Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan szoktassam le a páromat a dohányzásról? fórum

Hogyan szoktassam le a páromat a dohányzásról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. babi83 (válaszként erre: 2. - Szika)
2007. jan. 11. 08:11
Ezeket a szavakat suzó szerint én is írhattam volna. Kivéve, hogy régebben én is adtam ultimátumot haladékkal, aztán mindig úgy tett mint, aki leszokóban van, de mindig lebukott. mostanra úgy néz ki a helyzet, hogy már évek óta nem szívja előttem, költeni nem szoktunk rá, akkor cigerettázik, ha megkínálják, na de arra csak énelőttem mond nemet, sokszor még azt is szégyelli. Nem igazán akarom már nyűstölni, mert minél többet beszélünk róla, annál nagyobb ellenállásba ütközöm. De időnként elcsúszik tőle egy -egy mondat, pl.:Miért utálod úgy a cigerettát?Mit utálsz benne? Na ez az, amit egy dohányossal sosem fogsz megértetni. Ő meg pláne olyan ember, aki nem akar tudomást venni sem a káros hatásairól, sem semmi roszról a mi kapcsolatos lehet a cigarettával. Így elég nehéz lesz. Végső soron most úgy gondolom már nekem az is haladás, hogy előttem, mellettem nem dohányzik, nem fújja rám a fűstöt, nem leheli rám, nem puszil úgy meg, és ugyanezt várom el a a gyermekemmel szemebn is. Azt nem tudom, hogy így is passzív dohányosnak számítok mellette vagy sem? Mert állítólag a cigeretta elszívása után még hosszú ideig áramlik ki a füst a tüdőből...
2. szika (válaszként erre: 1. - Babi83)
2007. jan. 10. 21:04

Én ultimátumot adtam neki. VAgy én vagy a dohányzás, emrta a kettő együtt nem megy. Én undorodom a cigarettaszagtól, úgy ne is adjon puszit, és egyébként is, utálom az egészet.

Nálunk bevált..nehezen de megértette, hogy itt a lényeg nem is a dohányzáon van, hanem azon, hogy én bármit megteszek érte, akkor elgyen ez viszonozva, ha ezzel hát ezzel :))))

2007. jan. 10. 14:44
Segítsetek, hogyan tudnám leszoktatnni a páromat a dohányzásról, ha ő semmi kivetnivlót nem lát benne!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook