Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet ismerkedni a Hoxán, keresgélni a tagságban? fórum

Hogyan lehet ismerkedni a Hoxán, keresgélni a tagságban? (beszélgetős fórum)


44. Zizisicc (válaszként erre: 37. - E6339f1e43)
2008. dec. 10. 00:35
Nem kéne mind a 126335 emberke, elég lenne csak az aktív tagokat rendszerezni. Kíváncsi lennék, hány aktív tag van jelenleg. :o))
43. 223cf40dc0 (válaszként erre: 39. - Tuti-tui)
2008. dec. 10. 00:34
én spec rokonokat kerestem az iwiw-en :) itt meg olyan nincs :) így maradok az idegenek megismerésénél :) meg a vitáknál :((
42. e6339f1e43 (válaszként erre: 41. - 80ASIQ)
2008. dec. 10. 00:27
és mit látsz ??
41. 80ASIQ (válaszként erre: 40. - E6339f1e43)
2008. dec. 10. 00:26
Irigyellek benneteket! Ebből már lesz valami!Figyelek ám! :D
2008. dec. 10. 00:24

végre egy rajongó!

remélem azért voodu babát nem csinálsz!?

39. tuti-tui (válaszként erre: 37. - E6339f1e43)
2008. dec. 10. 00:02
Mentegetőzni vagy dicsekedni szeretnél, hogy itt a Hoxa törzstagsági listáján CSAK 126279-en vannak? :P :D Értem én a tréfát, de miért találod pont ezt olyan viccesnek? Nem szeretnék itt honlapokat reklámozni, annál inkább mivel csak itt vagyok új tag, máshol moderálok, klubokat vezetek, így azt is tudom, hogy ez simán működik még ott is, ahol több mint 500 ezer, sőt több millió tag van! :)) Keresési elv alapján, vagy véletlenszerűen is lehetne böngészni, ez mind megoldható,csak akarat kérdése! Nem hiszem, hogy valaki azért megy fel pl. az iwiw-re, mert végig szeretné böngészni az egyész TAGLISTÁT! :P :)))))) Amúgy a kedvencekhez raktalak, érdekes megközelítésed van a dolgokhoz! :))) Üdv! :)
38. 80ASIQ (válaszként erre: 37. - E6339f1e43)
2008. dec. 9. 23:45
Azon a listán rajta lehetne az illető neme, kora, családi állapota, lakhelye (azoké, akik megadják adataikat, persze) és az, hogy mikor járt itt utoljára. Ezen szempontok szerint lehetne esetleg sorbavenni a neveket. Jobb rendszer lenne mint az eropolis.hu! Ez programozásilag rutinfeladat lenne. Viszont el tudom képzelni, hogy Hoxa ezt nem akarja.
2008. dec. 9. 18:43

érdekes lenne egy TÖRZSTAGSÁGI LISTA !!! :))))))))

jelen pillanatban 126279-en vagyunk!!!

mire végigböngészné valaki, azt is elfelejtené, miért van itt ! :)))

36. bnedora (válaszként erre: 35. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 17:28
Mert ezen a fórumon nagyon sok segítőkész emberke van, így bármilyen témában kérhetsz tanácsot, biztosan válaszolni fog rá valaki. Meglátod, hamar fogsz barátra is találni.
2008. dec. 7. 15:49
Nem keresek senkit sem konkrétan, én csak egy idetévedt kiskutya vagyok, amelyik még nem tanult meg rendesen ugatni... :)) Egyébként mégis nagyon örülök, hogy feldobtam a témát, rengeteg segítség, ötlet érkezett és így már könnyebb lesz itt élni a virtuális labirintusban! A kereső valóban aranyat ér és bár kicsit furcsa lesz, hogy tagnév helyett, pl. a tejbegrízt kell beírni a keresőbe, menni fog! Amúgy: a tejbegríz tagnév még szabad! Üdv! Imre¤tui
34. bnedora (válaszként erre: 1. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 14:35

Szia/Sziasztok!

Annyira emlegeted a tagságot. Lehet, hogy rosszul értelmezem, de nekem úgy tűnik, mintha konkrétan keresnél valakit. Amennyiben így van, akkor próbálj meg róla egy két ismertetőt a keresőbe beírni, aztán vagy lesz szerencséd, vagy nem. Legtöbben nem a saját nevükkel regisztráltak, ezért nehéz egy bizonyos személyt megtalálni. Ha tévedtem, akkor fogadd meg az előttem szólók tanácsait.

2008. dec. 7. 14:32
Én is a azt tudom ajánlani amit Rosa a 27.hozzászólása alatt.Én a 70-es születésüekben jól érzem magam bár 65-ös vagyok de befogadtak.Biztos jól fogod érezni magad a hoxán!
32. tuti-tui (válaszként erre: 17. - 8ee31e318f)
2008. dec. 7. 14:23
Nálam az ismerkedés szó nem azt jelenti, mint a válaszban írt "gyere, dugjunk egyet"! Épp ez az, ami szintemen alul van, a többit pedig gondolom majd eldöntik a hozzászólók, hogy, ki milyen szinten szól hozzá! Nálam az ismerkedés, (lehet, hogy hülyén hangzik, de ez van,) a barátságot vagy szó szerint egymás MEGISMERÉSÉT jelenti, nem pedig feltétlenül a nemi kapcsolat keresését! Az már nem kicsit beteges, és mivel látom nagyon sok értelmes dolog és tag van, így maradok én a Hoxán, nem is érdekelnek az ajánlott oldalak... Részemről semmi harag, mindenki a maga szintjén szól hozzá a témához és nem szoktam ítélkezni 1-2 indulatos hozzászólás alapján! Üdv mindenkinek! :)
2008. dec. 7. 14:14
itt epp ez a lenyeg. nem a kor szem szin es hasonlok alapjan talaljk meg egymast, hanem milyen dolgok erdekelnek bennunket. kozos eletfelfogas, hasonlok. de irhatsz ki uj forumtemat is, es valaszt kapsz olyan kerdesekre amikre keresed a valaszt. persze ha nem kotekedni akar az illeto :DDD
30. Zizisicc (válaszként erre: 28. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 14:11

Nagyon szívesen! :o))

Én pl. munkámmal kapcsolatosan keresgéltem, úgy keveredtem ide, aztán el kezdtem olvasgatni, beírogatni azokba a fórumokba, amik érdekeltek, aztán elég hamar megtaláltam azokat az emberkéket, akikkel szorosabb lett a kapcsolatom, és egyik másik barátsággá alakult, nem csak virtuálisan, hanem a valóéletben is. :o))

Kívánom, hogy Te is találd meg itt azt, amit keresel! :o))

29. 80ASIQ (válaszként erre: 25. - 8ee31e318f)
2008. dec. 7. 14:06
Lehet! Részemről a békejobb! :)
28. tuti-tui (válaszként erre: 15. - Zizisicc)
2008. dec. 7. 14:05
Szintén köszönet a segítőkész válaszért, már be is tettem adatlapod a kedvencek közé. Senkinek sem szeretném zavarni az életét, nem fogok fölöslegesen írni, viszont valóban vannak nem éppen publikus dolgok, amit az ember nem a fórumra szán kiírni. Úgy érzem sokan félreértettek, NEM ISMERKEDNI szeretnék, de kicsit huncut a Hoxa, h fórumokat és recepteket, szavazásokat kell nézegetni, olvasni, ahhoz, hogy az ember valakire rátaláljon! Üdv! :)
27. Rosa (válaszként erre: 18. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 14:05

Ajánlom neked a Hoxa kávézót,ott is lehet jókat csevegni,"kávézni",vagy a '70-es születésűek gyertek csevegni' nevű fórumot,igaz,hogy itt nők vannak inkább,de lehet jókat beszélgetni.

Persze ez csak tipp.

26. 80ASIQ (válaszként erre: 23. - Rosa)
2008. dec. 7. 14:04

Szia!! :)

Neked is!

25. 8ee31e318f (válaszként erre: 21. - 80ASIQ)
2008. dec. 7. 14:04
Sokak szerint nem. A privis uzenetek alapjan ;)
24. 80ASIQ (válaszként erre: 18. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 14:02
Nem emlékszem nevedre a sakklapról, ott ÖreG.....k néven egzisztálok.
23. Rosa (válaszként erre: 20. - 80ASIQ)
2008. dec. 7. 14:02

Szia!

Üdv.neked itt is!

Szép napot!

22. 80ASIQ (válaszként erre: 18. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 13:59
Nagyon szivesen! :)
21. 80ASIQ (válaszként erre: 17. - 8ee31e318f)
2008. dec. 7. 13:58

Lehet, hogy te ügyesebb vagy, de a stílusod még csiszolandó! (Bocs, hogy beleszóltam!)


20. sorszámú hsz-em törlendő!

20. 80ASIQ
2008. dec. 7. 13:56
Lehet, hogy te ügyesebb vagy, de a stílusod még csiszolandó! (Bocs, hogy beleszóltam!)
19. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 13:56

Szia.

Ha nem vagyok indiszkrét, hogyan szerepelsz a tvn-en? Ha nem publikus, akkor akár priviben is megírhatod, bár én már "elkeltem" , és szuper az életem, de szívesen segítek ide beilleszkedni, ha szeretnéd. :-D

18. tuti-tui (válaszként erre: 16. - 80ASIQ)
2008. dec. 7. 13:55
Nagyon szépen köszi, végre egy értelmes válasz, aki segíteni akar és nem más honlapokra, "melegebb tájakra" küldeni, csak azért, mert rögtön az első nap nem találom fel magam itt! KÖSZÖNÖM!!! Nagyon sok helyre benéztem már és ahol értelmes emberek fogadnak, ott maradok is, persze kivételek mindig és mindenhol vannak, de az élet már csak ilyen! Üdvözletem: Imre¤tui :)
17. 8ee31e318f (válaszként erre: 11. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 13:49
Engem valahogy hidegen hagy hol lakik, milyen szinu a szeme, es a hasonlo adatok. nincs is turelmem nezegetni ilyen dolgokat. talan 2 adatlapot ha megnyitottam miota itt vagyok. itt epp a kotetlen beszelgetesrol van szo, es nem arrol hogy gyere dugjunk egyet. az ismerkedest te hoztad fel, en valaszoltam hol tudsz. ha ez neked nem tetszik, nem kell megnezned. egyebkent meg szerintem te allsz nalam alacsonyabb szinten. a beszolasod alapjan. ha erdekel ki vagyok, es a hozzaszolasaim, az adatlapomon megtalalod...
16. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 13:45

Az első napon még örül az ember, ha eligazodik a honlapon. Egy tizenéves biztosan másképpen nyilatkozna. :D Van itt a topik címe fölött jobbra egy kitölthető mező, mellette jobbról "olyan" narancssárga mező "Keress" felirattal. Csak brahiból beütöttem azt, hogy "aaa" és nyomtam eegy Entert.

Előjön egy táblázat, köztük egy olyan szakasz amelyik a "Találat a tagok nevei között" címet viseli. Erre az "aaa" beírásra kb 60 név előjött. Bármelyik névre kattintva előjön az illető adatlapja. Itt további válaszlehetőségek vannak.

Az egyből látszik, hogy az illető férfi-e vagy nő. Ha szerencséd van akkor az illető képet is tett fel magáról. Az interaktivitásnál megtalálhatóak az illető hozzászólásai, kedvenc témái. Bátran kattintgatni, sok mindent meg lehet találni. Szerintem nagyon ügyes Hoxa, aki fejleszti azt a honlapot!


Talán egy nehézség: Lehet, hogy hajadon nem sok van. De valamennyi van! :)


Egyszer a flyordie.hu sakkoldalon javasoltam egy komának, hogy jöjjön ide ismerkedni. Vajon nem Te vagy az? :D

15. Zizisicc (válaszként erre: 13. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 13:43

Nem, nem értettelek félre, csak nem tudom máshol mi a szokás, mert ezen kívül csak az iwiwet ismerem.

Itt nincs ilyen értelemben vett taglista, csak arra tudsz hagyatkozni, hogy Téged milyen fórumok érdekelnek, ott kik fordulnak meg, az írásuk alapján felfigyelsz-e rájuk vagy sem. Itt is vannak csevegős fórumok, de vannak komolyabb kérdéseket boncolgatók, van olyan, ahova sokan bejárnak, és olyan is, ahol főleg egy megszokott csapat gyűlik össze. Privátban pedig itt is van lehetőséged levelezni emberkékkel. :o))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook