Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet eldönteni, hogy kiben bízhat az ember? fórum

Hogyan lehet eldönteni, hogy kiben bízhat az ember? (beszélgetős fórum)


1 2
24. 55Judit (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:54
Megírod nekem privátban hol laksz és mit dolgozol, milyen idős vagy?
23. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:52
Le vagy ragadva a múltban. A jövőre koncentrálj, ami elmúlt azt felejtsd el, mert ha nem így lesz összetörsz lelkiekben.
22. 55Judit (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:52
Szívesen. Én ott csak kertészkedős témákban vagyok jelen, ezek így télen eléggé panganak, a többi témát nem ismerem, talán van pörgősebb is. Nézegessed! Sok sikert!
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 37e1ff8723)
2021. dec. 27. 18:50

De ha ismerkedni szeretnél, akkor adnod kell, időt, energiát, figyelmet.

Nekem sajnos nincs családom, gyerekeim, a barátaim messze vannak és családosok, házasok.

20. 55Judit (válaszként erre: 18. - 37e1ff8723)
2021. dec. 27. 18:49
Szerintem úgy érzi, ha nem ad másoknak, akkor még a ennél is magányosabb lesz. Amikor ad, akkor kicsit közelebb érez valakit magához. Talán még abban is reménykedik, hogy ha neki lesz szüksége segítségre, azokhoz talán fordulhat akinek ő már adott.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - 55Judit)
2021. dec. 27. 18:47
Az index is jó ötlet, köszi!
18. 37e1ff8723 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:45
Nem igaz, hogy nincs más választásod.
17. 55Judit (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:44

Annál lejjebb sose add mint ahol te vagy, mert azzal nagyon rosszul jársz. Annál méág az egyedüllét is jobb.

Egyébként nem nehéz. Lényeg hogy találd ki mit szeretsz, vagy szeretnél csinálni hobbiként. Aztán erről a megfelelő fórumban lehet társalogni, ismerkedni. Főleg ha hasonít a hobbi az enyémhez, mert lehet adni, eladni, cserélgetni, egymás kertjében tanulni módszereket, stb.

Én egyébként az indexen vagyok. Többeket ismerek már személyesen. Az a bajom csak, hogy mindenki nagyon távol lakik tőlem. Én már nem utazok messzire, de hozzám jönnek a fórumtársak a nyár folyamán.


Ha még tanácstalan vagy, azt tudom tanácsolni, nézegessél fórumokat ahol bizonyos témákat folyamatosan tárgyalnak. Olyan helyen tudsz ismerkedni. Végülis a hoxára is azzal a szándékkal jöttem régebben, hogy itt majd hasonló korú emberekkel összeismerkedek közelebbről, de ez idáig itt nem jött össze.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 37e1ff8723)
2021. dec. 27. 18:43
Nem tudom, mert egyedül vagyok, nincs más választásom.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Alessandro)
2021. dec. 27. 18:35

Valójában nagyon hasznos dolgokat írtok; csak sajnos ez is megerősìt abban, hogy ez bonyolult és nehéz dolog.


Elég ritkán érzem ezt, magasra teszem én is a lécet. Próbáltam már alább adni. Csak pórul jártam és nem is éreztem jól magam.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2021. dec. 27. 18:33
Most én is ezzel próbálkozom, hogy legyen 1 jó hobbim, ami lefoglal és feltölt a hétköznapokban.
13. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:30

Szerintem hallgass leginkább a megérzéseidre, ami egy bizonyos kor felett már sok embernél kialakul.

Igaz az is, amit Vigyefene is írt, leginkább azok a megbízhatóak, akikben még soha sem csalódtál és már többször is bizonyították a becsületességüket.

Sajnos nem egyszerű ezt megállapítani, pláne ha nincs is állandó lakóhelyed. És valóban sok időbe és energiába kerül mindez.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Bichi)
2021. dec. 27. 18:30

Csak ez is nehéz, mert szívesen segítek, pláne, ha tudok is.

Viszont vannak, akiknek ez tök természetes.

Kérniük sem kell, segítek.


Ha nekem lenne segítségre szükségem sehol senki.

Pedig nem nagy dolgokról van szó.

11. 55Judit (válaszként erre: 9. - Bichi)
2021. dec. 27. 18:28
Hú, de nagyon így van! 😀
10. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:27

Bonyolult. Mikor csalódunk, nem másokban csalódunk hanem magunkban. Mást gondolunk róluk mint amik. Én is többször jártam már így. Én is eléggé egyedül vagyok, de különösebben nem zavar, mert nagyon jól elfoglalom, lekötöm magam. Ha kérdezik miért vagyok egyedül csak annyit tudok mondani, hogy magasra teszem a mércét. Elvárom hogy akit közel engedek magamhoz, legalább ilyen legyen mint én. 😀


Nekem egy fórumról van több ismerősöm is. Néhányan voltak már nálam, megvan a közös téma. Mégpedig a füge. Termesztése, szaporítása, fajták válogatása, csere-bere, termés felhasználása, ilyesmi.


Ha olyan fórumot találsz ahol közös érdeklődésű emberekkel tudsz társalogni, már nem is leszel magányos, és ilyen kapcsolatokban nemigen csalódsz.

9. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:22

Szerintem sok dolgot lehet tenni, egyik hogy eleve nem adsz lehetőséget a kihasználásra, én is így teszek. Csak a családnak teszek szivességet, illetve azoknak a barátoknak, akik már eleve bizonyítottak. Másnak csak akkor, ha az nem kerül semmibe, és van hozzá kedvem. Így ha utána nincs viszonzás fordított helyzetben, akkor nem esik rosszul.

Tisztelet a kivételnek, a legtöbb ember addig haver, amíg szüksége van valamire, aztán mikor neki kéne megfognia az asztal másik végét, valahogy sosem ér rá...

8. 37e1ff8723 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:12
Arról nem tehetsz, hogy megcsaltak. De miért hagyod magad kihasználni? Miért adsz többet, mint amennyit kapsz? Hagyd abba!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 37e1ff8723)
2021. dec. 27. 18:01

Volt 1 válásom; ahol a férjem megcsalt, és én nem vettem észre.

A munkahelyemen is csúnyan kihasználtak emberileg, és szakmailag is, mikor eljöttem se búcsú se semmi, én most írtam karácsonyra mindenkinek.

Valamit nagyon szarul csinálok.

6. vigyefene (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:00

Igen. A barátság kialakulásásához idő kell. Ha csak rövid ideig élsz egy helyen, akkor csak idegenekkel talákozol.

Van más formája az ismerkedésnek, pl. az internet, korábbi munkatársak, ismerősök. Kapcsolatokat folyamatosan ápolni kell.

5. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 17:57
Kihasználnak? Hogyan?
2021. dec. 27. 17:56
Idővel kiderül, kiben bízhatsz, kiben nem.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2021. dec. 27. 17:56

Csak ez mind idő; energia.


Nincs állandó lakhelyem, emiatt is nehéz.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 17:54

Szia.

Szerintem vannak megbizható emberek, leginkább azok akik többször bebizonyítják a becsületességüket.

2021. dec. 27. 17:47

Sziasztok!


Annyi rossz tapasztalatom volt már, mégis mindig csalódnom kell az emberekben. Sokszor kihasználnak, mert hinni akarok nekik és magányos vagyok.

Nehezen barátkozom és ismerkedem.

Hogy lehet túljutni a csalódásokon?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook