Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet ezt túlélni? Hogyan találjak vissza a férjemhez? fórum

Hogyan lehet ezt túlélni? Hogyan találjak vissza a férjemhez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. jan. 8. 19:37

Köszönöm a hozzászólásokat.

Szeretem a férjemet. Soha nem csaltam meg se őt se mást (eddig) Nálam a hűség nagyon fontos, és amikor ilyen eseteket hallottam korábban mint az enyém, akkor mélységesen felháborodtam. De aztán besétált ez a Valaki és elvesztem. Soha nem hittem hogy egyszer én is ezt átélem. Iszonyatos kín amikor ugy élsz egy házasságban hogy közben állandóan másra gondolsz.

Próbáltam az utolsó előtti találkozás után elfelejteni, de 6 hét után feladtam és megkerestem újra.

Most újra a felejtés fázisában vagyunk, de mindketten nagyon szenvedünk.

Tudjuk hogy meg kellett volna állni egy ponton, de nem bírtunk...

20. 4f9823b38d (válaszként erre: 1. - Katinka1984)
2013. jan. 8. 19:37

nekem az jutott az eszembe,miközben ezt olvastam,hogy talán azért olyan erős a vonzalmatok egymás iránt,mert nem a férjed /neki nem a felesége/ az a bizonyos nagy Ő ...

mindketten elköteleztétek magatokat, valakinek akit szerettek, de őket másképpen

szeretitek és a tisztesség is azt kívánja a lelketekben, hogy ne rúgjátok fel a családjaitokat, a kialakított életeteket...talán jobb lenne, ha nem találkoztatok volna ?!?:/


nem is tudom, hogy bírnám túltenni magamat egy ilyen helyzetben, bocs ehhez nem tudok tanácsot adni:/

2013. jan. 8. 19:37

Lehet nem olvastam jól, vagy átléptem rajta, de úgy vettem ki a szavaidból, hogy nem volt még köztetek semmi, néha csók.


Ha ez így van, akkor könnyű lenne visszatérni a házasságodhoz, ha megkapsz ott mindent és nem akartál már, ezt megelőzően is kilépni, vagy ..


és ez a vagy, amit be kellene fejezned magadban, kedves druszám.

2013. jan. 8. 19:36

Töröld az "idegen" számát, minden elèrhetőségét, hogy ne ess kísértésbe.

A legveszélyesebb próba, hogy elmondod a férjednek, mi törtènt... lehet, hogy megkóstolnàd, milyen lenne elveszíteni, s az észhez térítene. Csak ott a veszély, hogy tényleg elveszted, illetve hosszú idò, míg visszazökken minden a régi kerékvágásba.

Legkisebb a veszteség,.ha csendben titokban elfeleded az illetőt.Így mást nem bántasz. Akard feledni...

17. kisj
2013. jan. 8. 19:35

Úgy tűnik, hogy Te jobban oda vagy érte, mint ő érted, hiszen mindig Te kerested.

Vond le ebből a tanulságot és ne keresd többet.

2013. jan. 8. 19:34
Ne találkozz a pasival, és idővel visszatalálsz a "helyedre"
2013. jan. 8. 19:31

Erről beszélek... ha valaki egyszer is enged a csábításnak, abból már csak baj lehet. Kíváncsisággal kezdődik, aztán az "áh, úgye lesz semmi, csak..." dologgal, utána meg jön a lelkiismeret és felőröl.

A párkapcsolati dolgok egyébként sem olyanok, hogy kicsit belemegyek mert izgalmas és érdekel, de azért mégsem annyira, hogy elhagyjam az egyébként jól működő kapcsolatomat és a családom. Mi ez már..

14. 9f98008a3b (válaszként erre: 7. - Bd55e3f068)
2013. jan. 8. 19:26
Túl....
2013. jan. 8. 19:24
Szereted a férjed?
12. Karyka
2013. jan. 8. 19:23
Guruljkanak igaza van. Minden kapcsolatot szakíts meg vele és hidd el csillapodnak az érzések idővel a szívedben. Ha szereted a férjed és ő is téged akkor a bűntudat,hogy a háta mögött csináltad ezeket, elhalványítja a 3. iránt érzetteket és talán újra fellángolsz a férjed iránt. Legalábbis hasonló szituban én így éreztem. Azon is elgondolkodhaszt miért tetted ezt,mi hiányzik a házasságodból.
11. artapa
2013. jan. 8. 19:22
Az én asszonykám is így járt. Azóta mindketten magányosan nyaldossuk a sebeinket. Tudom, hogy szeret ( egyébként ), de a mindkettőnkben meglévő büszkeség és ilyesmik miatt valószínűleg, már így maradunk. A korrektséghez hozzátartozik, hogy velem is előfordulhatott volna, mint mindenkivel. Nehéz okosnak lenni.
2013. jan. 8. 19:21

Nézd végig ezt a filmet.


[link]


Új élet a címe. Kristin Scott Thomas a főszereplő.....ha végignézted, kérdezd meg magadtól, hogy akarod -e ezt.

9. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Katinka1984)
2013. jan. 8. 19:19
2013. jan. 8. 19:19
Én nem voltam ilyen helyzetben még, nem is akarok, de jotanacskent annyit mondhatok probald mas szemszogbol nezni a férjed. Nézz melyen magadba amikor veled van, gondolj bele mit tettel a háta mögött és, hogy ez, hogy fájna neki, ha megtudnà hogy a nő akiben megbízik, szeret milyen csalodast okozott neki. Mennyi mindent megtesz érted (tek). Na és forditott esetben neked hogyan fájna. Szerintem nincs is ennél rosszabb, ha valaki megcsal akit szeretek. Probalj kitalalni közös programot, mondjuk olyat amit nagyon regen csináltatok együtt es jo volt. Hátha kicsit vissza zokkent. Arra az emberre meg ne is gondolj, vagy, ha igen újra jusson eszedbe a férjed, hogy mennyire szeret. Nem tudok mást mondani. Ha esetleg beszelgetni szeretnel irj nyugodtan.
7. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Katinka1984)
2013. jan. 8. 19:18
Nem találkozol vele többet. Vagy ez túl egyszerű?
6. Guruljka (válaszként erre: 1. - Katinka1984)
2013. jan. 8. 19:16

Lépj ki. Légy nagyon kemény önmagaddal szemben. Csak egy darabig fáj most. Ha jobban belebonyolódtok, jobban fog fájni, és már nem csak kettőtöknek.

Ne fuss össze vele, inkább tégy kerülőt.

5. dovima (válaszként erre: 1. - Katinka1984)
2013. jan. 8. 19:14
hát ez nagyon nehéz,szerencsére még nem voltam ilyen szituban de remélem nem is leszek.valahogy verd ki a fejedből illetve a szívedből,mást nem tudsz csinálni...
4. 9f98008a3b (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. jan. 8. 19:12
Ohh bosánat"! :)
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2013. jan. 8. 19:11
Ohh, de izéke vagy mostanában :)
2013. jan. 8. 19:10
Miért nem előtte gondoltál erre!???
2013. jan. 8. 19:08

Aki már átélt ilyet, annak most a segítségét kérném...


Családos, házas anyaként megismerkedtem valakivel pár hónappal ezelőtt egy teljesen hétköznapi helyzetben. Nekem addig minden rendben volt az életemmel, de ez a találkozás már az első pillanatban villámcsapásként ért. Ő is családos ember. Azonnal kialakult köztünk egy vonzalom. Eredetileg kétszer kellett volna csak találkoznunk, de nem tudtunk megállni és újabb mondvacsinált okok miatt találkoztunk még kétszer, de ezek a találkozók kb tiz percesek voltak. Utána elváltak útjaink, de én azt éreztem, hogy nem birok rajta túllépni. Teljesen feje tetejére állt minden a szivemben. Megkerestem és persze azonnal belement egy ujabb találkozóba. Ahol is elmondtam neki h mit jelent Ő nekem. Ő is elmondta, hogy ugyanezt érzi, és megbeszéltük, hogy nem találkozhatunk többé.Teltek-múltak a hetek én nagyon megzuhantam lelkileg, nem bírtam elfelejteni. (Soha ilyet eddig nem éreztem, mint amit ő váltott ki belőlem) Újra megkerestem és azonnal igent mondott egy ujabb találkára. Amire sor került, és ahol közölte, hogy nem találkozhatunk többé, mert attól fél, ha még jobban belebonyolódunk, akkor belémszeret. Igy is tulságosan sokáig mentünk el. (Ölelések, lopott csókok). Nem bír elfelejteni, de álljunk itt meg... Tudom, hogy igaza van, az eszem nekem is ezt mondja, de a szivem meg teljesen odavan érte.


Kérdés: Hogyan lehet egy ilyen dolgon túllépni, és hogyan tudnék újra a férjemhez visszatalálni...?

Iszonyatos gyötrelem ez az egész (hiszen soha nem lehetünk egy pár, és ez nagyon fáj), és nagyon jó lenne újra úgy élni az életemet, mint azelőtt hogy megismertem. Nem akarom tönkretenni egyikünk családi életét, de mégis itt van egy megmagyarázhatatlan vonzalom (szerelem?) és nem tudom hogyan tovább, hogyan tudnám elengedni Öt...


Nem szeretném ha elitélnétek emiatt. Több mint 10 éve vagyok egy pár a férjemmel, szeretem őt, de ez a számomra is érthetetlen vonzalom nagyon megzilálta a lelkemet...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook