Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell egy háztartást vezetni? fórum

Hogyan kell egy háztartást vezetni? (beszélgetős fórum)


1 2
14. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 10. 00:19
Legalább B kategóriás jogsi kell hozzá!
13. gabbbicica (válaszként erre: 12. - Tien)
2022. júl. 9. 23:02
Jah, azota is otthon lakik 😐😐😐 es fogalma nincs kb semmirol
12. tien (válaszként erre: 11. - Gabbbicica)
2022. júl. 9. 22:55
És még életben van?😊
11. gabbbicica (válaszként erre: 10. - Tien)
2022. júl. 9. 22:46
Hát volt olyan kolleganom, aki 24 evesen ugy gondolta kb, hogy a wc papir abban a szekrenyben terem, ahonnan néha elovette, ha az anyukaja nem tette ki idoben az uj tekercset..... 😄😄😄😄
10. tien (válaszként erre: 9. - Gabbbicica)
2022. júl. 9. 22:39
Ez de aranyos 😉
2022. júl. 9. 22:15

Tevekenysegek:


- mosas, celszeru kulon a szineset, sotetet es feheret - kell hozza mosogep, mososzer, oblito, egy hely es ruhaszarito allvany kiteregetni Ha megszaradt, osszehajtani, amit szukseges kivasalni, majd mindent a helyere rakni


- mosogatas - ha van mosogatogep, akkor ki-bepakolni

Ha nincs, akkor kezzel. Celszeru nem gyujtogetni, hanem hasznalat utan elmosni mindent.


- portorles, porszivozas, felmosas igeny szerinti alkalomnal hetente


- wc, furdoszoba takaritas


- konyha takaritas


- ablak es fuggonymosas ritkabban


- agynemu csere, mosas


- fozes, tök jo internetes oldalak vannak, ha koveted a receptet, annyira nem lehet melléfogni ( pl street kitchen, nosalty)


- bevasarlas, hogy legyen mibol fozni, legyen mivel mosni stb


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Plusz jobb, ha a paroddal mar most megosztjatok a munkat, mielott szegeny anyukad helyzetebe ragadsz es kb eleted vegeig egyedul lathatsz el egy csaladot, ha van hozza kedved, ha nincs.

8. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 9. 21:02

Azért az sem mindegy milyen idős vagy? 18? 26?

Egyébként alkalmazzatok házvezetőnőt.

2022. júl. 9. 20:57
Kell hozzá jogosítvány, a helyi kormányablaknál kell igényelni. :D
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 9. 20:46

Nem szép dolog, hogy miután egész életedben kinyalta a popód, még azt is a fejéhez vágod, hogy nem tud gyereket nevelni.


A szükség nagy úr, nyugi, rendet fogsz rakni magadtól is, mielőtt rád borul a kupleráj :)

5. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 9. 20:15
Körülnézhetsz az interneten is, van néhány kézikönyv, tankönyv a témában.
4. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 9. 19:53
Miért nem kérsz édesanyádtól tanácsot. Ő ezek szerint mindent megcsinált, biztosan tud tanácsot adni. Persze akkor, ha egyetértesz az ő módszerével.
3. kisj
2022. júl. 9. 19:50

Kérd anyukád segítségét.

Tartsatok néhány próbanapot.

Bele fogsz jönni, mert muszáj lesz.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 9. 19:49

Jó hírem van:))Ketten vagytok ,munkamegosztás lehet,,nem kell neked csinálni mindent:))Belejöttök:))


Konkrét tanács helyett,,(de kérdezhetsz is) szóval csinálj egy beosztást,,napirendet/hetirendet,,nem kell kőbevésni mindent de az alapok legyenek letisztázva a szülségletek szerint.

2022. júl. 9. 19:41
Tudom ez hatalmas szégyen egy nő számára, de én soha nem csináltam házimunkát. Sajnos anyukám mindent megcsinált, soha nem engedett oda főzni és nem mutatott meg soha semmit. Ő maga állandóan takarított de én ebből igazából soha nem vettem ki a részem. Eljött az az idő,hogy elköltözöm otthonról a párommal fogok élni. Nagyon félek, és szégyenlem magam amiért fogalmam sincs mit hogyan tegyek majd,hogy rend legyen körülöttem. Nem voltam egy rendszerető kamaszlány, folyamatosan káosz volt körülöttem és mire összepakoltam volna anyám már megis tette helyettem. Tudom nagyon elrontotta a nevelésem de ez van. Nagyon köszönök mindenféle tanácsot!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook