Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szoktatok manifesztálni? fórum

Hogyan szoktatok manifesztálni? (beszélgetős fórum)


1 2
23. Piroska52 (válaszként erre: 14. - Bless the child)
2021. júl. 1. 14:34
Na, azért néha bejön, kb 1 hónapja a lányom a barátnőjénél volt,, úgy volt nem jön haza azon a hétvégén, csak hogy a barátnője szülei, mellettünk laknak. Rakott krumplit csináltam, átfutott az agyamon, na Évi pont most nem jön haza, az a kedvence. Nyilik az ajtó, hátra fordulok, a lányom ott áll az ajtóban, a barátnője meg a párja jöttek haza, Évi meg úgy döntött hazajön velük, majd innen megy este haza. Néha ilyen is van.
22. birebora (válaszként erre: 12. - Perzsacica)
2021. júl. 1. 14:14
Azért szeretem a hoxát mert néha én is könnyekben törve röhögök:)
2021. júl. 1. 14:12
Én ezt a szót eddig csak olyan összefüggésben hallottam, hogy ha mondjuk egy isten testet ölt a Földön, akkor a megjelenési formája az avatár, a testet öltés pedig a manifesztáció. Tehát az istenek tudnak manifesztálódni különböző avatárok formájában. Pl. Zeusz fehér bika képében látogatta meg Európét. És így lett a Minotaurusz.
20. birebora (válaszként erre: 9. - Bless the child)
2021. júl. 1. 14:12
Ez esetben én is kihagynám:)
19. birebora (válaszként erre: 1. - Nikike3)
2021. júl. 1. 14:11
Hogyan szoktam? Nagyon!:)
2021. júl. 1. 13:53

Ezt így nem tudom értelmezni:-)

Ha valami manifesztálódik, akkor megvalósul, testet ölt, megnyilvánul valamiben. Pl. az az örömömöm abban manifesztálódott, hogy a nyakába ugrottam a páromnak.

Amit itt fejtegetnek néhányan, hogy hogyan érjék el a céljaikat, teljesítsék be vágyaikat, arra nem használnám ezta szót.

17. Amaunet (válaszként erre: 13. - Piroska52)
2021. júl. 1. 13:50
Őt már bevonzotta ez a hülyeség és azt hiszi elérhet bármit azzal, hogy csak gondol rá.:D
16. Amaunet (válaszként erre: 7. - Nikike3)
2021. júl. 1. 13:48

Nem képzelgek róla, hanem teszek érte.


Nem elég képzelegni, sokat gondolni dolgokra, eseményekre, hanem a megvalósulást elősegíteni azzal, hogy az adandó problémákat megoldjuk.

Pl. ábrándozhatsz és megpróbálhatod "manifesztálni" a lottó ötöst, ha nem küldesz be szelvényt sosem fogsz nyerni.

Vagy... jobb eredményt akarsz egy tantárgyból, akkor azt sosem éred el tanulás nélkül.

15. Piroska52 (válaszként erre: 14. - Bless the child)
2021. júl. 1. 13:45
Ja, én kérek elnézést.😀
14. Bless the child (válaszként erre: 13. - Piroska52)
2021. júl. 1. 13:41
Nem lehet mindenki olyan okos, mint Nikike
13. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Nikike3)
2021. júl. 1. 13:39
Ezt ugye magyarul ,értelmesen nem lehetett volna leírni,? Csak ilyen nyakatekert módon.
2021. júl. 1. 13:32
A mai nap legjobb kérdését és válaszait olvastam itt az előbb . Bocsánat azért , mert valakinek ez egy annyira fontos kérdés, hogy fórumot is indított miatta de mindezt elolvasva nem lehet mégsem komolyan venni , momentán csorog a könnyem .De a kérdést mégis komolyan véve azt kell mondanom, hogy a célkitűzés az első lépés. Mit akarok elérni, mit teszek ezért és mennyire vagyok kitartó. Mi az , amit alá tudok rendelni a célomnak. Pl iskolai eredmény javulás :több tanulásra fordított idő, hétvégi buli kihagyása. Hagyom-e magam lebeszélni az én céljaimról vagy csinálom, ahogy az a nagy könyvben meg van írva, szorgalmasan, kitartóan. A sült galamb csak a mesében van!
2021. júl. 1. 13:04

Hát nekem csak úgy megtörténik.

Arra gondolok, hogy milyen jó lenne valami valahogy, aztán van, hogy úgy lesz. Meg az is van, hogy nem úgy lesz.

Szerintem amúgy semmi ráhatásom nincs, de azért örülök.


A másik módom úgy manifesztálok, hogy ha szeretnék valamit, teszek érte. Vagy megveszem.

10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2021. júl. 1. 12:55

Magvalósítást is jelent úgy tudom.


A fórum kérdését mondjuk így sem értem.

9. Bless the child (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2021. júl. 1. 12:45
Vagyis én nem szeretnék manifesztálódni, mert egyenes utat jelent a zártra
2021. júl. 1. 12:44

Manifeszt= kézzelfogható, eszlelhető


Pl pszichiatiában nincs valakinek manifeszt pszichotikus tünete

2021. júl. 1. 12:33
Igen bevonzani dolgokat. Tehát mit alkalmaztok erre hogy sikerüljön valamit bevonzani? :)
6. Zsifi1 (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. júl. 1. 12:27
Szerintem, ahogy hashtag is írja, bevonzás. Bevonzani, megvalósítani... De hátha elmondja Niki.
5. Csicsi25 (válaszként erre: 4. - Gabbbicica)
2021. júl. 1. 12:20

Én szellemes meg kísértetes filmekben hallottam ezt a szót, amikor egy szellem kezd manifesztálódni, azaz testet ölteni...

De hogy a FI mit ért "manifesztálni" alatt, azt nem tudom. Talán leírhatná, hogy megtudjuk.

2021. júl. 1. 12:12
mit? sehogy, azt se tudom, mit jelent google nélkül
2021. júl. 1. 11:59

:)


Nem csak egy út van a hegyre. ;)

2021. júl. 1. 11:59
Ööö...mit csinálni?
2021. júl. 1. 11:51
Kinek mi vált be? Melyik manifesztáció a legjobb?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook