Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet ma Magyarországon valakiből kommandós?Bajban vagyunk azt hiszem, segítség kellene... fórum

Hogyan lehet ma Magyarországon valakiből kommandós?Bajban vagyunk azt hiszem, segítség kellene... (tudásbázis kérdés)

1 2
11. 2934fa17dd (válaszként erre: 2. - A9752c112e)
2009. dec. 25. 08:53

Miért lenne veszélyben? A tesódat lekommandózta ,vagy hagyta magát??Dobja gyorsan és másor ne kommamdózzon vele!!



És való igaz,hogy a kommandósok nem beszélhetnek a munkájukról!



És miért is vagytok bajban???Nem ÉRTEM!! BOLDOG KARÁCSONYT!!!

2009. dec. 25. 08:41
Vigyázz ha ez igaz, hogy Ő mit csinál, akkor lehet hogy a tesód is veszélybe van.
2009. dec. 25. 08:12

Szia!


Akár lehet igaz is. Nekem van egy alig ismerősöm, akit a játszótérről ismerek... A kisfiam, meg az ő kisfiuk együtt szokott játszani. Szóval apuci kommandós. Szerintem, nagyon jól keres (ezt látom rajtuk). Ki van gyúrva, de nem az a mű, felfújt cucc, igazi izmai vannak... Szerintem, lehet igaz is, járj utána...

8. simple (válaszként erre: 4. - 07c4794583)
2009. dec. 25. 08:11
Teljesen igazad van. Ők soha, semmilyen körülmények között nem beszélnek arról, kik ők, mit csinálnak. Még a családjuk sem tudja. És ezt nagyon komolyan is veszik.
2009. dec. 25. 08:08

Szerintem is kamu! Ha valami spec. egység tagja lenne, nem hinném, hogy telekürtölné vele a falut/várost, minden jöttment félidegennek elmondaná. Egyrészt titoktartás, másrészt: ha mingegyikről mindenki tudná, mit csinál, a bűnözők társai simán bosszút állhatnának a családon. Szóval a titoktartás nemcsak a nemzetet és a testületet védi, hanem az egyént is. No meg akkor szépen lehetne követni az illetőt és ki lehetne deríteni, hol is van a főhadiszállás, vagy központ, ahol az eligazításokat stb. tartják? És ezzel az információval a lehetőségek enyhén szólva is csak a fantáziára vannak bízva...


Kamugépek sajnos vannak, nem is kevés. Volt ismerősöm, aki eleinte azt állította, hogy rendőr - mutatott egy igazlványt, de mint kiderült, csak a belépőkártya, mert ugyan ott dolgozik, de autószerelő. Később az állítása szerint tűzoltó lett - csak azt ferdítette el, hogy nem hivatásos, hanem önkéntes... Egy idő után már azt se hittem el, amit kérdez!!! Ja, és udvarolt nekem, azt mondta, komolyan szerelmes belém - na persze! Ha hagytam volna megdönteni magam, szerintem még a nevemet is elfelejti...

6. koxy (válaszként erre: 4. - 07c4794583)
2009. dec. 25. 07:27
Igazat adok Neked, nekem is volt egy ilyen barátom, aki vmi hasonló volt, ő sem beszélt szinte semmit a munkájáról,mert nem beszélhetett. Sokszor eltünt mert bevetés volt, amúgy pedig "hétköznapi" állása, munkája is volt mellette. Hát nem bírtam sokáig mellette,miután megmondta, mert nem akartam örökké aggódni.
2009. dec. 25. 06:34
LEhet vmi nagy kamugép, figyelj lehet így akart bevágódni a nővérednél.... messziről jött emberr azt mond amit akar, nem nehéz terepszinű ruhát szerezni, meg fegyvert.. airsoft fegyverek is olyanok, mint az igaziak, egy laikus nem mondaná meg h mire való....
2009. dec. 25. 01:37
ilyen, hogy kommandós, ilyen a filmekben van.. dolgozat a nemzetbiztonsági hivatalnak, lehet katona, sokféle pozíció van. én egyet tudok: volt egy szomszédunk, aki éjszaka jött-ment, néha hetekre eltűnt, szüleim jóbarátja volt. éjszaka átlagos ruhában távozott. a váratlan - középkorú volt egyébként - halála után tudtam meg, hogy bevetésekre járt, meg még egy-két dolgot. szóval először is az ilyen ember nem beszél erről, ha lehet, senkinek, ez tilos. másodszor is, ha ilyen ismerősöd van, és tudod, véletlenül, vagy nem, te sem beszélsz róla, különösen nem az interneten. ha valóban az, jegeljétek a témát. ha meg egy feltűnősködő őrült, akkor talán egy "intim" kapcsolatban az ember azért megismeri a partnere szüleit, a szokásait, a munkáját, hogy furcsán viselkedik-e, szóval a magam részéről kétlem, hogy ennyiből itt egy fórumon valaki megmondja majd neked a tutit, hogy miről van szó.
2009. dec. 25. 01:36
Lehet nagy marhaságot mondok,de a berepülő pilótáknak nem lehet fogtömésük..szétfeszítené a fogat. Azt letudja ellenőrizni a nővéred. De ennek a fogtömés dolognak nézz azért utána..
2009. dec. 25. 01:06
A nővérem megismert egy fiút,akivel intim kapcsolatba is került.Az eset után vette észre,hogy fegyvere van/volt.Terepszínű ruhában érkezett,de szerintem a kommandósok ruhája fekete.Állítólag munkából jött...Állítólag 5 évet tanult érte,de szerintem ez nem ilyen egyszerűen megy.Sőt előtte berepülő pilóta volt.Ha-ha:)ahhoz is egy icsit több kell,főként,hogy ma ilyen itt már úgy tudom,nem nagyon van.Lehet,hogy egy őrült ???
2009. dec. 25. 01:02
Hogyan lehet ma Magyarországon valakiből kommandós?Bajban vagyunk azt hiszem, segítség kellene...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook