Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnátok felrázni egy döglődő kapcsolatot? fórum

Hogyan tudnátok felrázni egy döglődő kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
61. 5e03fd4701 (válaszként erre: 60. - 4259977b5e)
2009. dec. 27. 19:44

Nem csoda, hogy zavarodott vagy, de a gond az, hogy valahogy higgadtan át kellene gondolnod, hogy menni fog-e.


Nagyon kellene az, hogy nyilatkozatra bírd a kedvesed, de valahogy így kívülről úgy látom, hogy egyre lehetetlenebb.

2009. dec. 27. 19:28
Annyira össze vagyok zavarodva, hogy már lassan én sem tudom mit akarok!
59. 4259977b5e (válaszként erre: 57. - 5e03fd4701)
2009. dec. 27. 19:26

Szó szerint így van ahogy írod. De már elég nehéz elfelejteni a sok rosszat.

És lehet, hogy tényleg nem tudja mit akar csak nem akarja mondani. Mert nem annyira egyszerű ez az egész! Nekem férjem van de már rossz a házasságom. El fogok válni és úgy beszéltük meg, hogy odaköltözök hozzá ha eladtuka házat és elváltam. Szóval elég bonyolult ez a helyzet!

Én itthagynék érte mindent, sulit, munkát, családot az egész életem. De sajnos ha így áll hozzám nem tudom megéri-e!

58. 4259977b5e (válaszként erre: 56. - C19f5f79fa)
2009. dec. 27. 19:19
külön-külön! de ez hosszú történet. Nem tudnék elmenni hozzá!
57. 5e03fd4701 (válaszként erre: 55. - 4259977b5e)
2009. dec. 27. 18:36

Senki sem tudja sajnos még te sem, hogy mi a jó, mert ugye a párod nem nyilatkozik.

Azért az tényleg sokat mutat a hozzádállásából, hogy 3 napja nem jelentkezik.


Szerintem ő sem tudja mit akar! Egyszer veled lenne egyszer meg elküldene a toszba!


Amikor egy kapcsolat eljutott erre ahol most te vagy én a lazítást ajánlottam. Ahogy látszik te sokkal de sokkal komolyabban veszed ezt az egészet mint ő. Kérdés, hogy kell-e az neked, hogy karácsonykor is szenvedj miatta, megéri-e ez neked.


A gond ilyenkor az, hogy mondjuk kínoz 6 egységet és aztán közelít 2 egységet de te ettöl a 2 egységtől annyira elalélsz meg boldog leszel, hogy a 6 egység kínzást elfelejted.

56. c19f5f79fa (válaszként erre: 55. - 4259977b5e)
2009. dec. 27. 18:33
:(( Igaz a gyűrű szép ajándék,de ez még valóban nem jelent mindent.Szilveszter hogy lesz?
55. 4259977b5e (válaszként erre: 54. - C19f5f79fa)
2009. dec. 27. 18:26
Teljesen igazad van. 24.-én este 10-kor beszéltünk utoljára! Karácsonyra egy aranygyűrűt kaptam tőle. Egyszerűen nem értem, hogy miért beszél házasságról, együttélésről mikor együtt vagyunk ha utánna mikor hazajövök szarik rám- magyarul. Én meg szép lassan belebetegszem ebbe az egészbe. Lehetnének más lehetőségeim de mindenkit visszautasítok mert őt szeretem és várom a csodát! De kezdem úgy érezni, hogy csak egy álmot kergetek már!
54. c19f5f79fa (válaszként erre: 52. - 4259977b5e)
2009. dec. 27. 17:56
3 napja nem jelentkezik úgy hogy éppen Karácsony van?:-(((((((( Nem várnék én ettől túl sokat,ezt nem lehet szerintem bemagyarázni semmivel.El hiszem,ha semmi kedved az egészhez.
2009. dec. 27. 17:54
És ez az álapot 4 hónapja tart! 4 hónapja küzdök ezért a kapcsolatért!
52. 4259977b5e (válaszként erre: 49. - Csigusz 79)
2009. dec. 27. 17:50

Sokszor elolvastam ezt a hozzászolást! Tudom, hogy nem lehet mindig minden olyan mint régen. Én maximálisan mindent beleadtam ebbe a kapcsolatba. Sajnos a változás úgy alakul, hogy már én sem hívom fel olyan sokszor mert már nincs hozzá lelki erőm. Ha mindig csak a szart kapod akkor elöbb-utobb beleunsz. / most filmet nézek, most nem érek rá majd visszahívlak, most szar kedvem van, stb. stb. /Vagyis sajnos rossz irányba változom de az ő viselkedésének a hatása.

Ha én szeretek valakit akkor szeretnék vele lenni, és hiányzik amikor nincs velem. Én nap mint nap hívnám de már nem merem. Ő most 3 napja nem jelentkezett. Nekem ez nagyon furcsa. És nem értem! Talán lazítanom kéne és nem kéne olyan komolyan venni ezt a kapcsolatot?

2009. dec. 26. 22:48

Ami "döglődik" azt bizony nem felrázni kell, hanem legfeljebb asszisztálni a haldoklásához és utána jó mélyen el kell temetni.

Én még egyetlen-egy kapcsolatomat se illettem volna a "döglődő" címkével. (persze lehet, hogy ez azért van, mert olyan finom és nőies a lelkem:P)

50. 4259977b5e (válaszként erre: 48. - 5e03fd4701)
2009. dec. 26. 17:43
Igazából én sem tartom jó ötletnek csak kiváncsi voltam mit gondoltok. Mindig örülök ha hív, nem is tudnék közömbös lenni!
49. Csigusz 79 (válaszként erre: 47. - 4259977b5e)
2009. dec. 26. 17:35

Én is olyan vagyok aki mindent megtesz hogy a kapcsolat jó legyen,de ehhez kell a másik fél is.

Egy kapcsolatban mindkét fél változik,az nem várható el hogy "én mindent megteszek,mert szeretlek,te meg semmit",szóval nem várhatjuk el a másiktól hogy ugyanugy érezzen mint mi,vagy ugyanugy viselkedjen mint régen,majdnem minden kapcsolat rózsaszín köddel kezdődik,mikor a felek mindent beleadnak,minden happy,de ez egy idő után csillapodik,az egyik fél mindig jobban szeret,jobban kimutatja,általában a nők és várjuk hogy mindig olyan legyen mint az elején.Tudod azt szokták mondani hogy egy felnőtt embert nem lehet megváltoztatni,de ha Te változol,ő is fog :)Szóval lehet neked kellene alkalmazkodni az új helyzethez,mert nem hiszem hogy a barátod valaha is a régi lesz,talán rövid ideig,az meg semmiképp se jó ha ezzel piszkálod mert ő ugysem ugy látja a dolgot mint te.

48. 5e03fd4701 (válaszként erre: 47. - 4259977b5e)
2009. dec. 26. 17:35

Ha nincs más lehetőség szóba jöhet ez is de nekem ez olyan csata és harc szerű!


Szerintem a párkapcsolat nem húzd meg ereszd meg játék hanem két ember életkéje aki szereti egymást.


De, hogy jót is mondjak a pasi előbb utóbb ha igazán szereti a nőt és elszalasztja akkor egyszer majd megpróbál visszakúszni. Csak kérdés mikor jön rá, hogy nem jó neki nélküled!

47. 4259977b5e (válaszként erre: 46. - Csigusz 79)
2009. dec. 26. 17:22

Na és ha én is közömbös lennék és én is úgy viselkednék ahogy ő akkor mi lenne? Vége lenne elöbb utobb mert egyszer csak egyikünk sem jelentkezne többet vagy észbekapna?

Azért kiváncsi lennék erről mit gondoltok!!

46. Csigusz 79 (válaszként erre: 23. - 5e03fd4701)
2009. dec. 26. 16:36

Sziasztok!


Teljesen így van ahogy írod!

45. 5e03fd4701 (válaszként erre: 44. - 4259977b5e)
2009. dec. 26. 16:01
:) én is dolgoztam este de még nem feküdtem le .. majd ha sötét lesz!
44. 4259977b5e (válaszként erre: 43. - C19f5f79fa)
2009. dec. 26. 13:34

Sziasztok!


Egy kicsit aludtam mert éjszakás voltam!


A szex nagyon jó köztünk csak ugye ritkán van. Amikor találkozunk és az van, hogy hetekig nem jön össze.

43. c19f5f79fa (válaszként erre: 30. - 4259977b5e)
2009. dec. 26. 10:28

Megkérdezhetem,hogy a szexualitással hogy álltok? Szerintem ez is jelenthet valamit...

Továbbá nekem az eddigi tapasztalataim, olyanok hogy az a férfi akinek hiányzol az mondja,de ha nem is mondja minimum érezteti,az a férfi aki szeret kérdés nélkül érzed..még ha rossz napjaitok is vannak.Te szerintem alapvetően az érzelmekben inogtál meg,aminek ahogy elolvastam van is alapja.Valahogy én mindig úgy tapasztaltam,hogy a megérzéseim működtek és azok a férfiak akik elkezdtek így viselkedni előbb utóbb eltávolodtunk és kiderült,hogy már rég nincsen vonzódás,szerelem...csak ezt magunk előtt a legnehezebb felvállalni,úgy a párodnak mint neked,és telnek a lagymatag hónapok.Minden kapcsolatban vannak problémák és valóban arra kell törekedni,hogy megoldjátok,de ez EGYEDÜL nem fog menni.Ha a párod ebbe nem tesz energiát,akkor nem látom a célját sem értelmét,szerintem azt kell eldöntened,hogy valóban tudtok közösen változni vagy csak egyedül vergődsz...

42. bared (válaszként erre: 41. - 5e03fd4701)
2009. dec. 26. 10:00

erről beszélek)))

néha én is a "pokolba" kívánom a férjem, de eddig összesen 2szer voltunk 7.5 év alatt távol egymástól, ez 2x3 nap volt....

azt hittem belehalok, hogy itthon legyen már)))

2009. dec. 26. 09:38
Hát igen kell a másik íze bűze, hogy megismerd milyen valójában!
40. bared
2009. dec. 26. 09:35
*nem szere, hanem szexre.... bocsi, még most iszom az első kávét:DDDD
39. bared (válaszként erre: 38. - 5e03fd4701)
2009. dec. 26. 09:35

több száz, sőt ezer km-ről nagyon nehéz lesz rávezetni....egyre nagyobb lesz köztük így a feszültség, és a távolság, a frusztráltságról már nem is beszélve....

egy kapcsolatban szükség van az érintésre, a szere, hogy ne is soroljam tovább.... egy sok éves kapcsolatot is meg tud viselni, ahol imádják, tolerálják egymást, nemhogy egy olyat, ami még rendesen ki sem alakulhatott a táv miatt..

egyértelmű, hogy itt más a két fél igénye.......

én megmentés párti vagyok, de ami az elején ennyire nem jó, azt nem kell erőltetni.....tapasztalatból mondom...

38. 5e03fd4701 (válaszként erre: 34. - Caravell)
2009. dec. 26. 09:30

:)

Igazad van!

De a pasi nem fogja azt megérteni, hogy nem jól menedzseli a kapcsolatot amíg a párja valahogy rá nem vezeti.

Miért? Mert őőő a macsó aki megszerezte ezt a jó kis bigét, akinek megad mindent sőőőt még többet! És jaj szerencsétlen őőő (mármint a pasi) mert mostanság a nő elkezdett hisztizni ezt és azt akar: )


...


Azt írtad, hogy mindenszegletet meg kell világitani, hát én megpróbálok a pasik felől pilácsolni.

37. bared (válaszként erre: 35. - Caravell)
2009. dec. 26. 09:30
:-DDDDDDDDD
36. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 31. - 5e03fd4701)
2009. dec. 26. 09:27
Rengeteget gondolkodtam és könyörögtem,kértem,sírtam.Nem volt hatása,most fordított a helyzet,de már késő.Semmi esélye addig kellett volna komolyan venni,míg akartam vele élni.Most már minden mindegy.
35. caravell (válaszként erre: 34. - Caravell)
2009. dec. 26. 09:26
Bocs, h pont a neved írtam el, új billentyűt hozott a Jézuska és nem bírja a sebességem :)))
34. caravell (válaszként erre: 2. - 5e03fd4701)
2009. dec. 26. 09:24

kedves medve Úr4 igazad van, sok könyvet el is olvastam a témában (mars és Vénusz és a többi), de a dolog nem egyoldalú!

Ezt írod. " Románán és a Júlián felnőtt lánynemzedék nem tudta megtanulni azt, hogy a neheze nem akkor jön amikor összejön az emberlánya valakivel és meg lesz hódítva hanem utána ... amikor együtt kell élni a szeretett lénnyel" közben a pasiknak is meg kellene már tanulniuk (szerintem), hogy a nőt nem csak meghódítani kell, mert a dolog nem fejeződött be a vadászat befejeztével.


Megértem azokat is, akik azt írják, hogy egy ilyen kapcsolatnak nincs (sok) jövője. Ők valószínűleg már megtapasztalták, hogy milyen nehéz és kimerítő (és kilátástalan) egyedül cipelni egy kapcsolat terhét... persze pálya széléről bekiabálni tényleg könyebb, és nem ismerjük őket, hogy felelősséggel bármit is mondhatnánk, viszont nyilván amikor ilyen topikot nyit valaki, akkor nem is pontos tanácsot akar, hanem elbeszélgetni ezekről a dolgokról, hogy minden szeglete megvilágításba kerüljön, olyasmi is, amire eddig nem gondolt.

(mert, kedves Medve Úr, a nők meg ilyenek :))) )

33. 5e03fd4701 (válaszként erre: 30. - 4259977b5e)
2009. dec. 26. 09:20

A pasi énem azt mondja, hogy igen lehetett mert éppen akkor cserkészett be! :D


Ha megnyúztok se tudom miért vagyunk ilyenek!


Csak azt tudom, hogy sok kapcsolat romlik el ezen. És ha mondjuk ez az ok akkor szerintem is jobb az egyedüllét mint az idegeskedés.


Mondjuk az, hogy iszik szerintem gáz!


Ha ad annyit, még ebben a csökkentett módban is, hogy azt mondod megéri menj tovább!


DEEEE!


Ha csak azért vagy most vele, mert a múltban aranyos volt és ebből táplálkozol és várod, hogy megint a régi legyen akkor szerintem kezdd el lezárni a dolgokat! Mert olyan mint régen szerintem sosem lesz már, esetleg ideig óráig.


Az a baj, hogy nem lehet tudni melyik az igazi arca. a Tündibündis vagy az Ördögjózsis. Ezt sajna csak az idő dönti el viszont fennáll annak a veszélye, hogy ez alatt az idő alatt te meg teljesen kiégsz.


Ezért mondtam a Drágám előtti időszakban, hogy inkább a Gumizsuzsi mint egy élő nő! :D

32. 4259977b5e (válaszként erre: 28. - 5e03fd4701)
2009. dec. 26. 09:14
Szeretném ügyesen terelgetni de már nincs ötletem, hogy tegyem!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook