Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? fórum

Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? (beszélgetős fórum)


34. 22b83e8961 (válaszként erre: 33. - Syria)
2007. aug. 31. 20:25
Szerintem is mindig azok a pasik a leg féltékenyebbek akik magukból indulnak ki.
33. syria (válaszként erre: 32. - 22b83e8961)
2007. aug. 30. 21:31

Ha ártatlan lenne, akkor biztosan nem gyanakodnál!

Én úgy buktattam le életem legjobb pasiját, hogy egyszerűen megkérdeztem, kivel megy szombaton 10-kor(!) Székesfehérvárra dolgozni. A főnöke nevét mondta. 14 órakor felhívtam a nevezett lakást, (szerencsém volt, egyedül ő volt a telefonkönyvben) ahol azt a választ kaptam, hogy a papa még pénteken elutazott pecázni és csak vasárnap jön haza.

Aztán kocsiba ültem, és ellenőriztem a lakását. Nem volt otthon, de kisvártatva kiszállt valamilyen autóból, majdnem észrevett. Percekkel előtte értem haza. Mikor megkérdeztem, hogy milyen volt Székesfehérváron, hazudott, mint a vízfolyás, majd élénken mellőzte a témát. A legszebb az egészben, hogy állandóan engem gyanúsítgatott félrelépéssel. Tulajdonképpen ez kattant be: lehet, hogy magából indul ki? Sajnos igazam lett, strandon volt a drága, egy nővel. Mikor ezzel is szembesítettem, közölte, hogy nem tud választani közülünk. Na akkor bármennyire is fájt, megkönnyítettem a dolgát...

32. 22b83e8961 (válaszként erre: 30. - Mimmi)
2007. aug. 30. 20:51
Igazad van neked is.Talán ilyen gyanú esetén az a legjobb ha eldöntöd tudod -e a kérdőjellel együtt is szeretni vagy kilépsz az örületből.A legjobb ez de a legnehezebb döntés.Mert mi van ha a jómadár mégis ártatlan?
31. Audrey40 (válaszként erre: 10. - Zikzik)
2007. aug. 29. 18:34
Ez jó!!
30. mimmi
2007. aug. 29. 18:21
A pasikat nem egyszerü le buktatni mert,ha a kedves partner nagyon szeretiöt akkor ugyis elhiszi amit mond amásik mi nök már csak ilyenek vagyunk.Persze nem mindenki,de a nagy többség sokáig nem hisziel,hogy megcsalták.Hiszen ,mindennel kiszolgáljuk öket és miért tenénnek velünk ilyet,pedig megteszik.A férfia az eszüket agatyában hordják.Tisztelet a kivételnek.
29. f50059728b (válaszként erre: 25. - 22b83e8961)
2007. aug. 28. 23:45
(28)
28. f50059728b (válaszként erre: 23. - F50059728b)
2007. aug. 28. 23:42

Szia!

Írtam az emiledre!

27. 22b83e8961 (válaszként erre: 26. - Medepteam)
2007. aug. 28. 12:26
Neked nagy bölcsességed van.És mindenben igazad
2007. aug. 28. 12:08
Nagyon nehéz kérdés,mert a "férfi" más,mint mi vagyunk.Szédítő ötleteik vannak,ha az ember rákérdez konkrétan egy szituációra,akkor azt úgy,csűrik-csavarják,hogy az ember már azt sem tudja,miért is kérdezett egyáltalán.Szerintem,ha nagyon fontos számodra,akkor mindenképpen tisztázd a helyzetet,és mérlegeld "kell ő nekem".Ha nagyon fontos,akkor nagyon nehéz helyzet előtt állsz,mert sok kompromisszumot kell kötnöd,amit lehet,hogy ő szab meg, és te az ő fügvénye lehetsz!Erre nagyon vigyázz,mert lelkileg nagyon nehéz játszma ez.
25. 22b83e8961 (válaszként erre: 23. - F50059728b)
2007. aug. 28. 12:02
A megcsalás így sem úgy sem tisztességes.Viszont tényleg lehetne annyi a megcsalókban,hogy öszintén elmondják mi van!Köszönöm,hogy ezt az oldalt is megvilágitottad.Privát üzenetben megirtam neked a részleteket.
24. 22b83e8961 (válaszként erre: 22. - Panna1)
2007. aug. 28. 12:00
Ha gondolod szivesesen leírom milyért gyanakszom.Privát levélben.
2007. aug. 28. 00:11

Sziasztok!

És mi a helyzet forditott helyzetben?

Én így jártam.

A feleségem munkaügyben kiküldetésben volt Angliában.(2006. nov. vége - dec. eleje)

Ott össze jött egy fotómüvésszel.(feleség + 2lánya)

- fél év kellett, hogy megbukjon, holott régebben gyanakodtam.

Az ember normális esetben nem kap ill. küldözget sms-t éjszaka, Amikor emailt írt és én betoppantam elkapcsolt.

Ti jobban tudjátok, (NŐK) hogy a havi 1x szex is gyanus, főkép ha közben másra gondol.

Persze Én voltam a feketebárány, én voltam a rossz férj, mert nem akartam minden 7végét az anyjáéknál tölteni, mikor szombaton dolgoztam, meló után irány a szüleihez vasárnap megint csak hozzájuk.

Közben nálunk kiderült, hogy apum tüdőrákos.

A szüleivel együtt talán 5x kérdezték meg, hogy hogyvan,- lassan 1év alatt!

Úgyhogy nekem minden összejött.

22. Panna1
2007. aug. 27. 21:35

Egyébként miért gyanakszol? Megváltozott veled szemben a viselkedése?

A telefon tényleg sok mindent elmond, én biztos azt nézném meg.Sokat segíthet ha találkozol az ismerőseivel, vagy munkatársaival is, illetve megismered a környezetét, akikkel sok időt tölt. Attól függően, hogy milyen környezetben sejted a másik nőt. Szerintem nem jó ha nyíltan féltékenykedsz,mert ha tényleg nője van és ezt folytatni is akarja, akkor óvatosabb lesz.

Mióta vagytok együtt?

21. Panna1 (válaszként erre: 17. - 22b83e8961)
2007. aug. 27. 21:23
Átérzem a helyzetedet. Én is voltam hasonló helyzetben. Velem az akkori szerelmem szakított, mindenféle hülye indokra hivatkozva, hiába mondtam, hogy ha másik nő van a dologban, mondja meg, de nem. Egész addig reménykedtem a visszatérésében, amíg egy haverja fel nem világosított, hogy becsajozott, azért szakított velem. Hogy mi értelme volt hazudnia,azt máig nem értem, kb. nem volt képe, hogy a szemembe mondja. Sokkal jobban fájt, hogy nem tartott annyira, hogy megmondja az igazat. Szóval vannak még grinctelen alakok, nem is kevesen.Sajnos.
20. 6eabbcc5a6 (válaszként erre: 17. - 22b83e8961)
2007. aug. 27. 12:23

Az biztos, hogy én sem értem aki nem képes őszinte lenni valakihez akit valameddig szeretett, netán még most is...

Talán az lehet, hogy amíg nincs meg a másik biztos, addig nem szívesen lépnek.

A másik pedig a férfiak általában ritkábban rugnak fel egy kapcsolatot ha valaki beesik a képbe mint egy nő. A nők szerelmesek leszenk és akkor burul minden, a férfi megpróbálja párhuzamosan vinni, mert kötődik mind a két személyhez.

Szerintem ne akard lebuktatni én nagyon nem csípem a csőbehúzós dolgokat meg a magánnyomozókat. Szerintem sokszor ezek a helyzetek lehetetlenné teszik a dolgok megoldását, csak belerondítank és örökre véget vetnek. Kell ez? Én ülnék a popsimon és várnék. Mi nők okosak vagyunk, megérzünk mindent, nagyon jók az antennáink. Ugyanez mondjuk a férfiakról nem mondható el :))

Szóval légy türelmes, ne nyomozz, inkább próbálj meg olyan lenni, hogy mindig veled akarjon lenni :)))

19. 22b83e8961 (válaszként erre: 18. - Mbr84)
2007. aug. 26. 12:05
nem erről van szó
18. mbr84
2007. aug. 26. 07:55

a félrelépésnek sok oka, és sok fajtája lehet.

van olyan aki szereti a másikat, és jó is vele, csak 1xűen nem bír magával, van oylan,aki már nems zereti a másikat,de már megszokta a régit és fél ,h elveszti a kényelmet.gondold végig,h a kapcsolatotok milyen,h abban milyen hibák lehetnek, lehet azok elől menekül.de lehet h csak a farka húzza félre,de attól még úgyan úgy szeret, nem lebuktatni kell egyenesen rákérdezni.mondd el neki,h mikből gyanakszol,és h miért érzed úgy h lehet alapja a félrelépésre.ha ezeket megbeszélitek sok minden kiderülhet

2007. aug. 25. 15:19
De mi értelme van ennek?Minek kell hazudni!Nem tisztább ha azt mondják már másra vágyom váljunk el békében!Én nem értem minek hazudni,hogy megkiméljék a másikat a rossz hírtől és ne bántodjon meg.Hát szerintem meg pont az a bántó ha a másik felet hülyére veszik.Jobb tisztán látni!Szerintem!Vélemény?
16. 22b83e8961 (válaszként erre: 15. - Alexcheca)
2007. aug. 25. 12:51
No ezért kérdezem de mindegy!
2007. aug. 25. 12:17
ha nem akarja, h megtudd,sehogy
14. 22b83e8961 (válaszként erre: 10. - Zikzik)
2007. aug. 25. 12:13
ez jó ez tetszik!
13. 22b83e8961 (válaszként erre: 12. - 8b68ade120)
2007. aug. 25. 12:07
De a pasik tudnak a legjobban hazudni főleg ő.Profi benne.
2007. aug. 24. 18:36
Kerdezd meg nyiltan. Egyik pasi sem tud hazudni. Es utaljak, ha sarokba vannak szoritva.
11. rexona (válaszként erre: 8. - 22b83e8961)
2007. aug. 24. 18:32

De biztos, hogy baj van? Nehogy túlzásba ess. Nemtudom mióta vagytok együtt, ha régóta akkor beszélj vele őszintén. A férfiak egy dolgot utálnak, de nagyon: a gyanúsítgatást, nyomozgatást.

(tudom néha van alapja, de ha nics akkor mindkettőtöknek rossz.)

10. zikzik
2007. aug. 24. 17:09
"Utazz el" pár napra! De két nap múlva váratlanul menj haza!
2007. aug. 24. 16:49
magánnyomozót is fogadhatsz, de biztos hogy tudni akarod az igazat? gondold át előre, hogy mit kezdesz majd akkor.
8. 22b83e8961 (válaszként erre: 7. - Rexona)
2007. aug. 24. 14:57
nem tudom már tanácstalan vagyok nincs ötletem már mentem utánna arra is gondoltam ráeresztek valakit,hogy kap -e rá?De kiszúrta,hogy én csinálom és csak nevetett.
2007. aug. 24. 14:13

Sajnos a telefon is lebuktató. Erről már írtunk a "Vajon belenézhetek a párom telefonjába?" című fórumon.

Beszélgessetek, akkor is sok minden kiderül. Látogasd meg a munkahelyén, ha van rá lehetőség, mondd meg neki szívesen elkíséred néhány helyre ahová éppen megy.Ha nem vagy vele kérdezd meg kivel megy? esetleg járj utána, úgy volt-e? Ez csak abban az esetben lehetséges ha mondjuk sokat utazik.

De nagyon sok minden kiderül a kommunikációból. Sok férfi ha hazudik, kissé másként beszél. Ezt nehéz leírni, de például: nem néz mindig rád, többször elmosolyodik, ....

2007. aug. 24. 13:27

telefon nézés esetleg cseréljetek számot egy pár napra :) Ha nincs titkos hívása akkor bátran belemegy ebbe.

Esetleg emailek böngészése (feltéve ha nincs titkos email címe(


EGyenlőre ennyi de ha eszembe jut valami akkor szólok

2007. aug. 24. 13:25
Talán amikor azt mondja, hogy itt meg itt vagyok, akkor elmenni oda, és meggyőződni róla, hogy valóban ott van-e!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook