Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szabaduljunk meg apámtól? fórum

Hogyan szabaduljunk meg apámtól? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. márc. 25. 20:47

Ma már annyira civilizált világban élünk, hogy mindenkit véd - elméletileg - a jog, de leginkább azt, akit nem kellene.

A régi jó, paraszti világban - na nem gondolom, hogy az fenékig tejfel lett volna - igenis az ilyen embereket előbb-utóbb váratlanul szerencsétlen baleset, vagy hirtelen halál érte. És mindenki tudta, hogy az asszony vagy a tágabb család tett róla, hogy távozzon az élők sorából, de senki nem nyomozgatott utána. Egy jól működő társadalom kiveti magából azt, aki veszélyezteti a többi tagját, illetve a rendet.

78. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 74. - 3c8d5fc874)
2013. márc. 25. 20:39
Ezt majd még magyarázod remélem!!!
77. ittmost (válaszként erre: 76. - 3c8d5fc874)
2013. márc. 25. 20:38
:(((((
76. 3c8d5fc874 (válaszként erre: 75. - Ittmost)
2013. márc. 25. 20:30

Van.És tudod mennyi van? Sokat láttam cca.18-20 év alatt - amire sokan nem is gondolnak.


A farkas azért "okoz szenvedést" mert éhes - az ember pedig csak öl - aztán megmagyarázza, miért tette.


Amikor a tényeket kényszerítjük rá a teóriára az az "emberi" gondolkodás.

75. ittmost (válaszként erre: 74. - 3c8d5fc874)
2013. márc. 25. 20:24
Tudod,mit nem bírok semennyire megérteni?Van 1 darab vérszomjas,gátlástalan kretén..és van több barátja is,aki ugyanilyen?Egy sem mondta,h ne csináld,ne csináljuk?vagy az egymás előtti villogás a legfontosabb?
74. 3c8d5fc874 (válaszként erre: 65. - 1fbc7619c9)
2013. márc. 25. 20:19

Nekem a "művésznevem" Sittes:)


A kilencvenes években voltam egy helyszínen, ahol egy férfi fogva tartotta, naponta a barátaival közösen megerőszakolta, cigarettacsikkel égette és változatos módon kínozta a tulajdon a lányát.


A kislánynak nem kelllett fogyinaplót vezetnie - kb.40 kg volt a súlya a feltatlálás utáni mérés szerint ami sokak álma - bár lehet, hogy kisssé kevés a 150 centis magassághoz.


Vajon a vérszomj velünk születik? A büntetni vágyás, hogy lássuk mikor valaki meglakol az általa elkövetett gonoszságokért? Vajon az a lány, aki még 10 év múlva is minden éjjel ágybavizelt hogyan szabadulna meg...nem is aputól, inkább az emlékektől?


Sztálin elvtárs idejében a válasz gyorsan jöttt...éjszaka és csizmában...


Ellenzem a a halálbüntetést, de vannak sajátos elképzeléseim - akár a több testrészen elhelyezett cilicium alkalmazási lehetőségei, vagy az elítélt más módon de tartósan szélsőséges körülmények közé helyezése kapcsán.


Bocs a kirohanásért, kaptam egy mailt - valaki móegint úgy érezte a társadalom felett állhat - még nem publikus.


Szép estét:)

73. a0c1361e44 (válaszként erre: 57. - F758a7200f)
2013. márc. 25. 20:00
Na ne!!!! Pont annyit kap érte mint egy rendes emberért! Nem éri meg, hiszen nem csak magát juttatná börtönbe, hanem a lányoknak sem lenne jó!
72. a0c1361e44 (válaszként erre: 56. - Styxia)
2013. márc. 25. 19:59
Többet nem is kell. Csak az indulás nehéz:)
71. a0c1361e44 (válaszként erre: 55. - Styxia)
2013. márc. 25. 19:58

Tudom, hogy nehéz lelkileg és anyagilag is, de ha segíteni akarsz, akkor csak ez az út van.

Persze azt is tudom, hogy állást is nehéz találni és azt is, hogy milyen ha valaki beteg. És pont a betegség miatt, had legyen már anyukád élete nyugodt amíg él. Ha ott marad, akkor sajnos a szívének nem fog használni. És nem beszélve a húgodról. Milyen teher lehet neki ez.

mielőbb lépni kell, mert ez nem fog változni. Nem tudom hány éves anyukád pontosan, de hidd el ő még nem öreg!

70. jstefan (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. márc. 25. 19:54
Polóniummal gyógyítható!
2013. márc. 25. 18:47

A pszihopaták mind ilyenek.Ên se hagytam volna a gyerekeket,csak az a gond,h anyuka fejében az is megfordulhatott,h mi van,ha apu tényleg megöli?Akkr mi lett volna a gyerekekkel?

Nekem volt olyan,h volt férjem üvöltött,ütötte a fejem,a 2hónapos lányom a karomban sírt,a 3éves fiam meg fogta és az apja elé állt,h hagyjon minket békén.Akkor az apja neki akart menni,ő felmászott az ágyába,én meg odaálltam a létra elé.De mi is titokban léptünk le,ismerős segített elvinni a holmit.Szerencsére Kanadában ő nem mert annyira ugrálni,mert ott távoltartás,stb.van és nagyon el tudtam volna intézni,h tönkretegyem az êletét,de anyukám halálos beteg volt,ugyhogy hazajöttem.Tehát nehéz,ha egy agresszív állat a másik,de tényleg léphetett volna előbb az anyjuk.Volt olyanaki megmondta,h ha el meri hagyni,megkeresi őket és rájukgyújtja a házat.És ha látjátok a híradóban,akkor tudjátok,h van,aki ölni is képes.

68. ittmost (válaszként erre: 59. - Styxia)
2013. márc. 25. 18:39

Valaki említette a NANE-t.Tőlük kérdezősködj,ők biztos láttak már cifrábbat is,és van tapasztalatuk megoldási lehetőségekben.


Egyébként én egyszer összeszedném a bátorságomat,és a kezem ügyében tartanék mondjuk egy közepesen nehéz nyeleslábast,vagy egy vágódeszkát,és mikor verést ígér,a kezébe adnám,hogy üssön meg(felhergelném):aztán látlelet,és feljelenteném.

Sajnos egy emberrel,aki nem ép eszű,csak iylen hülye cselekkel lehet valamit tenni:(

2013. márc. 25. 18:21
Egyebkent az is tok klasszik hogy a kulvilag fele mintaapa volt mindig
66. f758a7200f (válaszként erre: 62. - 3c8d5fc874)
2013. márc. 25. 18:19

En nem csinalnam szkafanderben, minek? Ugyis mindenki tudja hogy a mereg az noi modszer, nagyon hamar elvezetnenek a szalak a bunoshoz, de akkor mar nem lehet feltamasztani senkit:))))) es ugye ugyis otthon is bezarva meg lekotozve tartotta, miben kulonbozik a sittol?


De mondom, nekem nem ert volna annyit, hogy ennyi evig kinozzon valaki egy egesz csaladot, elobb kozbeleptem volna mint anya

65. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 64. - 3c8d5fc874)
2013. márc. 25. 18:11
Akkor jó helyen vagy te ott ahol vagy:))
64. 3c8d5fc874 (válaszként erre: 63. - 1fbc7619c9)
2013. márc. 25. 18:11
Mi férfiak másképpen végzünk a célszemélyekkel.Golyó, kés - bár vannak alternatív ötleteim is, de csak kínzás után:)
63. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 62. - 3c8d5fc874)
2013. márc. 25. 17:59
Miket nem ajánlgatsz te itten:))
2013. márc. 25. 17:57
A nők rafkósabbak nálunk.Méreg - az jó lesz.A nyílméreg béka vagy a ricin tuti.Az ujjlenyomatokkal vigyázni, az elemi szálak is a tetthelyen maradnak ezért szkafanderben csináljátok.Ha segítség kell szóljatok mert éppen elég sok szabadidőm van:)
2013. márc. 25. 17:47
Ja, es o nem csinalt semmit, de meg meg aggodsz es lakast intezel neki...
60. f758a7200f (válaszként erre: 59. - Styxia)
2013. márc. 25. 17:46

Ah, ilyesmin nem pocsolnek, ha megmergeznek valakit tenyleg, nem lenne ideje kimondani, hogy biztos meg akartam mergezni;) persze, most viccelek de erted mire celoztam


Amugy ez olyan, hogy ha a fakanalas storyt vesszuk, az eletem aran is nekimentem volna biztos, mert onmagamat kevesbe feltem mint a gyerekeket. Ez nem normalis, hogy verzett a fejed es anyad nem csinalt semmit!

59. Styxia (válaszként erre: 58. - F758a7200f)
2013. márc. 25. 17:39

Tudod a párom is mindíg azt mondja hogy igaziból nem nekem kell hogy büntudatom legyen...


Ami meg a mérgezést illeti..ne is mond...mivel apu nem ihat tejet - a nagyszüleimtöl örököltük, a hugom meg én sem ihatunk mert tejfehérje érzékenyek vagyunk- szóval rosszúl van a tejtöl mégis beleönti a kávéjába meg megeszi a tejes cuccokat, és természetesen rosszul van töle, és ilyenkor szokta mondani - régebben nekem is- a hugomnak hogy anyu biztos meg akarja öt mérgezni:(((


Áhhhh mindegy, mindenesetre köszönöm mindenkinek a segítséget és remélem hogy valahogy csak lesz.

58. f758a7200f (válaszként erre: 47. - Styxia)
2013. márc. 25. 17:34
Hat nincs:( es szerintem meg tul odaadoan is viselkedsz. Nem a te jatszmad ez, ha segiteni akarnak magukon (vagyis anyud) akkor megteszik. Mar ne haragudj, tudom, hogy ragaszkodsz hozzajuk de sztem o rontotta el nagyon regen, hogy mindig egy kicsit tobbet hagyott neki. Te meg most onkent felveszed a valladra ezt az egeszet pedig nem te vagy a felelos hidd el. Ez is az eroszak muve, hogy buntudatot hagy olyan szenvedo alanyokban akik nem csinaltak semmit, ne valj ennek reszese!
2013. márc. 25. 17:28

En anyuka helyeben megmergeznem vagy a ferjet vagy magamat, max ha rajonnek, ugyis otthon is be volt zarva, nem? Sitt/otthon tok mindegy...:)


Viccen kivul viszont az a velemenyem, hogy ha teljesen megszakitasz minden kapcsit, meg titokban sem, egyaltalan nem jelentkezel, no penz, no telefon, lehet, hogy anyukad megtanul reagalni, mert konyorgom, hogy valaki szetverje a fakanalat a gyerekem fejen, azt inkabb kiloknem az erkelyrol (akkor is, ha mindez nem feng shui es rossz karmat szul ;)))

56. Styxia (válaszként erre: 54. - A0c1361e44)
2013. márc. 25. 17:27
Igen most beszéltem anyuval skypeon és mindent elmondtam neki hogy azt akarom hogy elköltözzenek, a párommal is megbeszéltem már hogy segitenénk a lakásban meg mindenben, de úgy gondolom hogy én többet nem tudok tenni értük:(
55. Styxia (válaszként erre: 46. - A0c1361e44)
2013. márc. 25. 17:25
Igen az albérletben egyet értek...de tudod olyan egszerü odavágni a másik fejéhez hogy "pufff...építs fel egy új életet" egy olyan országban ahol szinten minden családból valaki külföldre megy dolgozni mert itthon egyszerüen nincs munka, ráadásul ahogy írtam anyukám szívbeteg és 50feletti...szerinted mennyi az esélyes hogy egy-kettöre munkát talál? Annyit meg azért nem keresünk a párommal hogy hónapokig mi tartsunk el mindenkit. De tény valamit lépni kell mert ez így nem megy tovább...viszont ahogy elöttem is írták az a gond hogy tényleg kitelik töle minden.
54. a0c1361e44 (válaszként erre: 47. - Styxia)
2013. márc. 25. 17:09

Ezzel csak apukádat írod le, aki megérdemli a sorsát.

Ha valóban megteszitek, akkor teljes titokban kell elrendezni.


Egy ismerősöm csinált hasonlót, amit írtam. Szép csöndben elhurcolt ezt azt, majd utoljára egy reggel bedobta a maradékot 2 nagy táskába és amíg aludt a kedves apu ő lelépett. Ezzel az emberrel az egész családja ezt tette. A felesége egy szál hálóingben ment el egy éjszakai verés után. Soha többet nem költözött vissza, pedig mennie sem volt hova. Azt nem tudom mit tett azon az éjjelen, valami ismerőshöz ment, aki adott neki ruhát, mert ő semmit nem tudott elvinni. Majd jöttek a gyerekei. Az egyik addig költözött el, amíg dolgozott az apa, a másik pedig titokban.

A gyerekek soha többet nem látták az apjukat és a feleség is csak a bíróságon.

53. Krisz42 (válaszként erre: 49. - Csipkerózsika)
2013. márc. 25. 17:06
Én rég elküldtem volna a gyerekeim.Akkor mit lêp?Bár a megkötözte anyukád,akkor minden kitellik tőle.Ott kell havyni a virágaival,ültetgesse.
52. Csipkerózsika (válaszként erre: 46. - A0c1361e44)
2013. márc. 25. 17:05
Ez szerintem is egy jó terv.
51. Csipkerózsika (válaszként erre: 47. - Styxia)
2013. márc. 25. 17:05
Ebben teljesen igazad van.
50. megi04 (válaszként erre: 46. - A0c1361e44)
2013. márc. 25. 17:00
Igen.Ilyesmire gondoltam.Szerintem,ez az egyetlen út.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook