Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan válasszak alapozót? fórum

Hogyan válasszak alapozót? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 21. 10:12
a csuklód belsejére is kenj, és a kézfejedre is :) legalábbis nálam ez vált be, főleg télen, eltérő hatású mindkettő bőr-rész, de hacsak nem szolizod csokivá a fejed, a füled töve pl. világosabb árnyalatú marad és ott hülyén mutat egy sötétebb árnyalat...mondjuk eleve 2 alapozóm van, egyiket télen, másikat nyáron használom, mert könynen barnulok, de télen hófehér maradok :)
2010. szept. 21. 10:09
én úgy tudom, hogy az üzletben más színűnek látod a színt amit felkensz. mindig természetes fényen kell nézni. ez azért kicsit nehézkes, mert nincs mindenhol minta kint. :D de kenj a bőrödre kicsit és menj ki utána a természetes fényre, mert ott fogod látni a színt rendesen. :D
6. Meli0428 (válaszként erre: 5. - Sunshine24)
2010. szept. 21. 10:03
Köszi. Néztem már alapozót...tegnap próbálgattam a tesztert. 2 maradt...egy egyik pont olyan volt,hogy szinte észre sem lehetett venni a kézfejemen a másik egy árnyalattal sötétebb. Melyik vegyem meg? Mindkettőt? :S
2010. szept. 21. 09:59
Vannak kitéve általában teszter darabok. Mindig egy árnyalattal halványabbat vegyél, mint, ami a kézfejedre kensz mintaként. Nekem mondjuk könnyű dolgom van, mert olyan fehér a bőröm, hogy mindig a leghalványabb kell.
4. 204b456479 (válaszként erre: 3. - Meli0428)
2010. szept. 21. 09:55
Én a DM-be vettem valami tök olcsót, és teljesen jól bevált :)
2010. szept. 21. 09:51
Köszi. Nálam a púderválasztás is nehézkes :)
2. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2010. szept. 21. 09:50
Szia! Én is ezzel a "problémával" küszködök, megoldottam annyival h nem használok alapozót, csak púdert.
2010. szept. 21. 09:48
Már egy jó párszor "beleválasztottam" színileg....vagy tól világos lett és hullaszinem lett, vagy nagyon sötét. De mindkét esetben mitha maszkot húztak volna rám. Hogyan válasszak alapozót? :S ÉS hogyan érhetem el,hogy ne úgy nézzek ki,mint akinek elvágták a nyakát, ott ahol véget ér az alapozás? :( Akiket smineklve látoik mindenkinek tök jó,és nincs se maszk....se elvágás. Előre is köszi a tanácsokat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook