Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szoktassuk le pasinkat a haverokról? fórum

Hogyan szoktassuk le pasinkat a haverokról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. júl. 15. 11:23

Augusztusra horgászást szervezett több száz kilométerre innen ...Egy hétig lett vola ott...

Mikor közölte teljesen kiakadtam hogy 6 hónaposan itthagyna,mikor a nyaralásunk 3 napos lesz ,mert nem fog kapni szabit...

Horgászni meg elmenne ...na azt már nem...

Akkor hatásos voltam ,mert már az öccsének mondta hogy nem megy mert nem akar engem nagy pocival itthagyni:):):)

Előadta a nagy mártírt:)

7. 064209f635 (válaszként erre: 2. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 15. 11:20
nekem az a heti 1-2 alkalom sem fér bele...
6. 064209f635 (válaszként erre: 5. - Panna77)
2009. júl. 15. 11:19

Ez azért tök jó:)

Csak mondjuk kicsit elkeserítő,hogy ha már mindketten akarjuk ezt a babát,akkor mindkettőnk részéről legyen némi lemondás...Pl én természetesen nem dohányzom amióta megtudtuk...Ő sem dohányzott kb 2 hétig -mert megígérte hogy leszokik miattunk:)

aztán szépen visszaszokott...

Ugyanígy volt a haverokkal is...

Nem tiltom tőle őket csak a terhességem elején ritkább volt, most pedig minden héten vagy ő csinál otthon bulit vagy pedig őt hívják buliba,persze részegen jön haza...

Én meg kuksoljak otthon egyedül azon az egy napon amikor nem dolgozom és nem kell korán kelnem másnap.

Most hétvégén reggelig tartó buli volt ,mikor felkeltem és kimentem akkor már a következő buli volt a téma hogy hol lesz mikor stb...

2009. júl. 15. 11:10

Szerintem az ember életében fontosak a barátok és a külön program is. A lényeg, hogy az egyensúlyt (ami mindkettőtöknek jó) megtaláljátok.

Az én férjem is csinál külön programokat, hosszú hétvégéket is, de emellett szuper apa és férj és mindig számíthatok rá.

2009. júl. 15. 11:09
Nem akarlak elkeseríteni, de sehogy, nem tanácsolom. Erre magának kell majd rájönnie. Ha te erölteted, és tiltod el tőlük az csak olaj a tűre!
2009. júl. 15. 11:07

teljesen nem lehet és nem is kell leszoktatni róla.esetleg csinálj programot vagy kérd meg kisebb barkácsolásra otthon-azzal is elfoglalja magát.

a baba mellett úgyis be kell fogni-kis bevásárlás és még házimunka is na meg a babázhat is, sőt!

2. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1. - 064209f635)
2009. júl. 15. 11:06
Minden szabadidejet veled kene toltse es vigyazzon ratok, foleg, hogy babat vartok. Nekem is megy a parom a haverokkal, de kb heti egyszer, ritkan 2szer.
2009. júl. 15. 11:04

A párom mindig talál "jobb" programot hétvégén vagy akár hétköznap a haverokkal, minthogy együtt elmennénk valahová...

Babát várunk és még mindíg nem képes leállni a hétvégi szórakozással...(ivászat a haverokkal)

:( Valakinek valami jó ötlet?

már zsaroltam is hogy elhagyom ha nem fejezi be, de állandóan az a válasz,hogy ne akarjak már papucsot csinálni belőle...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook