Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lépjek túl azon hogy nincs pasim? fórum

Hogyan lépjek túl azon hogy nincs pasim? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
85. kriszta773 (válaszként erre: 79. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 20:20

veled az az egyik nagy probléma, hogy csak nyavalyogsz, de nem teszel semmit se. mindenkinek vannak olyan külső-belső tulajdonságai, amivel elégedetlen, nem te vagy az egyetlen a világon. de míg a buták, lusták nem csinálnak semmit a siránkozáson, irigykedésen, sajnáltatáson kívül, addig mások tesznek azért, hogy változzanak a dolgok, mert mindenki csak saját magán tud segíteni :) ha nem tetszik valami magadon, változtass. egy új frizura, az alakodat kiemelő ruhák stb.

a másik bajod, hogy iszonyú felületes vagy, mind magaddal, mind a pasikkal, a kapcsolatokkal való elvárásaidat illetően, sajnos ezen nem hiszem, hogy tudsz változtatni, ha neked az égbekiáltó probléma, hogy például vékonyszálú a hajad, vagy nem ugrik rád rögtön egy pasi, aki messziről megtetszik neked. talán az önsajnálaton kívül keresned kellene valamilyen normális elfoglaltságot, kultúra, sport, hobbi

84. Miss Sárika (válaszként erre: 83. - 1bf89bddf4)
2013. dec. 25. 20:04
..már késő!...Belementél! :o))
83. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 79. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 19:59

Nem akarok mélyebben belemmenni a dologba, mert akkor kitiltanak, már nem is tudom hanyadszor, talán húsz felett lesz ez a szám...


A lényeg: az nagyon jó, ha elégedetlen vagy magaddal. Arisztotelész is azt mondta, hogy ez a tudás kezdete. Ám arra még sosem gondoltál, hogy a külsőd, amit kényszeresen meg akarsz változtatni, nem minden?


Meg lehet, ha elégedetlen vagy, meg is kell, KEMÉNY MUNKÁVAL. Ismertem lányokat/fiúkat, akik elégedetlenek voltak a külsejükkel és elkezdtek edzeni, de amint mondtam saját magukért. Nem azért, hogy egy lovagot, vagy udvarlót találjanak maguknak.


De könyörgöm, kezdj már el valamit, ne ezen a fórumon próbálj együttérzést kicsikarni, vagy olyan tanácsot kérni, ami a te szájad ízének is megfelel! Tudom, nehéz valamit elkezdeni, mert nem szokott hozzá az ember, de utána megy magától, különösen, ha van hajtóerőd.


Ami meg a külsőt illeti, nem akarok mélyenszántó fejtegetésekbe bocsátkozni, de elmondom, hogy az egyik edzőteremben, ahová regebben jártam, személyi edzőként tartózkodott egy csaj. Még a vádlija is meg volt műtve, szilikon beültetések voltak benne, hogy erősebbnek, formásabbnak hasson. Én 193 centi magas vagyok, 113 kiló, van két diplomám, tehát talán nem vagyok az az eldobandó típus, vagy a szerencsétlen lúzer....akart is velem mondjuk úgy, a saját szintjének megfelelő "kapcsolatot", de ÉN NEM akartam. Remélem érted, mire célzok.


Nálam sokkal jobban bejön a kedvesség,a szerénység, a jólelkűség, mint egy címlappá operált r*pedtsarkúnak a nagypofájú hőzöngése.


Egyszóval: építsd fel magad, érd el a saját erődből és sokkal jobban meg fogod becsülni, amit kapsz, vagy adni tudsz...


Ezennel befejeztem az ide írkálást. A többiek is elmondták a lényeget.

82. Habospite (válaszként erre: 81. - C114183a1c)
2013. dec. 25. 19:45
Hm .. azt a pakolást leírnád nekem is? :) Köszi!!! ;D
81. c114183a1c (válaszként erre: 79. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 19:38

Hajra vonatkozóan van ötletem. Vegyél felcsatolható póthajat. Nem látszódik, estére kiveheted és tudsz nyugodtan aludni. Totál természetesnek tűnik.

A saját hajadat pedig tudod dúsítani. Van egy nagyon klassz pakolás. Ha gondolod nagyon szívesen leírom. Viszont akkor számolnod kell azzal, hogy baromira gyorsan fog nőni a hajad, megjelennek a kis babahajak és ugye vágatni is sűrűbben kell. Állítom, hogy az én hajam vastagabb is lett tőle.


Az orrod sminkkel nyilván javítható, erre vonatkozóan kérj tanácsot egy kozmetikustól, sminkmestertől.


A fogaid, hogy nem tökéletesek. Pfff... Aranyláncot órával ne vegyünk? :D Egyébként lehet, hogy rossz korban hordtad a fogszabályzót...


BARBI! KÖNYÖRGÖM, NE KERESS MÁR KIFOGÁSOKAT!!!! :D

80. c114183a1c (válaszként erre: 78. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 19:08

Pedig el kell lazulnod, ha nem akarsz véncsajszi maradni. :P Mi maradt ki az életedből? Hogy 16 évesen szexelj? Hogy 18 évesen már eljegyezzenek és 22 évesen szüljél? Na neeeeee már! Ugye ezt most Te sem gondolod komolyan? :D

Nem vagy semmiről lemaradva, hiszen Te is tisztában vagy vele, manapság már 35 éves kor előtt nem szülnek a nők. :)


Látod, én kicsi vagyok, szeretnék ugyan magas lenni -talán ezért is vonzódom annyira a magas pasikhoz-, de elfogadom, hogy ilyen vagyok. És képzeld! Mindegyik pasim magas volt. :D Fogadd el kérlek magad, ami pedig nem tetszik, azon nyilván lehet változtatni. A fenekedet formálhatod, halkan elárulom, a melleidet is. Akkor? Mi a gáz Kislány?


Szóval nyugalom, nem vagy csődtömeg! Lazulás, lazulás, lazulás! És aki bármit mer szólni, mert éppen nincs pasid, azt nyeld le keresztbe, többször nem fog szólni érte! :)

79. 20e8f501cd (válaszként erre: 77. - 23e2bb2c99)
2013. dec. 25. 19:03

Én olyan dolgokat szeretnék ami nem kapható meg. Meg szeretnék változtatni pl a külsőmön.

Ilyen hülyeségek hogy elégedetlen vagyok az orrommal mert van benne egy "megtörés", nem szabályos. Vagy a fogaimmal mert hiába hogy 3 évig fogszabályzós voltam nem lett tökéletesen sorban. Vagy az hogy kevés és vékonyszálú a hajam, irigykedve nézem azokat akiknek dús és hossú. Jó, mondjuk tudom hogy a környezetemben többeknek si póthajuk van. Lehetőségem meglenne rá hogy tetessek, szerintem az dobna az önbizalmamon, de lebeszélt róla a fodrászom, hogy oké egy ideig jó, de a meglévő gyenge hajam teljesen elmenne tőle. Vagy szeretnék vastagabb szájat pl. na szóval ilyenek.

78. 20e8f501cd (válaszként erre: 76. - C114183a1c)
2013. dec. 25. 18:59

Csak olyan nehéz nem görcsölni... Most 24 vagyok, hamarosan átlépünk az újévbe, és 25 leszek.

És alig van valami tapasztalatom, mások meg... Hosszútávú kapcsolatok, eljegyzések, házasság, gyerek. És ha úgy adódik hogy lesz valaki ott leszek majd mint egy nagy csődtömeg mert nekem nagyon sok minden kimaradt az életemből.


És én nem szeretem magam. Mert nem találok magamon olyat ami szerethető. Jó, max annyit hogy magas és vékony vagyok. De ebben meg azt látom hogy mivel vékony vagyok, kicsik a melleim pl. a fenekem meg nem olyan mint XY-é. Szóval ja.

77. 23e2bb2c99 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 16:13

Kívánom neked, hogy 2014-ben ez legyen a legnagyobb gondod!:-)) Hidd el kibírható túlélhető...sőt sokszor jó, hogy legalább el tudod magad foglalni.


Ha megkérdezném, hogy miért kell ennyire, miért kell mindenáron megkapni? Amit én látok kapásból, hogy nagyon önbizalom hiányos vagy, tehát nem bízol magadban. Ez meglátszik rajtad és kisugárzásodon és ettől az emberek megijednek. Szerintem először rakd magadban helyre dolgokat, mit szeretnél elérni, minek örülnél legjobban, de ne pasiban gondolkodj...és hidd el érkezni fog, ha kívülről is látszik, hogy kiegyensúlyozott vagy!...és sok sikert hozzá!

76. c114183a1c (válaszként erre: 75. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 16:10

Értem. Viszont igazat kell adjak JohnyRingo-nak abban, hogy ne másokért tedd meg ezeket, hanem magadért. Amit leírtam korábban, az is Neked szól! Saját magadat kell megszeretned először. Ehhez pedig nem kell pasi. :) Sőt! Jobb, ha ebben az időszakban egyedül vagy! Utána pedig majd beindul az is!


Korábban is leírtam már, ne légy görcsös, mert úgy nem fog menni! Ne azon agyalj állandóan, hogy Neked nincs pasid (más se agyaljon rajta!), mert akkor azt vonzod be! Lazulj el! :)

75. 20e8f501cd (válaszként erre: 73. - C114183a1c)
2013. dec. 25. 16:04
Jaa hogy rájuk. Már egyikkel sem találkozom az áthelyezések miatt. Én is másik helyre kerültem meg ők is.
74. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 69. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 12:17

Hát...először is...


Én is megengedem magamnak itthon, hogy kócos legyek, fésületlen és szakadt farmerben járkáljak a lakásban. Nincs ezzel gond.


Ám ne a portás bácsiért csinosítsd ki magad, hanem a saját komfortérzeted miatt. Tőlem sokan megkérdezték, amikor először kezdtem el edzeni (konditerembe járni), hogy a lányok miatt teszem? Mondtam, eszem ágában sincs. SAJÁT MAGAM MIATT. Mert igényes vagyok magammal szemben. S ez azóta is tart, meg sem tudnék már lenni nélküle.


Az egyik pedig hozza a másikat.


A szüleidet sajnálom, de ahogan Hemingway mondta, össze kell szedned magad belül ott, ahol összetört. Mert senki sem fogja megtenni helyetted és ha fiatalon eltékozolod az életedet, akkor később azon fogsz keseregni, hogy mi lehetett volna, ha....


Ami pedig azokat illeti, akik nem hívnak fel...kit érdekel, miért? Nem mindegy? Majd lesz más, mások.

73. c114183a1c (válaszként erre: 71. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 12:16

Én Rájuk gondoltam:


"Most van valaki, illetve 2 olyan is van aki érdekelne.

1. egy munkahelyen dolgozunk de egy másik épületben van ő. ha találkozunk mosolyog, egy sejtelmes "szia Barbi" + egy olyan csajozós mosoly mindig van az arcán mikor köszön. Ha összefutunk a köszönés után mindig mond nekem valamit. Mindig hozzátesz valami mondatot. Hogy vagy? Jaj vigyázz nehogy megfázz? Na hogy sikerült a papír? stb.

2. Mindig nagyon mosolyog rám. De tényleg ennyire feltűnően még pasi nem mosolygott rám soha. Hosszasan a szemembe néz mikor találkozunk, köszön és mosolyog hozzá. 2 napja találkoztunk utoljára, és láttam rajta hogy mennyire örül mert összefutottunk.


Nekem mindkettő tetszik, és valahogy úgy érzem mintha én is tetszenék nekik. De mégsem lépnek semmit, és attól félek csak bebeszélem magamnak. Mert ha érdekelném őket lépnének nem? Meg furcsállnám is hogy tetszem olyannak aki nekem is."

72. vacsa (válaszként erre: 71. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 12:13
Szabadnapokon mit csinálsz? Van kutyád, cicád?
71. 20e8f501cd (válaszként erre: 70. - C114183a1c)
2013. dec. 25. 12:09

Persze semmi baj, nem tudhattad. Szerintem amúgy emiatt is vagyok ilyen az élettől kiábrándult vagy mi... Pl gondolkozom hogy én szívből nevetni nem is szoktam. 1-2 mosoly és ennyi. Meg úgy örömöt sem igazán érzek soha. Oké, ha veszek 1 új ruhát vagy ilyesmit akkor egy ideig örülök neki, de az hamar elmúlik. Na mindegy ez az én defektem :)


Hááát, annak a 2 embernek a kedvéért nem igazán érdemes. Az egyik egy kb 70 éves bácsi, a portás, a másik meg egy ilyen "mindenes" nő aki ügyeket intéz, de ő is elég idős már. Más meg senki. Kezdek is bekattanni kicsit.

70. c114183a1c (válaszként erre: 68. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 11:51

Ne haragudj kérlek Barbi, pont most olvastam egy másik topicban, hogy a Szüleid meghaltak. :( Amit írtam a háláról, kitörölni már nem tudom. :(((( De kell, hogy érezz hálát, örömöt! Nem szabad megkeseredett embernek lenni, mert az kiül az ember arcára.


Kérlek, ne haragudj! A válaszom többi része viszont megállja a helyét! Hogyne kellene csinosnak lenned, hiszen van a munkahelyeden is két ember, akit számításba vehetünk. :)

69. 20e8f501cd (válaszként erre: 67. - 1bf89bddf4)
2013. dec. 25. 11:48

De pl én ezen is gondolkodtam hogy ez a barom is töri magát, löki a szöveget, előadja hogy tetszem neki, elkéri a számomat, én megadom neki és nem hív fel? Ezt sem értem.

Akkor legalább egy találkozóra elhívott volna vagy valami. De semmi...

68. 20e8f501cd (válaszként erre: 65. - C114183a1c)
2013. dec. 25. 11:45

A szüleim meghaltak tini koromban, vagyis inkább gyerek voltam még akkor. Szerintem ez is összetört eléggé. Amíg anyukám élt nem volt bennem ilyen nagy bizonytalanság, de azóta... Az a mondat jellemző rám, hogy "Azóta olyan vagyok mint egy gyökértelen fa" hogy úgy nem tartozom sehova, csak mintha lógnék a levegőben. Apum is meghalt, testvérem nincs, a távoli rokonokhoz nem vagyok odavaló, velük idegennek érzem magam.


Részletkérdés, de 4:00kor kelek reggel, mert 5-re járok dolgozni egy Isten hátamögötti helyre. Nem is találkozom szinte emberekkel, mert átépítés volt nálunk. Nem látom értelmét annak hogy csinos legyek, hiszen úgysem lát senki.

67. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 66. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 11:43

Van ilyen is. Nem is azt mondtam, hogy vadidegennek add meg elsőre, de ha érdeklődik, beszélgethetsz vele.


Abból semmi baj nem származik még.

66. 20e8f501cd (válaszként erre: 63. - 1bf89bddf4)
2013. dec. 25. 11:39

Mert hihetetlennek tartom hogy meglát az utcán és nulla beszélgetés alapján azt gondolja hogy ő engem akar. Meg egy teljesen ismeretlennek akit még soha sem láttam, annak adjam meg? Én olyannal találkoznék szívesen pl akivel már váltottam előtte pár szót. Nem csak letámad. Mert ez az utcás pl nagyon erőszakos volt. Szinte letámadott és erőszakosan akarta a számomat.


De amúgy néhány hete is volt egy srác. Tette a fejét hogy én mennyire bejövök neki meg érdeklem. Bókolgatott, beszélgettünk. Vele már többször is összefutottunk, tehát megbíztam benne vagy hogy mondjam. Aztán elkérte a számomat, mondom oké neki megadom mert már láttam benne valamit ami felkeltette az érdeklődésem. Megadtam neki, felírta. "Oké, majd hívlak, vigyázz magadra" blabla. Eltelt azóta vagy 2-3 hónap és semmi :D Na most én az ilyet sem értem...

65. c114183a1c (válaszként erre: 62. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 11:30

Még mindig itt tartunk? :O Barbi! Ha nincs egy egészséges önbizalmad, ha magadnak sem tetszel, akkor hogy várod el bárkitől is, hogy tetsszél neki?


Figyelj rám! Ezt a gyakorlatot csináld meg kérlek, garantálom, hogy beválik, egy feltétele van csupán, bíznod kell benne!


Reggel kelj fel egy kicsit korábban. Mielőtt kikelsz az ágyból, gondolj arra, hogy miért lehetsz hálás az életben. Mert a Szüleid szeretnek, mert van egy klassz munkahelyed, mert van hol laknod, stb. Ezeknek örülnünk kell! Amikor érzed, hogy az öröm átjárja a lelkedet, akkor kelj fel, végezd el a szokásos napi rutint, plusz még egy kicsit.


Rakj fel egy leheletnyi sminket, előtte való nap próbálgathatod, hogy melyik áll jobban. Amikor belenézel a tükörbe, akkor érezned kell, hogy egy vonzó nő nézz vissza Rád. :) Tetszened kell magadnak!!! Addig el ne indulj, amíg nem ezt érzed!


Majd, amikor kilépsz az utcára, érezd, hogy mindenki mosolyog Rád és Te is mosolyogj vissza! Érezd miközben mész a munkahelyedre, hogy milyen szép vagy! És a munkahelyeden is!!!


Hidd el nekem, hogy működik! Amikor ismerkedtem a vonzás törvényével, a kezdetekben, volt egy nagyon pocsék estém. Nem tudtam aludni. Reggel úgy néztem ki, mint az a bizonyos! Megcsináltam ezt és a volt munkahelyemen 5-en is odajöttek, hogy hű de jól nézek ki ma, és ebből 3 nő volt!!! Az utcán mosolyogtak rám az emberek, elismerő pillantásokat kaptam, pedig tényleg cudarul nézhettem ki, de magam is elhittem, hogy ez nem látszik. Ezt érdemes minden randi előtt is bevetni. :D


Gyakorolj drága Barbi, bár ha hiszel benne (és miért tennéd? működik), akkor már az első alkalommal megérted, mire gondolok.

64. 3d787b167a (válaszként erre: 62. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 10:20
Hány éves vagy?
63. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 62. - 20e8f501cd)
2013. dec. 25. 10:15

Két példát hoztál fel. Az egyik az utcán leszólítós, a másik a számkérős.


Ám nincs továbbb...nem ezek a mozzanatok az érdekesek, hanem ami UTÁNA történt, vagy történhetett volna. Gondolom egyiknek sem adtad meg a számodat és elzárkóztál.


Kérdés: ha a ziccereket kihagyod, akkor hogyan várhatod, hogy sikered legyen? A magas labdákat le kell ütni, vagy legalábbis megpróbálni. Te meg sem próbálod.


Gyanítom, hogy sokat számítanak neked a körülmények, hogy minden tökéletes legyen....de ez sajnos nagyon kevéssé jön össze. Ha ezt fogod folytatni, akkor 34 évesen azon fogsz töprengeni, hogy hogyan szerezz meg egy 22 évest, ami nem gond....csak cseppet szánalmas lesz.


Ne akard ezt, láttam több ilyen nőt is.

2013. dec. 24. 05:21

Csaka zt nem értem hogy pl volt mentem az utcán és egy teljesen ismeretlen is odajött hogy "szia, annyira tetszel úgy megismernélek" vagy hogy a munkahelyemre betévedt valaki és akkor láttam életemben először, kiérte amit kért majd "légyszi add meg a számodat" szóval teljesen ismeretlenül, úgy hogy nem is nagyon szóltam hozzá, nem is beszéltünk még soha, nem is találkoztunk még meg akar ismerni.

Az meg akivel beszélgettem már, ismerjük egymást, azok meg nem. De lehet pont ez az oka hogy ismer már és kiábrándító lehetek vagy taszító vagy ilyesmi..

61. grizus (válaszként erre: 49. - 20e8f501cd)
2013. dec. 24. 04:32
Igen, így van, ha egy pasi akar valamit, tesz is valamit, régi aranyigazság. Úgyhogy ne áltasd magad, ne álmodozz feleslegesen! Kegyetlennek tűnhet, de igaz.
60. grizus (válaszként erre: 49. - 20e8f501cd)
2013. dec. 24. 04:31
Én is ilyen voltam 24 évesen. És még később is, hajaj... ne tulajdoníts túl nagy jelentőséget annak, ha egy pasi rádmosolyog, kedves, érdeklődik, netán kicsit flörtöl. Igazából lehet, hogy semmit nem akar. Én voltam úgy reménytelenül szerelmes évekig, hogy egyszer valaki jelentőségteljesen nézett rám, amit én úgy értékeltem, hogy nagyon kellek neki. Hát nem így volt. Ma már nem vagyok naív, megedződtem, de tény, hogy hiába nagykorú már valaki 24 évesen, azért ez még mindig egy nagyon fiatal kor és nem mindenki gyűjt be egy rakás tapasztalatot eddigre.
59. kriszta773 (válaszként erre: 57. - 20e8f501cd)
2013. dec. 22. 22:16
ne is törődj bele, nem fogsz egyedül maradni :) csak ne várd minden pasitól, akinek tetszel, hogy rögtön kapcsolatot is akar, és ha nem, akkor csalódsz. sok pasi jöhet, aki szépnek lát, de talán párja van, meleg, nem akar ismerkedni stb. ha nem görcsölsz rá minden pasira, aki megtetszik, nem fogod csalódásként megélni, hogy nem történik semmi, és magának a flörtnek, tetszésnek is örülni fogsz :)
58. c114183a1c (válaszként erre: 54. - 20e8f501cd)
2013. dec. 22. 21:37
Hidd el, tuti módszer! :) Klinikailag igazolt! :D
57. 20e8f501cd (válaszként erre: 56. - Csinoska2012)
2013. dec. 22. 21:12
Én nem törődök bele azért.... Pont az hogy nem akarok beletörődni és töröm magam mindig hogy XY megtetszik és szeretnék vele összejönni. Csak mindig kudarc a vége.
2013. dec. 22. 21:05
Nekem is van egy ismerösöm úgyan olyan mint Te ,egyedül van és már nem is görcsöl a társon bele törödött:(
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook