Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kezeled, ha a hátad mögött pletykálnak? fórum

Hogyan kezeled, ha a hátad mögött pletykálnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. jún. 15. 15:56
Tudod Kleca nem az a baj, hogy kibeszéli magából a búját-baját-bánatát, hanem az, hogy engem, vagy Téged beszél ki, cikiz le, ahelyett, hogy a tükörbe nézne.
2007. jún. 15. 15:49
Nem izgat.Mindenki azt mond amit akar,és mindenki azt hisz el amit akar.
2007. jún. 15. 15:21

Tudod Ciluska, lehet, hogy jobb, ha kicsit pletyózik, mintha a pszichiáterénél ülne, vagy a kórházban feküdne emiatt. A család így is, úgy is elmarad, de legalább néha látják az anyjukat a gyerekek.

Elég sok depis anyuka él itt kis körünkben, csak beszéljék ki magukból ami bántja őket. Ha kell, akkor a boltban.

2007. jún. 15. 15:15

Már megszoktam.

Akinek nincs jobb dolga.....

Ismerek háromgyermekes anyukát, aki egész nap valamelyik üzletben, vagy éppen az utcán pletykálkodik. Meg lehet nézni, milyen a lakása, hogyan néznek ki a gyerekei,stb...

A tükör viszont hiányzik, amibe belenézhetne.....

Ez a véleményem a többi pletykásról is.

Van egy mondás : "mindenki előszőr a saját portáján söpörjön!".

2007. jún. 15. 14:59
Változó, nem mindegy hogy ki mondja és hogy mit mond.
2007. jún. 15. 14:21
Azt nézem,hogy ki mondja,nem azt,hogy mit.
54. 4726e582cf (válaszként erre: 53. - 4c35511f0b)
2007. jún. 15. 09:50

Dejó :), legalább nem egyedül velem laposra a cingár nőcit :DDDD hehe. Bár biztos elbírnék vele egyedül is, de valószínű sok lúd disznót győz alapon ketten... hehe :D.


Boxzsáknak szívesen használnám :D.


Utóbb megtudtam, hogy így fél év után is kétnaponta szóba hoz valamivel, vagy a többi ex kollegám, és mindig kiderül, hogy a megoldás a bajukra én lennék... ez persze a fűrernének nem tetszik ugye... hehe, szóval úgy vettem ki az egyik kedvenc ex kollegám szavaiból, hogy mára már direkt példálozgatnak neki velem :D hehe.

Jah és persze, hogy nem vagyok ott, piszkálja ezt a pasit, hogy ő még tartja velem a kapcsolatot és biztos volt köztünk valami azért... Ekkora észlény csajt!!!

53. 4c35511f0b (válaszként erre: 52. - 4726e582cf)
2007. jún. 15. 00:07
Megyek veled;)
52. 4726e582cf (válaszként erre: 51. - 4c35511f0b)
2007. jún. 14. 23:37

Igen emlékszem...


Engem inkább az háborít fel, hogy rólam van szó. Annyira utálom azt a csajt, hogy leírni nem lehet!!! Ne vegye a számra a nevét, ne gondolkozzon a magánügyeimen és ne is beszéljen rólam. Azaz ugye rám volt kattanva, azaz b*sztatott valamivel mindig, szaktudása meg 0... vagy rosszul használta, amilye volt, szóval az lett volna a legjobb, ha lekattan rólam.


Akik meg közel állnak hozzám nem szoktak pletykálni rólam, aki meg nem, az szintén ez a szindróma, kattanjon le rólam, és ne engem találjon fő beszédtémának a barátnőivel :).

A gond akkor van, ha visszahallom, akkor általában "nyakonvágom" az illetőt, vagy nem... Ma "nyakonvágnám" pl. Ma az exfűrernét is...


Asszem megkeresem a boxzsákom :-)

51. 4c35511f0b (válaszként erre: 50. - 4726e582cf)
2007. jún. 14. 23:19

Így van, de mint már előbb(re) valahol írtam, az is számít KI mondja.

ENgem nagyon kevés ember véleménye érdekel, de ha közülük "pletykálna" valaki, az valóban zavarna.

2007. jún. 14. 23:15

Eléggé feldühít ha olyan dolog, aminek még csak valóság alapja sincs.

Eset, van egy (több is) biszexuális barátnőm, akit az ex munkahelyemen is ismernek, mivel ő is ott dolgozott. Mivel sokat jártunk el együtt, az akkori főnökfűrerné megkérdezte a legnagyobb pletykafészek csajszit az egész cégnél, hogy én most akkor meleg vagyok, hogy eljárok a lánnyal? Az volt a szerencséje, hogy nem volt ott, amikor megtudtam...


Na ez bizony feldühít, vagy ha a magánéletemről terjeszt ugyanez a fűrerné pletykákat. Most, hogy már nem vagyok ott még mindig nyomja rólam a sódert, de röhögnek már csak rajta :))).


Amúgy nem szeretem a pletyózást a hátam mögött, mindenki merje vállalni azt, hogy esetleg képen törlöm, ha olyat kérdez, de merjen elém állni és tőlem megkérdezni, ha valamire kíváncsi, ne a hátam mögött tekerje a szavakat...

2007. jún. 14. 23:08
Régebben sokat rinyáltam emiatt, de már annyira nem érdekel a sok ...Ma már jókat derülök ezeken a dolgokon. Az a sok unatkozó asszonyka ebben éli ki magát. Én meg másban. Ha neki ez jó, tőlem köszörülheti a nyelvét rajtam is.
2007. jún. 14. 22:35
nálam csak az a fontos hogy ki mondja...nem reagálok rá általában, attól idegesek lesznek....és másik célpontot találnak....
47. hajszné (válaszként erre: 45. - Leonka)
2007. jún. 14. 21:56
én is így vagyok.lelkizek rajta napokig és hogy mész oda mindenkihez elmondani, hogy az nem úgy van? nagyon útálom a rosszindulatú embereket.de nem tudok mit csinálni, lazítok a kapcsolaton és ennyi.de a szomszédokkal nem tudsz mit csinálni. a szomszédot és a családot nem te választod!tényleg, mit lehet csinálni, az ilyen emberekkel?
2007. jún. 10. 17:48
egyszerűen kezelem,nem érdekel a dolog
45. Leonka
2007. jún. 10. 13:55
Nehezen kezelem. Van,hogy napokig lelkizem rajta ráadásul tehetetlen vagyok mert nem mehetek oda mindenkihez magyarázkodni,hogy ez nem is igaz. :(
44. Rika1
2007. máj. 18. 01:21
Na ez ismerős dolog,ugyanis a kedves szomszédasszonyaimnak más témájuk sincs,csak az,hogy kivel mi történik a házban.Hát én adok rá okot rendesen,hogy legyen miről dumcsizniuk.:)Kerülni nem kerülhetem őket,mert a bejárati ajtóban állnak minden este,amikor jövünk haza,úgy hogy részemről csak a köszönés.Mondani nem érdemes nekik semmit,mert a lakótelep másik részéről hallom vissza.:)és ha valaki kétszínű azt borzasztóan utálom_hát ők azok.:(
2007. máj. 18. 01:06
Semmi, egyszerűen nem engedem közel magamhoz az illetőt többé.
2007. máj. 18. 00:08
ÉN SIMÁN RÁKÉRDEZEK HOGY MI A BAJA VELEM ÉS NEKEM MONDJA EL,NÉHA IGEN FURCSA HELYZET KEREKEDIK KI EBBŐL KIFOJÓLAG.
2007. máj. 17. 20:56
Altalanos ota mindig is kilogtam a sorbol, igy mar megszoktam. Ha ez orom nekik, akkor orulok, hogy oromot szerzek! :)))
2007. máj. 17. 20:51
nem foglalkozom vele,mert en tudom hogy mi az igazsag,es hogy ki mit gondol(pletykal)nem erdekel
2007. ápr. 29. 18:12
Nem foglalkozom vele.
2007. ápr. 29. 18:10

Nagyon rossz szokás,de ez így van az egész világon.Régebben nagyon zavart,sőtt!!!

De ma már,nem foglalkozom vele,hiszen mindenkiről lehet mondani hol ezt,-hol azt.

37. Mókica (válaszként erre: 35. - 0b099f6590)
2007. ápr. 27. 11:37

:))))


Pletykások mindig lesznek...sajna ez ellen nem lehet tenni semmit, csak nem venni róla tudomást!Amúgy ez egy Magyar rossz szokás..itt kinnt még az USA-ban is észre lehet venni...mindig mindenki mással foglalkozik, útálom én is!

36. 5464505f6a (válaszként erre: 33. - Ffc9d89fcb)
2007. ápr. 27. 11:31
Nemrég temetésen voltam (vidéken)és teljesen el voltam képedve,hogy a mögöttem álló emberek "beszélgettek":"Nézd már,ö meg ezzel van?Mióta?És a férje?A múltkor láttam,hogy...hallottam,hogy ivott a férje..." Szóhoz sem jutottam!Egyátalán észrevették,hogy nem a piacon vannak?Én nem szeretném,ha az én temetésemre ezért jönnének az emberek...
2007. ápr. 27. 11:22
Én a pletyka dolgot azzal intézem el, hogy még rá is teszek egy lapáttal. Pl. látnak valakivel beszélgetni,/másik nemből/ már összehoznak vele, erre én: már tervezzük az esküvőt.
2007. ápr. 27. 11:22
Teszek rá...és rájuk egy nagyot!Csakis magamnak tartozom elszámolással,és nem nekik!!!!!
2007. ápr. 27. 11:14
A pletykákkal az a baj, hogy nem lehet tudni, ki terjeszti. Ezért védekezni sem lehet, mert kinek mond el, ha esetleg alaptalanok. Én vidéken lakom, és kb.18-éves koromban a szomszéd településre kellett temetésre menni. Tél volt, és akkor divat volt a harang alakú kabát.Nekem nem volt fekete kabátom, és kölcsönkértem egy barátnőmtől ezt a bizonyos harangalakú kabátot. Azt a pletykát hallottam vissza, hogy terhes vagyok, és azt sem tudom, hogy ki csinálta a gyereket. Jó mi? Még csak kövér sem voltam, nem hogy terhes. Azért ez nagyon boszantó volt, hogy temetésen ilyenekkel foglalkoznak.
32. KIRA7
2007. ápr. 27. 11:02

Ez egy nagyon érdekes dolog,mert itt pesten sosem találkozom ezzel a problémával.Ellenben 2 évig laktam vidéken és pokol volt.Ott az embernek nincs magánélete ,ott mindenki ráér a másikkal foglalkozni.Itt az a jó ,hogy mindenki a pénzt hajtja és sokszor a szomszédot sem látom napokig./ugyan rendes/.Szóval,az a véleményem,hogy csak azok az emberek pletykálnak,akik nagyon ráérnek,unatkoznak,mert ha lefoglalná magát vagy dolgozni menne,mindjárt kevesebb ideje mmaradna,azt meg a saját családjára tudná fordítani.



"saját"

31. böske (válaszként erre: 30. - 2ab728965c)
2007. ápr. 23. 08:16
Bölcs vagy.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook