14

már elég régóta gondolkodom rajta hogy fogyózni kellene de nem igen birok nekiállni, sőt egyáltalán nem, pedig lenen mit leadni, 175 cm és 90 kg-m vagyok mit tegyek?

még soha nem fogyókúráztam.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook