Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tettétek túl magatokat azon, hogy elhagyott a párotok? fórum

Hogyan tettétek túl magatokat azon, hogy elhagyott a párotok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. jún. 6. 11:55

Szia!


Ne érezd így, mert ez biztos nem így van.

És nem a levegőbe beszélek, nagyon is megértem mit érzel.

Nekem 2 hete ért véget a 4,5éves kapcsolatom, még most is abban reménykedem, hogy felébredek ebből a rémálomból.

Csak sajnos nagyon is tisztában vagyok vele, hogy ébren vagyok.

De ha valaki menni akar, azt el kell engedni, bármennyire is fáj.

Én most vagyok abban a stádiumban, hogy nem tudok egyedül lenni, nekem kell egy társ.

Úgyhogy bármennyire is gagyin hangzik, de regisztráltam társkeresőre. Aztán lesz ami lesz, nyitott szemmel járok.

És ne azon keseregj, hogy mit rontottál el mert azon változtatni már úgysem tudsz, hanem inkább szedd össze a jó tulajdonságaidat, ami miatt te egyedi vagy és te lehetsz valakinek az álma.

És nem utolsó sorban megmutatni az exednek, hogy mit veszített!!! :)

Fel a fejjel!

2. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 1. - B65a8eb9d1)
2011. jún. 6. 11:52

Szia!

Ez általában természetes, de nem szabad h elnyomjon ez az érzés! Keress magadnak elfoglaltságot, ami nem hagyja h buta gondolatok járjanak afejedben! És igen, ha kell flörtölgess, hogy érezd, igen kellenél másnak is!

2011. jún. 6. 11:08
Ez a "nemvagyokelégjósenkinek" érzés kezd eluralkodni rajtam :/
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook