Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnám kideríteni, hogy hazudik-e a pasim vagy sem? fórum

Hogyan tudnám kideríteni, hogy hazudik-e a pasim vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. X.Y. (válaszként erre: 5. - Estefani)
2012. júl. 2. 19:18
Nem féltékenység. Pár apró hazugságára már rájöttem és az, h beígért dolgokat, pl, h elvisz fodrászhoz, elmegyünk nyaralni, vagy kirándulunk 7végén, és egyikből sem lett semmi.
8. 3da8f53e4a (válaszként erre: 1. - X.Y.)
2012. júl. 2. 19:17

hm.. mennyi határidőt kapott? Biztos tudott volna ez alatt bizonyítani neked? Lehetett rá alkalma?

nem kért hosszabbítást az idő rövidsége miatt?

7. X.Y.
2012. júl. 2. 19:17
Ezek a gondolatok már nekem is eszembe jutottak, de csak nem hagy nyugodni a kíváncsiság. Valahogy muszáj tudnom, h most mi igaz abból, amit elmondott. Sosem voltam az a taktikázós csaj, de most jól jönne pár ötlet...
2012. júl. 2. 19:17
Ha már most taktikáznod kell, régen rossz, képzeld el mi lenne ebből, amikor már a szerelem elszáll (persze nem tudom van-e most kölcsönösen)
2012. júl. 2. 19:16
Miben nem hiszel neki? Zöld szemű szörny kerülget? Miért nem bízol benne? Mitől rengett meg a bizalmad?
2012. júl. 2. 19:15
Ha nem tudsz hinni neki, akkor minden felesleges.
2012. júl. 2. 19:14
keress jobbat:)
2012. júl. 2. 19:14
Mozog a szája.
1. X.Y.
2012. júl. 2. 19:13

Most se veled, se nélküled kapcsolatban vagyok a pasimmal. Azért jutottunk el idáig, m ő beígért nekem sok mindent és nem lett belőle semmi. Kapott határidőt a bizonyításra, de nem tett addig semmit. Inkább alig beszélt velem. De ha felhív, ő keres mindig, akkor azt hallom, h én vagyok élete szerelme és velem akarja leélni az életét, de én már nem tudok hinni neki, ő meg nem bizonyítja be az ellenkezőjét. Hogyan tudnék rájönni, h miben mond igazat és miben nem? Hogy érdemes taktikáznom?

Segítsetek!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook