Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan reagálnál ebben a helyzetben: Valaki felkér valamire, de miután nem kellesz, nem reagál a leveleidre? fórum

Hogyan reagálnál ebben a helyzetben: Valaki felkér valamire, de miután nem kellesz, nem reagál a leveleidre? (beszélgetős fórum)

1 2
17. lako12
2009. márc. 25. 13:06
Vannak ilyen személyek, akik kihasználják az embert, aztán pedig még el sem köszönnek. Ne foglalkozz vele!Ennél még többet is kapni az életben, ez csak apróság!
16. briell (válaszként erre: 14. - Minerva223)
2009. márc. 25. 12:42
Mostmár azt mondom, okosan tetted!!!
15. briell
2009. márc. 25. 12:42

Sziasztok, köszönöm a hozzászólásotokat!

Éppen ez az kiveszett az illem, és szimpátia...

Azért rosszul esik, hogy így levegőnek néz, hogy nem képes két szót írni az embernek! Sosem voltam talpnyaló, úgyhogy felőlem pápa is lehetne nem hogy egyszerű újságíró. De az illem az illem. Volt egy nagyon jó médiát tanító tanárnőm, aki szintén médiában dolgozik ő éppen az ellenkezője ennek az esetnek :) kedves, segítőkész, empatikus, stb.. írhatnám még rá a jelzőket, nincs elszállva magától, pedig tv-knél dolgozik ő is.

2009. márc. 25. 08:21

Engem is felkért.

Megírtam a sztorit,de nem küldtem el . Nagyon jól esett kiírni magamból az évek alatt felgyülemlett dolgokat. Leírva láttam végre a jó és a rossz történéseket.Itt az egyik fórumon olvastam,hogy valaki elküldte az élete történetét,ami azután nem úgy jelent meg ,ahogyan ő leírta. Nem stilisztikailag,hanem az egész történet fel volt túrbózva szenzáció hajhász módon,amiből később az illetőnek inkább hátránya mint előnye származott. Ezért inkább elmentettem és egy könyvtárban várja a gépemen az enyészetet. Majd akit érdekel megtalálja benne a válaszokat. Gondolok itt a családomra,unokáimra.

A helyedben én nem idegesíteném magam ezen. Régóta tudjuk, hogy a média egyre szaftosabb,botrány szagú cikkekkel tudja csak az érdeklődést fenntartani. Sajnos ezért az ujságírók rákényszerülnek a torzításra. Ne hibáztasd ezért őt sem ,hiszen a munkáját végzi. Igaz lenne választása,de ma már a külső körülmények hatására egyre több emberből kiveszik az empátia és az illem,ami persze nem helyes.

2009. márc. 25. 08:02
Ők a munkájukat végzik, és az "ALANY" addig fontos nekik, amíg látnak benne valami fantáziát. Addig tepernek, kopogtatnak, aztán el is felejtenek, de jól mutat az újságban, hogy ők milyen segítőkészek, meg barátnők, meg fontos vagy nekik. Fogadd el, hogy így történt, mert ők már rég más áldozat után szimatolnak.És olvasd az újságokat immár más szemmel: minden cikk mögött az ő érdekük munkál. És nézd a jó oldalát: rendezted a gondolataidat 4 oldal erejéig.
12. briell (válaszként erre: 10. - 9ea67a7a1c)
2009. márc. 25. 07:20
Ok.. egy kis megerősítés azért jól esik.. hiszen nem voltam bunkó vele...
11. 1f9774333a (válaszként erre: 7. - Briell)
2009. márc. 25. 07:13
Én bele sem mentem. Nem vagyok az a tipus aki tereget...
2009. márc. 25. 07:11
Visszatérve sehogy nem reagálnék,nem idegesiteném magam miatta van más az életedben amiért idegeskedsz,nem kell még ez is.Nyugodj meg és felejtsd el!
9. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 7. - Briell)
2009. márc. 25. 07:10

Annyit irt hogy neki nem ez a tipusu sztori kell nem?

Az illetővel volt aki meg volt elégedve de olyan is itt a hoxán aki csalódott....ha valaki kiadja egy ujságirónak az életét,számitani kell arra hogy esetleg nem az jön le belőle amit szeretne ha megjelenik és arra is hogy nem jelenik meg a cikk.....

2009. márc. 25. 07:02
*megjelentette=megjelenítette
7. briell (válaszként erre: 6. - 1f9774333a)
2009. márc. 25. 07:02
Lehet, hogy veled azért volt kedves, mert a sztorid megjelentette. Nekem nem az a bajom, hogy Ő nem jeleníti meg, hanem az, hogy így viselkedik, miután én rászántam az időm, hogy leírjam neki a történetet. Aztán meg még lerövidítve is leírtam, és nem reagált rá.
2009. márc. 25. 06:54
De wegyébként,meg ennyit ér az ember, ne idegeskedj miatta, nem éri meg
5. 1f9774333a (válaszként erre: 3. - Briell)
2009. márc. 25. 06:54
ngem is felkért, velem normlis volt
4. briell (válaszként erre: 2. - 9ea67a7a1c)
2009. márc. 25. 06:52
Látom hogy naponta elég sűrűn belépett azóta a hoxára és a gmailben is, mert neki is gmail-je van, tehát látszik, hogy ki mikor van bent.
2009. márc. 25. 06:51
A Kiskegyed munkatársnője kért fel minap, írjam le a történetemet. Le is írtam, még mielőtt a kérdéseit elküldte volna- 4 oldalban. Erre közölte, hogy neki csak HAPPY END-es sztorik kellenek. Mindezek ellenére kértem a hölgyet, hogy nem e tudná megjeleníteni a sztorimat más lapban eseteleg, hogy hátha tudna valaki segíteni nekem és lányaimnak. Aztán mivel neki happy end-es sztori kell röviden is leírtam a sztorit. De egyszer sem méltatott már válaszra. Ez olyan nagyképűség, és olyan sértő, nem? Amíg valamit akar, addig válaszoljak, de ha már nekem kellene segítség, menjek a fenébe. Az iwiw adatlapján az található, hogy ő szereti az embereket... Szerintetek ne vegyem figyelembe a dolgot? Ezt csak azért meri így megcsinálni velem, miután kitártam kérésére az egész magánéletem, mert ő az elismert újságíró???? JAVASLOM ne dőljetek be, ne írjátok meg csak úgy neki az életeteket, mert ti is ilyen sértő helyzetbe kerülhettek általa.
2009. márc. 25. 06:48
Van ilyen ,lehet csak kiment a fejéböl,vagy nem azonnal reagál csa később stb....nem szép de helyzetfüggő ez is.
2009. márc. 25. 06:46
Hogyan reagálnál ebben a helyzetben: Valaki felkér valamire, de miután nem kellesz, nem reagál a leveleidre?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook