Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? fórum

Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2009. jún. 4. 10:45
Sziasztok! Nekem a párom és a legjobb barátnőm is Bika, így eléggé kiismertem ezt a jegyet. Esetleg van köztetek Bika férfi Skorpió lány páros? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra....
117. 274c9996b8 (válaszként erre: 114. - Gitta_85)
2009. máj. 4. 16:01

Igen , es szerintem elkepesztö is , amikor 1-kepzett ovonö nem bir 1-kisgyereket , mert en igy lattam.

Igen a bika nagyon csaladcentrikus es alltalaban kepes is megteremteni a nem is akarmilyen otthont ! Szereti az otthonat es szivessebben hiv baratokat magahoz mint hogy , ö menjen masokhoz. Es igen kreativ , s mi több vonza magahoz a szerencses helyzeteket,lehetösegeket.

Hat igen karrierista nö ne igen kezdjen 1-bikaval ! Nem arrol van szo hogy , a bika nem szereti az inteligens nöket , hanem egyszeruen a kellemes csaladi környezet , minden földi joval , gyerekzsivajjal egybekötve jobban vonza.

116. 274c9996b8 (válaszként erre: 113. - Mothertiger)
2009. máj. 4. 15:45
Igen , normalis körulmenyek között a bika-gyerek tunderi , kis edeske ! Szep csendben kivarja a kajat es egyebb dolgokat , mert "tudja" hogy , törödnek vele es szeretik ! Nem ugy , mint a kos-baba aki harsogva ordit hogy "most!" ebben a percben vegyetek fel,adjatok enni, szeressetek , dajkaljatok MOST ! Es nem 5-perc mulva :) Megsem a kos-szulök borulnak ki es magas vernyomassal , renkivul megizmosodva segelykeröen , fölstresszelt idegallapotban szemlelik a környezetuket ! Hanem a bika szulök :) Mert a kis-bika mindaddig edeske es kedvessen mosolyog amig valamit ra nem akarnak eröszakolni , ami lehet kaja , ruha ,cipö , barmi amit Ö nem akar ! Mert a többi kisbabat csak,csak kilehet cselezni , de nem a bika-babat ! Itt mar ujszulött korban is az igen az IGENT jelent/vegervenyessen :) a nem pedig nem-et.
115. Gitta_85 (válaszként erre: 113. - Mothertiger)
2009. máj. 3. 23:07

A bika öcsém is nagyon kreatív. Ő jégkrém pálcikákból készített már vízimalmot, házat, fénykép-keretet, kőkorszaki autót, stb... Ez a hobbija rám is átragadt, és már évek óta törzsvásárlók vagyunk a "sárga zenélő autónál", és az egész család gyűjti a pálcikákat, emellett gyógyszertárban is vásárolunk spatulát, drogériában körömcsiszoló-tömböket, és rengeteg ragasztó, és papírlakk fogy... Amiket készít az öcskös, mindig elajándékozza valakinek, aki közel áll hozzá. :)

Mindig jó fiú volt, viszont az oviban semmi pénzért nem akart délután ott maradni. Anyunak ebéd után mindig haza kellett hoznia... Újabban a suliban az egyik osztálytársát igazgatja, mert szerinte erőszakosan udvarol a srác, és látja, hogy a lánynak nem tetszik az udvarló, és annak a stílusa sem... :)

114. Gitta_85 (válaszként erre: 112. - 274c9996b8)
2009. máj. 3. 22:18

Igen, megtaláltam! :) Aranyos, és tanulságos a történet. A bika csillagjegyü öcsém már hetek óta minden nap, ha kell, akkor kiharcolja, hogy délután tollasozzak vele, amit nem bánok, mert így megvan a napi testmozgásom... Nála olyan nincs, hogy nincs kedvem, ő meghozza, és addig nyaggat, (változatos módszerekkel), amíg meg nem adom magam... :)

Szeretnék én is gyermekekkel foglalkozni, és szerencsére a végzettségemmel széles, és változatos területeken helyezkedhetek el.

Úgy tudom, hogy a bika nagyon család centrikus. Ő is szeretne már saját családot, gyermeket, ahogy én is... Abban viszont mind a ketten egyetértettünk, hogy meg kell teremteni a biztos hátteret, a szerető, és biztonságos környezetet a baba érkezéséig, mind mentálisan, és mind fizikálisan. Ő nem érti azokat a nőket, akik nem akarnak gyermeket, családot, és inkább az állásukat, a karrierjüket választják a család helyett...

2009. máj. 3. 17:54

Anya szerint (és mindenki más szerint is,) én tündéri kisgyerek voltam...:)

Az oviban voltak afférjaim, de semmi extra. Egyszer megvertem a mellettem fekvő kissrácot, mert megmutatta a kukiját. :D

Kicsi gyerekkoromban nagyon szépen rajzoltam, nagyon kreatív voltam, ami a bika gyerekekre jellemző. :)

112. 274c9996b8 (válaszként erre: 108. - Gitta_85)
2009. máj. 3. 12:24

Hat akkor ugytunik hogy , megtalaltad a ferfi-idealodat ? !

Soha nem volt bika pasim,meg csak baratom sem igy aztan elsö kezböl , az eletböl nem tudok elmenyeket irni ! Viszont dolgoztam ovodaban mint segedovonö , nehany evvel ezelött !

Na ott volt egy kispasi 5-eves , csinibaba ! Ez a kisgyerek bika volt ! Hat ez kulön szam volt :) Ha a gyerek nem akart valamit , kepes volt komolyan szembeszallni az ovonövel !Aztan az ovonö 1-ora hosszat ultette 1-szeken es csendbe kellett a kis bikanak lenni , mint nevelesi modszer ? ! Persze az ovonönek felment a vernyomasa , de a kis bika NEM tagitott es akkor sem csinalta azt amit elvartak töle :) Aztan az edesanyja kivette az ovodabol , mert nem ertette a sok panaszt ? ! Ugyanis a gyerek angyalka volt otthon ! Ezen mondjuk nem lehet csodalkozni , mert az edesanyja vizöntö volt, ahol a gyerekneveles abbol all hogy , semmire nem eröszakolunk senkit , föleg nem 1-gyereket ! Ezutan nehany honap eltelt , es egyszer eljött a kis bika a testvereivel meglatogatni az ovodat !Az elsö dolga az volt a kis bikanak hogy , azt a bizonyos ovonenit jol megdobalta homokkal es apro kövekkel ! Ez a kis epizod azert mond valamit , nem ?

2009. máj. 3. 10:38

Hehe, köszönöm!

Amit legutoljára töltöttem fel kettőnkről, az olyan, mint egy brazil sorozatból kivágott részlet! XDDD


Ha jól emlékszem, még a naplómban is van ehhez hasonló, és az pont egy brazil sorozatból való (asszem Vadmacska, vagy mi a szösz volt a címe...) háhá! :DDD

110. zsuzsóka88 (válaszként erre: 107. - Mothertiger)
2009. máj. 2. 22:53
jaj most látom, tényleg aranyos képek :)
2009. máj. 2. 19:57
Hmmm... bika:) nekem volt bikám, tényleg nem bőbeszédű, nagyon szereti a sexet, szeret ajándékozni, nagyon tud szeretni. Valami ilyesmi:)
108. Gitta_85 (válaszként erre: 102. - 274c9996b8)
2009. máj. 2. 19:51

:) Jobb szeretem, ha a férfi irányít, és nem nekem kell. Eddig mindig én irányítottam, és mikor átadtam a "kormányt" az aktuális páromnak, akkor már tudtam, hogy maximum hónapok vannak vissza a kapcsolatból. Talán én is régimódi vagyok, de ha választanom kell, akkor inkább szoknyát húzok, mint nadrágot viseljek. :)

Amiket írsz, írtok, nagyon is igazak, az öcsém is bika, de eddig nem tűntek fel nekem ezek a tulajdonságai, vagyis nem tudtam, hogy miért is ilyen, amilyen. Az öcsém is, ha valamit a fejébe vesz, akkor azt megcsinálja, eléri a kitűzött célját, viszont többnyire csak az élményeit osztja meg, az érzéseit nagyon ritkán. Nemrég beszélgettünk az iskola váltásról, és retteg, hogy másik iskolába kell járnia majd, viszont mindenképp azt az általa választott szakmát akarja tanulni, amivel jobban el tud majd helyezkedni, és a jelenlegi iskolában nem oktatnak.

Valahol a napokban olvastam, hogy a bika férfi érdeklődik a kiszemelt lány után, a lány ismerősein keresztül... Ez is igaz lehet, mert az év elején, Ő beszélgetett az öcsémmel, és én is szóba kerültem a beszélgetés alatt, Ő érdeklődött utánam, majd írt egy kedves e-mail-t, mellyel elkezdődött a kommunikáció közöttünk... :) Kivárom, hogy mi fog történni kettőnk között... Mindig is ezt az érzést kerestem, amit most érzek! :) Köszönöm, amiket írsz, írtok nekem! :)

2009. máj. 2. 19:35

Nem is panaszkodom, hála Istennek szép pasik vesznek körül!:) Két igazi férfi!:)


Egyébként köszönöm.:*

106. 274c9996b8 (válaszként erre: 103. - Mothertiger)
2009. máj. 2. 19:01

Latod erre en nem is gondoltam , de igy van ahogy irod :)

Nagyon szep a kisfiad , helyes a sracod es TE is , szoval nincs okod panaszra :)

105. zsuzsóka88 (válaszként erre: 103. - Mothertiger)
2009. máj. 2. 17:41
:) köszönöm a válaszod :) na majd látjuk, új hét, új felvonás...
104. zsuzsóka88 (válaszként erre: 101. - 274c9996b8)
2009. máj. 2. 17:39
köszönöm a választ :) hálistennek sosem tartoztam a műnők közé, úgyhogy nem is kell feladnom önmagam. :)
103. mothertiger (válaszként erre: 98. - Zsuzsóka88)
2009. máj. 2. 17:38
Ha már meghívott, akkor biztos lehetsz benne, hogy komolyan gondolja.:)
102. 274c9996b8 (válaszként erre: 95. - Gitta_85)
2009. máj. 2. 12:58

Hm :)

Hat akkor 1-sö kezböl tapasztaltad , hogy mennyire fontos neki hogy Ö-nala legyen a kormanypalca ! A bika NEm ide-oda-billegö szuz , aki nem tudja hogy , mit akar ? Mert 1-szuznel muszaly lepni , ha meg ebben az eletben össze akar az ember futni vele :)

Viszont 1-bika mindeg tudja mit akar es miert ! Csak idöre van szugsege az elhatarozashoz , viszont ha elhatarozta magat , barmiröl is legyen szo ! ? Az el van hatarozva es semmi es senki azt meg nem valtoztatja.

101. 274c9996b8 (válaszként erre: 98. - Zsuzsóka88)
2009. máj. 2. 12:46

Ez meglehetössen fogas kerdes , mert a bika-ferfi kisse regimodi , tehat elvarja hogy a NÖ minden tekintetben NÖ legyen !

A visszajelzes lehet a csinos de , nem kihivo megjelenes ! Kellemes parfumillat körulötted ( de nem vad!) Jol megvalasztott pasztell szinek mind a ruhaid mind a smink teruleten ! A vad szinek, a vervörös ruzs,körömlakk NEM nyerö a bikanal.

Mindez es hasonlo dolgok nagy hatassal vannak a bika-ferfira , meg akkor is ha elkepzelhetetlennek tunik ! Mert a szofukar ,ferfias , stabilitas mögött egy 1-minden szepre erzekeny sziv lapit ! Elvegre a venusz a szerelem bolygoja hatasa alatt all :)

100. 274c9996b8 (válaszként erre: 97. - Zsuzsóka88)
2009. máj. 2. 12:33

Jol sejted , nem szoszatyar tipus.

Nezd , mi nök nagyon erdeklödunk az adott pasi multja irant ! De , hat mit szamit a mult ? A lenyeg az hogy , most Te vagy a föszereplö , nem ?

Mert a ferfiak maskeppen gondolkodnak ezen a teren es igen , alltalanossagban nem szeretik ha , feszegetik a multjukat ! Talan mi nök szeretjuk ?

2009. máj. 1. 22:49
mármint azt, hogy ha kicsit iszik, kommunikatívabb, már tapasztalatból tudom szerencsére, de végülis a legtöbben így vagyunk ezzel :)
2009. máj. 1. 22:35
Ja, és ha ő meghívott engem egy italra és én majd visszahívnám kis idő elteltével, azt nem veszi tolakodásnak? Azért "csak kell a visszajelzés"- alapon...
2009. máj. 1. 22:33
Hmmm, egy általánosabb kérdés: ha jól sejtem, a Bika nem az a szószátyár típus, hacsak nem iszik valamicskét és nem nagyon beszél a magánéletéről, vagy az eddigi kapcsolatairól? :)Szóra lehet egyáltalán ilyen téren bírni, vagy nem érdemes, mert tolakodásnak veszi? Persze nem közönséges módon gondoltam, csak úgy finomabban. :)
96. mothertiger (válaszként erre: 92. - 274c9996b8)
2009. ápr. 30. 10:12

Ez valóban így van.

Sajnos csak egy ilyen "pasim" volt, de ő sem lehetett az enyém...:(


Hmm, ő aztán igazi férfi volt...


:(((

95. Gitta_85 (válaszként erre: 94. - 274c9996b8)
2009. ápr. 29. 22:00
Köszönöm szépen! Már én is tisztábban látom a gondolataim, mint pár napja, akkor még nem tudtam ilyen tisztán kifejezni őket... Talán akkor még friss volt a felismerés... Igaz még most is néha nehezen fogalmazom meg őket. Bízom a legjobbakban. :) Annyit még hozzá tennék, hogy mail-ben kommunikáltunk először, és ő érdeklődött felőlem... Majd én kértem tőle egy találkozót, amire ügyesen úgy válaszolt, mindha ő kérte volna. Ez nagyon meglepett, ugyanakkor nagyon is tetszett. :)
94. 274c9996b8 (válaszként erre: 93. - Gitta_85)
2009. ápr. 29. 21:42

Ebben az esetben nagyon igaz ez a közmondas amit irtal :)

Nem kell magad melle lancolni , majd Ö maga melle fog lancolni Teged !

Nagyon,nagyon szepen irsz az erzelmeidröl ! Igazan drukkolok Neked !

2009. ápr. 29. 21:28

Köszönöm a tanácsokat! :) Egyenlőre várok, kivárom, hogy mi történik. A legelső párommal is -aki szűz jegyű- úgy jöttünk össze, hogy elhívtam egy találkozóra, majd vártam... :) A legjobb barátaim is azt tanácsolták, hogy most várjak egy picit, és szép lassan, finoman közeledjek felé, mint nő, és ne mint egy ismerős.

Azt tudom, hogy akár éveket is várnék rá, és ha kéri, a világ végére is követném. Nem hittem hogy létezik ilyen, amíg nem tapasztaltam. Ez fantasztikus érzés, ugyanakkor félek ettől a bizonytalanságtól is... Hozzá akarok tartozni, az élete része akarok lenni, és elhalmozni mindennel, ami jó, és szép, hogy Ő boldog legyen mellettem, ahogy én boldog lennék vele. Természetesen nem akarom magam mellé láncolni, mert minden férfi igényli a szabadságot, de boldog lennék, ha hozzá tartoznék, és mellette megállapodhatnék... :) Remélem igaz a közmondás: "A türelem, rózsát terem." :)

92. 274c9996b8 (válaszként erre: 91. - Mothertiger)
2009. ápr. 29. 21:22

A bika-ferfi a FERFI a ferfiak között ! Ez azzal is jar hogy , semmi szin alatt nem turi el hogy , 1-nö ferfi modjara viselkedjen ! (masszoval kezdemenyezzen :) Persze probalkozni lehet , szempillarezgetes,kedves mosoly, szemermes elpirulasok ,sokatmondo ,elismerö tekintet stb,stb.... de , több nem igen törtenhet ! Mivel mindeg a bika hataroz es miutan hatarozott NINCS sok eselyed a menekulesre :)

Persze megvan az esely arra is hogy , nem hataroz , mert valami oknal fogva igy döntött ? ! Akkor meg ugyis hiaba minden.

2009. ápr. 29. 12:59

Sólyom, ettől függetlenül a dolog szerintem kétesélyes.

Ha vár, lehet hogy a bika férfi is vár, hátha történik valami... És akkor mit csinálnak? Mindketten csak várnak! :SSS

90. 274c9996b8 (válaszként erre: 89. - Gitta_85)
2009. ápr. 29. 11:01

Varj ! Nagyon jol erzed , mert a bikat nem lehet siettetni.Ö fog lepni amikor elhatarozta magat , mert mindeg a Bika lep , barmiröl is legyen szo !

Ha kepes vagy , kivarni ? Minden valoszinuseg szerint 1-nagyon jo,stabil kapcsolatnak nezel elebe.

2009. ápr. 29. 10:53
Sziasztok! A csillagjegyem bak. Több, mint féléve első látásra beleszerettem egy bika férfiba, vagyis nagyon megtetszett. Majd két hónappal ezelött vettem a bátorságot, és elhívtam egy találkozóra, hogy jobban megismerjem. Ezen a találkozón sokat beszélgettünk, és nem csak általános témákról, hanem személyesebb dolgokról, gondolatotokról is, és azóta erősödtek bennem az iránta érzett dolgok. Ő most nem mer belekezdeni semmilyen kapcsolatba, mert havonta-másfél havonta jár haza, és nagyot csalódott az utolsó kapcsolatában. Sokat gondolok rá, mindha hiányozna, vagyis, igen, hiányzik! Ilyet azelött nem éreztem, egyik páromnál sem. Úgy érzem elvesztettem a kontrollt magam felett, bizonytalan lettem, ami azelött soha nem voltam. Mióta (2 éve) szingli lettem, nem akartam több komoly kapcsolatot, egyáltalán pasit, családot az életembe, én is nagyot csalódtam akkor... Most viszont mégis akarom a szívemmel, lelkemmel, az eszem viszont mást mond... Úgy érzem, hogy a legjobb, amit tehetek, hogy várok, és vagy elmúlnak az érzések, és minden visszatér a "rendes kerékvágásba", mint amilyen azelött volt, hogy megismertem, vagy... De nem akarom feladni, eddig semmit nem adtam fel könnyen! Ez most nekem annyira új, hogy nem tudom, hogy mit is csináljak...
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook