Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet olcsón kihozni két főre az étkezést? fórum

Hogyan lehet olcsón kihozni két főre az étkezést? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. kisj
2015. jún. 12. 21:15

Fózéssel-spórolással kapcsolatban itt vannak nagyon jó fórumok.

Most hirtelen nem tudom, de talán mások tudják.

2015. jún. 12. 21:14

Nagyon sajnálom. :(


Ezen a fórumon igazi ételzsonglőrök osztják meg tapasztalataikat, nyugodtan kérdezz tőlük, rengeteg praktikájuk van:


[link]


Kitartás és érdeklődj utána minden lehetőségnek amit csak igénybe tudnátok venni!

4. kisj
2015. jún. 12. 21:13

Nagyon kevés pénz jön ki 1nap/főre:(

Én is azt javasolni mmint a 2. hozzászóló.


Itt anyár, esetleg öcséd 16 éves kortól már tudna nyári munkát vállalni.

3. Hanna1994 (válaszként erre: 2. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 12. 21:12
Én itt csak főzésről kérdeznék. Minden segítséggel ennyi pénzünk marad, ebből kell kijönnöm. Bevallom, félek, nagyon félek, hogy nem fogunk tudni kijönni. Itt tapasztalt háziasszonyok vannak, akik biztos tudnak segíteni. Biztos voltak páran már úgy, hogy ha egy kis időre is, de megszorultak és (édesanyám mindig azt mondta) a legtöbbet a kaján lehet spórolni.
2015. jún. 12. 21:09
Családi pótlék, lakásfenntartási támogatás, árvaellátás, gyermekvédelmi támogatás?
2015. jún. 12. 21:02

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Egyedül maradtunk az öcsémmel, édesanyánk sajnos tragikus körülmények között itt hagyott minket.

Nem pénzbeni segítséget szeretnék kérni, ezt már az elején leszögezném, hanem abban segítséget, hogy lehet 2 főnek havi 20-25 ezer Ft-ból az étkezést kihozni? Az öcsém 16 éves, még fejlődő szervezet. Szeretnék megadni neki mindent, de tudom, hogy ez lehetetlen. A keresetemből a hitel, rezsi és egyéb költségek kifizetése után ennyi marad. Azt is szeretném hozzátenni, hogy a főzési tudományom nagyon a béka feneke alatt van. :(

Kérlek benneteket, hogy segítsetek! :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook