Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kezeljem? fórum

Hogyan kezeljem? (beszélgetős fórum)


márc. 20. 13:12

Nekem 10 hónap után is ugyanúgy, ha nem jobban hiányzik a volt feleségem. Ő már fél éve mással van, én még ismerkedni sem tudok, mert képtelen vagyok elengedni. Ráadásul kénytelen vagyok beszélni, találkozni, mert két gyerekünk van.

Újra kéne értékelned a helyzetedet. Biztos fiatal vagy még. Én nem tanácsolom, hogy azonnal ugorj másik kapcsolatba, azt minden "szakértő" butaságnak mondja, mert feldolgozatlan sebeket viszel be egy másik kapcsolatba ami rányomhatja a bélyeget. Én elkövettem ezt a hibát, mert pár napra a szakításom után ismertem meg a 30. születésnapom előtt a volt feleségemet. Nem is tudtam megfelelően viselkedni, valamiért ő ezt mégis elég jól tolerálta.

Sokan csak 30 körül ismerik meg azt, akivel igazán komoly lesz a párkapcsolata, élete. Lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem te még ennél is jóval fiatalabb vagy. előtted az élet.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 12:54

Az emberek nagyon kis százalékának jön össze az eéső szerelem, majd tartós párkapcsolat.

Sokkal többen vannak, akik 2-3 szakításon is túl vannak, mire megtalálják az "igazit".


Túl fogod élni!

Ne tippelges! Ha nem mondta ki azt, hogy ideiglenes, akkor vedd azt véglegesnek!

Töltsd ki a gondolataidat mással! Járj el társaságba, lehet te is rátalálsz majd az igazira!

3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 12:53
Keress gyorsan másik barátnőt, azonnal elfelejted a régit !
2. Izolda979 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 12:44
Miért tippelsz arra, hogy atmeneti a szakítás? A szakítás nem átmeneti szokott lenni.
márc. 20. 12:23
Hogyan kezeljem a barátnőm hiányát? Szakitott velem és nem tudom most mit tegyek nagyon hiányzik. Én arra tippelek, hogy ez csak átmeneti szakítás, de akkor is nagyon hiányzik .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook