Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan változzak meg minden téren (külsőleg, belsőleg, takarítás, főzés, döntések, stb.)? fórum

Hogyan változzak meg minden téren (külsőleg, belsőleg, takarítás, főzés, döntések, stb.)? (beszélgetős fórum)


11. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Bambu29)
2022. szept. 9. 11:15
Az ember egyszer mindenre rákényszerül és kénytelen lesz maga intézni a dolgait. Neked is menni fog! Ha teszed a dolgod, egyszer csak magabiztos leszel.
2022. szept. 9. 11:07
Ha belefáradtál a takarításba, unod a monoton, kötelességből végzett kínlódást, gyere el Linda Thomas Dornachból érkező, Marie Kondóhoz hasonló szellemiségű előadó szeptember 16-i előadására, ahol beszél majd a tisztaság és a rend gyógyító erejéről, és bemutatja, hogyan teremthetünk örömtelien tartós harmóniát az élettereinkben. [link]
9. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Bambu29)
2022. ápr. 23. 07:01
Szerintem a legjobb hobbi első körben a sport lenne számodra. Egy csoportos óra, hogy emberek közt legyél. A sport kitartásra és önfegyelemre tanít. Ez segíthet a halogatás dolgon. Kihívást ad, ami kimozdít, felpezsdít. Jót tesz az egészségnek és a külsőnek is.
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Bambu29)
2022. ápr. 22. 20:31
2022. ápr. 21. 13:00
Milyen típusú jobbik léteznek és vannak ?
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Bambu29)
2022. ápr. 20. 15:38

A hobbit nem kell jól csinálni, hanem élvezettel...

Semmit nem tudunk rólad, így tanácsot sem lehet szerintem adni. A lényeget látod, változz, hogy miben tudsz/akarsz azt meg csak te tudhatod

5. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Bambu29)
2022. ápr. 20. 14:32
A halogatáson segít, ha elhatározod, hogy addig nem ülsz képernyő elé (telefon, laptop, tv, stb.), amíg nem végeztél el egy kitűzött feladatot. A "csak előbb ránézek a fb-ra" elviszi az időt és az energiát.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Bambu29)
2022. ápr. 20. 13:26

Tényleg fokozatosan kéne. A külsőségek menni fognak csak úgy önszorgalomból is. Nézz YouTube videokat sminkelésről és sokat gyakorolj. De kérheted egy kozmetikus segítségét is hogy milyen nappali sminket ajánl. Hogy húzd ki a szemed stb mi áll jól neked. Menj el fodrászhoz, ő szintén tudni fogja milyen haj állna jól neked. A takarításra nagyon jó tippek vannak szinten YouTubeon. Olvass utána a flylady módszernek. Egy magyar csaj Urban Eve néven “magyarosította is”. Rendszeresen indít ingyenes kurzust ahol naponta küldi e-mailben a feladatokat és végére egy jó kis rendszer alakul ki. Rengeteg youtuber van akik csinálnak takarítós rutinos, motiváló videókat. Egy magyar csaj is van Tunderkert nèven megtalálod YouTubeon. A személyiségedet önfejlesztő könyvekkel tudod változtatni. De lehet egy kineziologus vagy pszichológus vagy egy couch is tud segíteni. Olvasd, nézd Bihari Viki tartalmait. Ő is tart önismereti foglalkozásokat. Mivel mondtad sokat szenvedtél, biztos van csomó feldolgozni való.

Mit dolgozol? Ott nem tudsz baràtkozni? Ha van kedved írj nyugodtan privátban nekem. Ha szükséged van rá hogy valaki meghallgasson.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Bambu29)
2022. ápr. 20. 13:13

Jó ember vagy, nyugi 😊

Csak nem tanultál meg szervezni.

A halogatás csak elhatározás kérdése.Ahogy a többi dolog is.

Készíts napirendet, nem kell az egész napot betárazni,de amit kell azt tedd meg.

Viszont főleg ne a múltban legyél,,ne akarj megfelelni ,csak magadnak.

Tényleg fokozatosan változtass.

Nem a sminkelés a fontos,,akkor adsz magadra ha rendben van a hajad, jó kis friss illatod van,,pl egy szájfény felrakását nem is kell tanulni:))Ruhád legyen rendben.

Lazíts a lelkeden ,, és könnyebb lesz a folyamat.

2022. ápr. 20. 11:54
Fokozatosan.
2022. ápr. 20. 11:38

Sziasztok!

A kérdésem hogy hogyan változzak meg minden területen.

28 éves vagyok. S sok mindent elrontok az életemben.

Sok sok évvel ezelőtt azt hittem megváltoztam hogy nem akarok megfelelni másoknak de most jött el a pillanat hogy tudom ez nincs így még mindig meg akarok felelni másoknak S ezen akarok jobban változtatni.

A másik dolog nagyon sokszor halogatom a dolgokat (Pl ül takarítás ügyek intézése stb.)

Ezen is szeretnék változtatni de nem tudom hogyan.

Az életem nem volt leány álom sokat szenvedtem gyermekként és kamaszként is meg 20 éves koromban is.

Az emberekkel távolságtartó vagyok.

Nincsenek barátaim

A szülők nem támogatnak.

Nincs hobbim mert nem tudom mi az amit jól csinálnák.

Nem smikellem magam nem adok magamra nem tudom miért. Azt sejtem hogy talán azért mert sose volt senki aki megtanított volna rá.

Ezen is változtatni akarok.

Hogyan legyek jó ember?

Hogyan szedjem össze magam?

Hogyan változzak meg?

Kérlek segítsetek

Egy kétségbeesett 28 éves nő/lány

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook