Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezzem vissza a figyelmét? fórum

Hogyan szerezzem vissza a figyelmét? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. okt. 9. 14:17
Megkérdezte, hogy miért nincs pasim? Erre én meg azt mondtam, hogy mert eddig sosem olyanokkal hozott össze a sors aki nekem is tetszett volna. Aztán gondolkodtam, hogy na ezt aztán lehet jól magára vette.... Sőt, biztos vagyok benne hogy magát is besorolta azok közé. Pedig nem rá gondoltam, csak akik előtte megtaláltak engem azokkal valóban így voltam.
9. Zoa1 (válaszként erre: 8. - Ailen Zia)
2012. okt. 9. 14:08
mi volt az a mondat? már ha nem titkos?:-)
2012. okt. 9. 14:05

Azzal nincs gond, hogy nem mosolygok rá, csak volt egy mondatom amit nagyon félre érthetett, azóta olyan semminő velem...

Igyekszem nem elrontani most már, csak amikor szerelmes vagyok valakibe akkor annyira izgulok, hogy hebegek habogok sokszor, az a bajom. Ezen kéne változtatnom valahogy.

7. esőcsepp (válaszként erre: 5. - Ailen Zia)
2012. okt. 9. 13:55

Lehet, hogy csalódott, mert érezte rajtad, hogy bejön neked, de aztán összezavarodott a viselkedésedtől, és visszavonulót fújt...

Próbálj meg újra kedvesen viselkedni vele, hívd el egyet kávézni, vagy ilyesmire, hátha újra felbátorodik.

6. Zoa1 (válaszként erre: 5. - Ailen Zia)
2012. okt. 9. 13:51
ha legközelebb találkozol vele, akkor legyél hozzá nagyon kedves, mosolyogj rá sokat, érdeklődj arról, hogy hogy van stb. ez nagyon fontos! innen tudni fogja, hogy bejössz neki, és felbátorodik újra! de aztán ügyelj arra, hogy innentől kezdve mindig legyél vele nagyon kedves...
5. Ailen Zia (válaszként erre: 2. - Esőcsepp)
2012. okt. 9. 13:48

Igen, az biztos. Legalábbis eddig úgy volt, most nem tudom mit gondol már rólam.

Most a helyzet az, hogy nagyon sokszor el van magában mint aki senkihez sem akar szólni, olyankor nem is tudom hogyan kezdjem a beszélgetést... Legutóbb amikor megkérdeztem mi újság mostanában, csak némán rázta a fejét, hogy nem sok minden. Úgyhogy nehéz dolgom lesz úgy érzem.

4. margó1965 (válaszként erre: 2. - Esőcsepp)
2012. okt. 9. 13:45
Ugyanezt gondolom
2012. okt. 9. 13:44
Nem teperni kell. Leülni normálisan és tisztázni az érzéseket. Egyszerübb ha tiszta vízet öntessz a pohárba, mint ködösítessz :) sok sikert
2012. okt. 9. 13:42
Én biztos, hogy megmondanám neki, hogy csak zavaromban viselkedtem hülyén, és mi lenne, ha találkoznánk. Feltéve, ha tuti, hogy tetszem neki.
2012. okt. 9. 13:36

Van egy férfi aki eddig udvarolgatott, de a szerencsétlenkedésem miatt eltávolodott tőlem. Azt hiszi nem tetszik nekem pedig igen csak mindez nem úgy jött le. Én nagyon szerelmes vagyok belé egy ideje és alapból nem tudtam hogyan közeledjek hozzá és az izgalom miatt sokszor kétértelműen beszéltem amit szerintem magára vett, pedig nem is róla volt szó... Magam alatt vágtam a fát elég sűrűn, persze nem akarattal. Egy hónapja pedig már nem érdeklődik irántam úgy, de még azért köszönünk egymásnak és néha egy egy mondat elhangzik de semmi több. Valóban én voltam aki elrontotta a dolgot, de szeretném ha megint jòban lennénk.

Ilyen esetben hogyan kelthetném fel ismét a figyelmét? Ha most én "teperek utána", van még esély?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook