Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan reagálsz, ha behatolnak az intim zónádba? fórum

Hogyan reagálsz, ha behatolnak az intim zónádba? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
25. 4716605536 (válaszként erre: 22. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 1. 15:20
Atyám, elképzeltem a jelenetet... :))) Én nagyon nehezen viselem el az ilyen embereket... Tulajdonképpen annyira, hogy ha lehet, semmiféle kapcsolatot nem tartok velük
2007. márc. 1. 15:14

Az ilyen emberek szerintem hozza vannak szokva az elfordulashoz stb, senki nem viseli el a pofaba dumalast. Ok ezt meggyozeskent hasznaljak, az akaratukat probaljak igy masra kenyszeriteni, hogy a testukkel is nyomulnak. Valamilyen szintu arrogancia. Nem csak a pofa jar, hanem meg testileg is agyontapossa kepletesen a masikat, mint egy bogarat. Az emberi tapintat es figyelem altalaban hianyzik az ilyenekbol, rossz vitapartnerek.

Egyebkent emberi dolog, a hatalmi harcait az emberek sokfelekeppen vivjak, van akinek ez a modszere, folebe kerekedni a masiknak, mert az megszeppenhet ugy, hogy mindjart beadja a derekat.

A ferjem mikor eloszor orditott a kepembe (nem az elso) veszekedesnel, mindjart leszurte a viselkedesemet, hogy azzal foglalkozom, hogy kikeruljek a zonajabol, nem pedig visszaorditok, ha eltavolodtam orditottam, ha visszakozeledett abbahagytam es menekultem. Azota ez remek modszere. Kikopott pavlovi reflex.

Ha elerik amit akarnak, megeri csinalniuk.

23. mothertiger (válaszként erre: 22. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 1. 15:00
Jesszus...:)
2007. márc. 1. 14:26
Egy baratunk kicsit onzobb a kelletenel, es szokasa az, ha mond valamit az ember, o kozbe kiabal, nem erdekli, es kozbe a kepebe obegatja a sajat mondanivalojat,egy alacsony termetu orult spanyol. A ferjem kedveli es nagyon jol elvan vele, sokszor beszol neki rondakat, hogy eszrevegye magat, de en csak elfordulok olyankor, mikor rakezd. O persze lereagalja es attol besertodik, de gyorsan megbekel. A napokban a fogorvosat reklamozta nekem, hogy az enyem itt biztos nem eleg jo, mert nem professzor, es a kepembe csattogtatta a fogait, mutatva hogy azt mind o csinalta. Azota ha eszembe jut az az ember, csak a nagy csattogo fogaira emlekszem es a kitatott szajara. Majdnem mint a neger altal felrakott kepen a nyitott szaju neger emberke.
2007. márc. 1. 14:20
Az a legrosszabb, amikor rászólsz az illetőre, vagy már muszáj tettlegességig elmenni, hogy észrevegye magát, mert még utána te érzed magad bunkónak. Persze ez arra az esetre vonatkozik, amikor bunkóságból másznak az ember képébe...
20. Cecil
2007. márc. 1. 12:06
Nalam ez elesen elhatarolodik fizikai es/vagy verbalis behatolasra.Afizikai az amit konnyebb kezelni,arra eleg egy-ket mozdulat.Viszont a verbalis mar nehezebb dio,mert vagy lemegyek az o szintjere es en is kozonseges leszek/amit aztan persze megbanok/ vagy latszolag nem reagalok,de a tuske bennem marad.Szoval nem tudom,igazi jo megoldas nincs,csak tan kevesbe rosszabb.....
2007. márc. 1. 11:29

Nem akarok általánosítani, de gondolom mindenki úgy gondolja, hogy a legtöbb ilyen esetet férfiak követnek el. Az idősebb férfiak meg aztán meghökkentően pofátlanok tudnak lenni, némelyikről akiről azt gondolnád, hogy a micsodájával már csak pisilni tud, arcpirító gusztustalanságokra képes. Mondjuk más dumálni róla, meg más a tett...


Egy ismerősömet szó szerint megtámadta egy idős, agyvérzést szenvedett öregember, és ugyanerről a bácsiról hosszú évek után is hallottam, hogy molesztálta a hölgyet, aki járt hozzá gondozni, egészen a haláláig...

A másik meg a vízóra leolvasó, na, az is pofába mászós, szemeit legeltetős hapsi. Ráadásul folyton kellemetlen a lehellete.:P


Persze előfordul, hogy nők közül is kikerül egy-egy, az ember arcába nyomuló személy, de szerintem nem annyira zavarba ejtő, mint amikor egy férfi teszi ugyanezt. Ja, és a másik meg az, hogy mennyire ejti zavarba a férfit, ha egy nő teszi ezt vele? Gondolom semennyire.

Ez a fajta megnyilvánulás két dolgot takarhat: vagy szexuális töltéssel bír, vagy egyszerűen csak bunkóság... Jobb esetben.

2007. febr. 27. 22:04

Cserébe én is belépek az övébe:)))

De azt nem köszöni meg.)))

2007. febr. 27. 18:53
Kilépek.
2007. febr. 27. 18:33
visszahatolok anélkül, hogy észrevennék, s ezáltal komoly információforráshoz jutok
2007. febr. 27. 18:32

Jo esetben, meglehetosen hevesen...:)

Maskor meg en hatolok be... az se rossz!


Egyebkent, ha olyan hatol be, akit nem birok elviselni, siman otthagyom.

2007. febr. 27. 18:31

Jo esetben, meglehetosen hevesen...:)

Maskor meg en hatolok be... az se rossz!


Egyebkent, ha olyan hatol be, akit nem birok elviselni, siman otthagyom.

2007. febr. 27. 17:08
..erős hátrálásaal, oldalra kilépéssel próbálok a helyzetből kimenekülni..sokszor azzal van a baj, hogy az aurámba tolakodó nyomul utánam...irtózom az ilyen helyzetektől...ilyenkor felemelem a hangom, témát váltok, s helyet. Igyekszem mesze kerülni a betolakodótól...a mellpillogókkal sajna nekem is vannak kellemtlen tapasztalataim, de mit tegyek, amit az Égiek adtak...nos, nem tudom semmissé tenni..ilyenkor kérem a nézgelődőt, nézzen végre a szemembe is:)))
2007. febr. 27. 15:06

Én attól vagyok kiakadva, hogy ha beszélgetek egy fiúval/férfival tök általános dolgokról, és közben vagy le nem veszi a szemét a melleimről, vagy sűrűn odapillantgat. Olyankor magam előtt keresztbe teszem a karomat, általában ez legtöbbször beválik, olykor azonban ez sem segít. Akkor viszont szoktam szólni, hogy ne a melleimnek beszéljen már az illető.


Egyszer meg diszkóban voltunk, és nekem jött egy fiatal fiú, aki ugyanott lakott, mint én. Mondanom se kell, hogy tajtrészeg volt, és ahogy nekem jött, alám nyúlt. Olyan dühös lettem, hogy azon nyomban lekentem neki két irdatlan nagy fülest, és elkezdtem rugdosni, mire a párom elhúzott onnan. Vak dühömben még majdnem neki is leosztottam egy fülest, hogy miért nem ő verekszik helyettem...:D

A fiatalember meg sajnos valószínűleg már megfelelően le volt zsibbasztva, ezért biztosan nem érezte a megtorlásomat.:(

Különben sajnos nagyon sok ilyen jellegű "élményem" volt...:(((

11. szendmen (válaszként erre: 9. - 5464505f6a)
2007. febr. 27. 10:19

biztos frissenszedett bolondgombaszagotok volt!!

már rég feltalálták a térden tökönrúúúgás műűintézményét!:D

2007. febr. 27. 10:15

Sziasztok! látom sokunknak vannak rossz emlékei.

Velem 3 hete történt egy nem ilyen, de nagyon kellemetlen dolog. Egy ügyfelem 65 éves bácsika nekiállta elemezni a jellemvonásaimat. És egyszer csak átcsapott szexuális felvílágosításba. De nagyon direkt módon. Mutatta a kezével hogy hol és hogyan kell a péniszt simogatni, hogy az jó legyen a páromnak, na jó nem a sajátján, csak ugy a levegőbe, és ugyanezt előadta női oldalon. Olyan kellemetlenül éreztem magam, hogy legszívesebben elbújtam volna valahová, főleg azért, mert képtelen voltam neki mondani, hogy hagyja abba. Aztán egy kérdésnél sikerült megmondanom, hogy ez nem az a téma, amit én bárkivel megbeszélek, és észrevette magát. De napokig ott csengett a fülembe a sok hülyeség, és teljes undor fogott el. A szerencséje a kisöregnek az volt, hogy 3 nap múlva felhívott, és bocsánatot kért.

Nemtudom a pasik hogy fogadnák, ha mi ilyeneket csinálnánk. Szerintem nem rosszul lennének tőle.:-)

2007. febr. 27. 02:28
A múltkor a buszon egy lány ült le velem szembe,láttam,h nagyon ideges.Meg is értettem gyorsan,jtt egy öreg hapsi,aki leült a busz másik oldalára,majd felénk fordult és mereven,hozzá közel hajolva el kedzte bámulni a lányt.Később odaállt fölém.Ekkor már kezdtem megijedni én is,de aztán hátrébb is vonult.A biztonság kedvéért úgy döntöttem,h előbb leszállok a buszról és várok egy másikat.Az ajtóban állva láttam,h ekkor a hapsi egy lányhoz simult szorosan és mondogatta neki,h "legalább egy puszit adj"A lány kiabált,h hagyja békén,menjen már innen,de mki csak ült és senki nem nézett oda.A lány is leszállt inkább előbb,mint én.
2007. febr. 27. 02:00

Nem kell ahhoz semmi más,mint egy rossz szokás.

Velem ilyesmi akkor fordul elő,ha valaki bizalmasan akar közölni valamit,és szinte érzem ahogy tolakszik a "zónámba"))én lépek kettőt hátra,ő hármat előre..és az istennek sem veszi észre magát.

Ez nagyon dühít,ilyenkor egy határozott mozdulattal előrelendítem a karom,ezzel megálljt parancsolok..és ez segít.Nekem ha kartávolságra van az illető,már nem zavaró,és ebből értenek valahogy az emberek.

Nem tolakszik tovább,ott megáll.

Lehet hogy észre sem veszi hogy mennyire közel jött..vagy nem tudom,de hülye egy szokás ez a másik ember intim zónájába mászás.


Ahol tömeg van,és tapiznak,ne legyetek szívbajosak,abban a pillanatban órdítsatok rá.Van amelyik sunyi..hogy véletlen volt,és még fel is háborodik..de nem kell vele törödni,máskor elkerül,tuti:))

2007. jan. 16. 01:23
Gimis voltam, az iskolaba mentem, es tomve volt a busz, mint egy heringes doboz. Egyszer csak furcsa dolgot ereztem, valaki tapogatni kezdett lent, de egyre eroszakosabban, mire a mellettem allo lannyal egyszerre sikoltozni kezdtunk. Egy picike oregasszony volt, a sofor lezavarta a buszrol. Azt a vigyorgast sosem felejtem el, ahogy nezett. Egyszer meg szombat delutan mikor egy kis varosba utaztam egy rokonunkhoz, az erdekes modon ures utcan egy nagy darab, szemmel is lathatoan (agyilag)beteg ember kergetni kezdett, a kezeben volt a micsodaja,es rangatta kozben. A legfurabb, hogy eleg jo futo voltam, elszaladtam, erre par percre ra magam elott lattam kb 100 meterre, ez egy utcat kerult, ugy vagott elem (saccolni se mertem a gyorsasagat), es eppen egy templom mellett pont befejezte. 15 eves voltam, a felnottek meg -koztuk szuleim is- elinteztek azzal, hogy az egy beteg ember, mindenki ismeri. En nem ismertem. Azota egyszer lattam, evekkel kesobb, akkor is remegni kezdtem, pedig eloszor nem tudtam, honnan ismerem, mert annyira megcsunyult. Ilyen embert nem szabadott volna utcan hagyni koszalni, ki tudja hany lanyt zaklatott meg, kiben milyen nyomot hagyott. Ezek utan gondolom nem furcsa, hogy egyaltalan nem engedek az intim zonamba ismerosoket, meg baratokat sem 1 meteren belul, puszit sem adok senkinek magamtol, kiveve ha ramvetik magukat.
2007. jan. 15. 22:14

Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen történetem...

Éppena suliból mentem haza villamossal egy osztálytársammal.

Egymással szemben ültünk és beszélgettünk.

Igaz elég sokan voltak a villamoson, de egy idősebb férfi a micsodáját nyomta hozzám.

Elösször a vállamat arrébb húztam, aztán már teljesen rátapadtam az ablakra, mikor az osztálytáram le is szállt.

Hál isten már csak 2 megállót mentem. De azért lett volna annyi hely hogy ne másszon a nyakamba, meg főleg igy!!

Nah, de mikor leszáltam akkor megakart fogni én meg odavágtam neki és mondtam közben, hogy szemét alak maga, meg hogy nem szégyenli magát a fiatalokhoz hozzásimul?? Akkor persze mindenki már odafigyelt rá!

De ő csak nevetett.....gondolom már megszokta a helyzetet!!!

Azóta kész vagyok, ha ülök és egy fazon ott áll mellettem, rögtön fel is állok!

Sosem felejtem el!

Rita

2007. jan. 15. 21:57
Volt már olyan,hogy egy bevásárló központban sétáltam,mellettem tök nagy hely volt,és egy idősebb pasi direkt nekem dörgölözött!Nekem sem kellett több,megmondtam neki,.hogy másszon rám nyugodtan:))))
2007. jan. 15. 20:11
Engem kifejezetten idegesítenek az ilyen helyzetek, akár szándékos, akár nem. Sajnos nap mint nap tömegközlekedem, nagyon gyakran előfordul velem, hogy a nyakamba másznak. De ezt még mindig jobban elviseem, mint amikor van hely, és ennek ellenére rám ragadnak. Huh, még rágondolni is utálok. Ismerőstől sem nagyon viselem el.
2007. jan. 15. 19:57
Rosszul viselem az ilyet akár nő, akár férfi az illető. Talán férfitól rosszabbul, mert ha nem is tudatosan, de benne van az emberben, hogy nem helyhiány miatt tapad. Ha tehetem elhúzódok, ha nagyon zavar, leszállok. Én azt sem szeretem, ha ismerős úgy beszélget, hogy belemászik az arcomba, olyankor is igyekszem elhajolni.
2007. jan. 15. 19:35

Velem is előfordult már ilyesmi. Elég gyakran utazom vonaton, és ott ugyebár nem lehet "elbújni", sem megválogatni, hogy ki kerül mellénk..Sajnos, ilyenkor akarva-akaratlanul is megsértjük egymás intim zónáját. A legrosszabb az volt, amikor egy büdös, koszos ürge telepedett le mellém (a szagától a hányinger kerülgetett)..ráadásul miután elindult a vonat, elővette a tábla szalonnát, kisbicskát, kenyérkét és a világ legtermészetesebb módján megvacsorázott! Én ekkor kinyittattam az ablakot. Amúgy szerintem az ilyen ember sajnos nem veszi észre magát..

Főleg kamaszként éltem át "tapizós" bácsik támadását. Előfordult, hogy miután rászóltam, még neki állt feljebb..elhordott mindennek!A vége az lett a dolognak, hogy leszállították a buszról, amelyen utaztam..(még szerencsém is volt, hogy több utas kiállt mellettem)

Sajnos, nem mindig tudja az ember elkerülni az ilyen szitukat..

2007. jan. 15. 19:08

Ma egy kellemetlen incidens ért! A gyógyszertárban egy férfi állt mögöttem és olyan közel állt hozzám, hogyan zavart! Legszívesebben rászóltam volna, hogy menjen hátrébb, de mivel elég sokan voltunk bent, így nem szóltam semmit, de nagyon feszült, ideges lettem ettől! És az érdekes, hogy az előttem álló nő is nagyon közel volt hozzám és az meg nem zavart! Fura!


Ti hogyan szoktatok az ilyen esetre reagálni???

Írjátok le hasonló eseteiteket!

Köszi!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook