Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kerülhetném el, hogy szerelmes legyek a kollegámba? fórum

Hogyan kerülhetném el, hogy szerelmes legyek a kollegámba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. mizsu77 (válaszként erre: 23. - 6fef80bd7d)
2014. júl. 29. 08:35

Abba is belehal az ember, bárhogy "viszik" el. A kérdés csak az hogy mindent megtettünk a jó kapcsolatért, és elve ilyen csapodár volt a másik vagy a kapcsolat romlott el szépen lassan.


Régen halál nyálasnak találtam ezt az idézetet, de most már tudom, hogy bizony nagy igazság:


"Aki szeret, annak varrd fel a szakadt gombját , mert könnyen meglehet, hogy felvarrja más.

Aki szeret , annak hallgasd meg baját, gondját, mert könnyen meglehet, hogy meghallgatja más.

Aki szeret, azzal sose légy morc, goromba, mert könnyen meglehet, hogy rámosolyog más.

Aki szeret, szeresd, s öleld meg naponta, mert könnyen meglehet, hogy megöleli más. És akkor hidd el, nem ő a hibás"

25. forrest2010 (válaszként erre: 21. - Mizsu77)
2014. júl. 29. 08:34
Persze , de akit így el lehet vinni , azt csak vigyék ! mindig akadnak majd olyanok , akiknek a másé kéne , aki könnyen kapható azt viszik , aki semmiből nem tanul , aki cseppet se állhatatos , azt is hadd vigyék !!!
24. grizus (válaszként erre: 17. - Eb8dd7d214)
2014. júl. 29. 08:33
A nő ribi, a pasi meg k.rt egy jót. Hát igen. Bocs, ezzel most nem megbántani akartalak, hanem a közgondolkodást érzékeltetni.
23. 6fef80bd7d (válaszként erre: 18. - Forrest2010)
2014. júl. 29. 08:30
Jah, igaz. azért nem kár....
22. mizsu77 (válaszként erre: 20. - Eb8dd7d214)
2014. júl. 29. 08:29
Egyetértek sajnos.
21. mizsu77 (válaszként erre: 19. - Forrest2010)
2014. júl. 29. 08:28
Hát nekem jelen esetben vagy 60 nő van akivel a férjem együtt dolgozik, én meg itthon 2 éve a gyerekkel, plusz most jön a másik. Nem jut eszembe sem, hogy azon agyaljak hogy ki dob neki csalit, inkább abba fektetem az energiám, hogy ne hagyjam el magam, bár nem könnyű. Aki már rákap a csalira szerintem régen rossz:(
2014. júl. 29. 08:27
Egyébként is, az nagy lángoló, álmodozós szerelmekből később nem nagyon lesz semmi.Tapasztalat.Az egymás fokozatos és kölcsönös megismerésén alapuló kapcsolatok tartósabbak. Vigyázz a nagy érzelmekkel, inkább kétszer gondolj át mindent, légy megfontolt, mert a nagy hirtelenkedések általában nem jó következményekkel járnak.
2014. júl. 29. 08:23
...mindig akadnak az életben ilyen -olyan csalik .
18. forrest2010 (válaszként erre: 16. - 6fef80bd7d)
2014. júl. 29. 08:23
Ha valakit el lehet .... azt csak vigyék !.....
2014. júl. 29. 08:22
Azért vigyázz ezzel. Velem már megtörtént. a kollegámnak volt barátnője, de azt kamuzta nekem, hogy már régóta rossz a párkapcsolatuk. Ezután összejöttem vele, de végül én húztam a rövidebbet, mert kiderült, hogy csak félrerittyenteni volt kedve, de valójában esze ágába sem volt megszakítani vele a kapcsolatot. Azóta is én forgok úgy közszájon az egész baráti körében, mint egy ribi. Pedig csak naívan hittem neki. Szóval nagyon óvatosan az ilyenekkel.
16. 6fef80bd7d (válaszként erre: 15. - Mizsu77)
2014. júl. 29. 08:08
úgy könnyű ha bedobják a csalit, nem?
15. mizsu77 (válaszként erre: 13. - 6fef80bd7d)
2014. júl. 29. 08:06
Ha el akar menni, akkor menjen, nincs értelme visszatartani. Tudod én hányszor megkaptam, hogy majd én is úgy veszítem el ahogy én "elvettem" a feleségétől? Sokszor, iszonyúan éreztem magam miatta, mert addigra már őrülten szerelmes voltam bele. Van egy barátom, aki megcsalta a feleségét, aki ezek után "visszaengedte". Azóta terrorban tartja, folyton gyanusítgatja meg ellenőrzi. Na én azt mondom ha elment el kell engedni, mert utána már nem egészséges senkinek sem. Én tudom mit rontott el a férjem előző felesége. Tanultam az ő hibájából is. Próbálom a házasságunkat jól csinálni. Ha mégis valaki "el fogja venni" ahogy írod, ami persze nem megy, mert ahhoz két fél kell, akkor az az én hibám is lesz.
14. mizsu77 (válaszként erre: 12. - Cukilányka)
2014. júl. 29. 08:03
Mondjuk nem tudom mit jelenthet ez, hogy ezt mondja, hogy fiatal vagy hozzá, Lehet hogy tényleg csak az idősebb nők jönnek be neki, de ő olyan típusú, hogy megmondja ha egy lányt szépnek tart. Attól mert vannak nálad szerinted szebbek a munkahelyen attól még láthat ő is szépnek. Szerintem várj, aztán úgyis kiderül valami. Vagy közeledik, vagy nem és akkor egyértelmű, hogy tényleg nem akar semmit. Te mindenesetre ne közeledj hozzá feltűnően, mert kellemetlen lehet ha tényleg fiatalnak tart magához.
13. 6fef80bd7d (válaszként erre: 11. - Mizsu77)
2014. júl. 29. 08:01

nem ítélkezek senki felet, nem vagyok bíró.

de mit szólna vajon ő vagy te ha elakarnák szedni az úrad?

12. cukilányka (válaszként erre: 10. - Mizsu77)
2014. júl. 29. 08:00

Hát igazából éppen vacsoráztunk 3-an, amikor egy kolleganőm (aki anyukám lehetne) megkérdezte tőle hogy van-e barátnője, mire ő azt válaszolta, hogy hát.. mondhatjuk úgy is hogy van, de nem volt szerelmes belé és nem komoly a kapcsolat.

Ez a kolleganőm annyira aranyos, hogy gondolom próbált összehozni minket, és mondta is neki, hogy itt vagyok én, összeillenénk, foglalkozzon inkább velem, ne az idősebb nőkkel. Ő erre jókat mosolygott, majd azt válaszolta hogy fiatal vagyok hozzá.


Nem találkoztunk munkahelyen kívül, de ha nem akar tőlem semmi komolyat, akkor én nem is szeretnék!

11. mizsu77 (válaszként erre: 7. - 6fef80bd7d)
2014. júl. 29. 07:56
Könnyű ítélkezni szerintem amíg nem kerül az ember is abba a cipőbe. Persze most azt mondja: ÉÉÉN? SOHA... aztán pofán csapja az élet, és csak néz. Már bocs.
10. mizsu77 (válaszként erre: 6. - Cukilányka)
2014. júl. 29. 07:55
Már más fórumban is leírtam, de van ilyen is: Én a férjemet a munkahelyen ismertem meg, nagy cég, konkrétan 4 évig a nevén kívül azt sem tudtam kicsoda. Aztán megcseréltek minket két üzemben, ő ment az én régi munkahelyemre, én az övére, és egyszer viccelődtünk vele a folyosón, hogy micsoda véletlenek vannak. Aztán meg elkezdett odajárni hozzám, be voltam tojva, mert gyerekes-házas pasi volt, mint kiderült. Meg az is kiderült, hogy ő a millióból az egyetlen aki anélkül hogy hozzám ért volna, elmondta a feleségének, hogy velem szeretne lenni és elváltak. Ennek már sok éve. Szóval van ilyen is. De persze a legtöbb pasi nem ilyen. Nagyon kell vigyázni, hogy ne sérüljön az ember, mármint ebben az esetben te, mert nem tudhatod hogy a barátnővel mi zajlik. A "már nem szeretem" vagy igaz vagy nem. Mióta ismered a srácot? Találkoztatok már munkahelyen kívül is?
2014. júl. 29. 07:54

Mind a kéz fazon foglalt!

Mégis mit akarsz?

Mindennek csak a felét hidd el,amit mond:)

Az nem jelent semmit,hogy azt mondja,szép vagy!

8. cukilányka (válaszként erre: 7. - 6fef80bd7d)
2014. júl. 29. 07:53
Nem ismertem eddig.
2014. júl. 29. 07:50

van egy szólás:

egy kapcsolat két emberről szól, de néhány riban* nem tud számolni.

Ismered?

2014. júl. 29. 07:49

Az érzéseimnek sajnos nem tudok parancsolni.

Ő az első ilyen munkahelyi, az előző nem munkahelyről van. Ciki, vagy nem ciki, én ezt nem tudom hogy kezeljem. Talán mert tudat alatt az volt bennem, hogy ha az előző nem jött össze, akkor ez összejön.

Elhiszem hogy nincs sok értelme.

5. tavasz007 (válaszként erre: 3. - Kisj)
2014. júl. 29. 07:48
Szegény, mintha tehetne arról, h kibe szeret bele!! :D
2014. júl. 29. 07:47
Lehet , h a java ideje ott telik , itt van legtöbbet emberek között .....
3. kisj
2014. júl. 29. 07:45

Miért pont mindig a munkahelyedről szerelmesedsz be?

Nem sok értelme van az ilyen plátói lángolásoknak, meg egyébként is, házi nyúlra nem lövünk.

2. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2014. júl. 29. 07:43
Mire vársz ? Barátnő = barátnő ! nem feleség ! hátha összejön valami ? / hacsak nem a többinek is ezeket mondja , mint neked ! /
2014. júl. 29. 07:34

Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni.

Sajnos nem vagyok egy nagyon szerencsés lány.

24 éves vagyok, és több éve szerelmes vagyok egy férfiba, akinek menyasszonya van. Próbáltam én már mindent, elfelejteni, mással randizni, de nem jött össze soha semmi.

A munkahelyemre viszont érkezett egy új kolléga, aki pár évvel idősebb nálam. Amióta szerelmes vagyok (több éve), ez az új kolléga az első (több éve!!!) aki megfogott engem, nagyon tetszik, és már észrevették páran, ahogy én is, hogy tetszem neki nagyon. Viszont a gond vele az, hogy neki is van barátnője, bár állítólag nem szerelmes, de rám azt mondta egy poénkodás után, hogy fiatal vagyok hozzá (4 év van köztünk), és hogy ő az idősebb nőket szereti, mindig idősebb női voltak. De ennek ellenére tetszem neki, még a vak is látja.


Aranyos, nagyon nagyon édes kis pasi, és több kolleganőmnek is megakadt rajta a szeme.

Habár mondja nekem elég sűrűn, hogy milyen szép vagyok, vannak nálam csinosabb lányok a munkahelyen, idősebbek is nálam (én vagyok a legfiatalabb), úgyhogy én úgy gondolom hogy nekik biztos van esélyük, nekem nincs, és igazából én nem akarok beállni a sorba érte.


Csak nagyon félek, hogy mindennap találkozni fogunk, és szerelmes leszek ismét, reménytelenül.

Ha megtudom, hogy tetszik neki egyik kolleganőm, biztos nagyon szomorú leszek és rosszul fog esni.


Mit tehetnék, hogy NE legyek szerelmes ebbe a kollegámba, és ne is érdekeljen az, hogy esetleg mással van? Hogy kellene kezelnem ezeket a munkahelyi kapcsolatokat? Elkerülni sajnos nem tudom őt, és nem engedhetem meg magamnak a munkahely váltást sem, mert egyedül élek és tartom fent magam.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook