Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnék a szerelmemen "segíteni"? fórum

Hogyan tudnék a szerelmemen "segíteni"? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Andela (válaszként erre: 4. - Andela)
2011. jún. 1. 18:54
Vagy vele, vagy nélküle, olyannal, aki megérdemel!
2011. jún. 1. 18:54

Én meg a volt barátom is csak hétvégente találkoztunk, de hétközben beszélgettünk (igaz csak neten keresztül és nem is sokat, azt is pötyögve), úgyhogy az a pár nap, az az 5 nap hamar elment, mivel suliban voltam. Mi 2 évig voltunk együtt.

Ha más fele kacsingat, azt azért észre venni abban a két napban is amit együtt vagytok. Azt pedig te érzed, hogy baj van e... De nem éppen jó ilyeneket hallgatni, mert nekem úgy jön le, mintha terhes lenne számára, hogy mindig annyit kell várni, hogy együtt legyetek... Hát nem tudom.

5. 8ef78160df (válaszként erre: 3. - 53dfddad18)
2011. jún. 1. 18:54
Nekem is az az érzésem :(
4. Andela (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. jún. 1. 18:52
Én és a férjem (mostmár 2 éve) Szfehérvár-Sopron távolságban ingáztunk (170-180 km kb.)7 éven át. Így alakult. Úgyhogy ha szeret, marad és maradsz. Ettől ne félj! És ahogy édesanyám mondja/mondta: ha tudják, hagyd, vigyék! De nem tudták! Kitartás! Lesz még jó és jobb időszak! Nekem elhiheted! ;-)
3. 53dfddad18 (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. jún. 1. 18:52
Féljél! Ennek már pattintós duma szaga van...
2011. jún. 1. 18:49

Fél éve vagyok együtt a szerelmemmel. Hétvégén tudunk csak találkozni, a hét többi napja "szenvedés", mert nagyon hiányzunk egymásnak.

2-3 hete a párom nagyon átment szenvedősbe, egyfolytában azt mondja, hogy mennyire nagyon egyedül érzi magát, hogy utálja mindig a hétvégét várni stb. stb. Nem találja a helyét, munka után van, hogy haza sem megy, mert nem szeret egyedül lenni.

Nagyon szeretnék segíteni Neki, hogy ne érezze magát ilyen kutyául, de mit tehetnék?

Másrész félek is, -tudom, hogy szerelmes, de akkor is- hogy mi van, ha megunja ezt az egészet, és keres egy olyan nőt, akitől nem 80km válassza el, csupán pár utca, v. egy fél város. Vagy ettől ne féljek?

2011. jún. 1. 18:49
Hogyan tudnék a szerelmemen "segíteni"?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook