Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan jobb? Borotválva vagy sem? fórum

Hogyan jobb? Borotválva vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
138. d6b71af9a8 (válaszként erre: 137. - Globus)
2009. nov. 20. 21:30
Amennyit már ők láttak.....el is hiszem, hogy nem érdekli őket:DDDD Mondjuk én akkor sem filóztam ezen, amikor még szőrös volt, anno régen. Akkor olyan volt és kész:) Most meg ilyen és kész:D
137. globus (válaszként erre: 136. - D6b71af9a8)
2009. nov. 20. 21:26
Ez így nekem sem. Vannak itt is olyan fórumok, ahol nőgyógyászhoz indulván aggályoskodnak, hogy mi legyen, hogyan legyen, de mindenki azt válaszolja, hogy e szempontból édes mindegy, a nőgyógyászt nem érdekli. Volt osztálytársam szülésznő, szerinte is kutya sem foglalkozik vele.
136. d6b71af9a8 (válaszként erre: 135. - Globus)
2009. nov. 20. 21:18
Nekem meg eszembe sem jutott megkérdezni tőle. Nem hiszem, hogy jobban elkapnék bármit, mert nem vagyok ott szőrös!:) Nekem legalábbis semmi bajom nem szokott lenni.....max. gyógyszert íratni megyek, meg rákszűrésre:)))
135. globus (válaszként erre: 134. - Leviatan)
2009. nov. 20. 20:03
Nekem semmit se mondott, mert nem járok hozzá :))
134. leviatan (válaszként erre: 132. - Globus)
2009. nov. 20. 19:30
Letojnam, hogy ember mit akar, ha az orvos mast mond :). Itt csak szerencse, hogy embernek ez tetszik :). Szoval a lenyeg, hogy elsosorban azt tartom hitelesnek, amit a nödoki mondott...
133. globus (válaszként erre: 131. - Leviatan)
2009. nov. 20. 18:52
Ez nóvum :)
132. globus (válaszként erre: 130. - Leviatan)
2009. nov. 20. 18:51

Így van, ha tetszik a párodnak, miért ne... :)

Számára esztétikai élményt jelent, éppen erről van szó, a csupaszok divat-hóbortja ugyanerről szól.

131. leviatan (válaszként erre: 127. - Globus)
2009. nov. 20. 18:07
Nem a szokasaink kulonboztetnek meg az allatoktol :).
130. leviatan (válaszként erre: 126. - Globus)
2009. nov. 20. 18:06

Nem azt mondtam, hogy attol leszel egeszseges, ha nem szortelenitesz :)...


Nekem konkretan nogyogyasz mondta, hogy marha sok mindent ossze lehet szedni, ha csupasz. Neki jobban elhiszem, mint "termeszetgyogyasznak", "kozmetikusnak" vagy a csajoknak a kavezoban :).

Mellesleg, ha ezert van oda az ember, akkor am legyen, nekem egy gonddal kevesebb :)). Tehat az en esetemben is sokminden mellette szol, de fokent az orvos velemenye!

129. leviatan (válaszként erre: 125. - 5fbb0bd9cd)
2009. nov. 20. 18:03
:) Ismeros...
128. gyöngyszemü (válaszként erre: 4. - Andrea0223)
2009. nov. 20. 17:52
Pont így vagyok én is ezzel! Én szeretem ha egy pasinak odalent nincs borotválva!
127. globus (válaszként erre: 115. - Leviatan)
2009. nov. 20. 17:35
Ez a szokás egy a sok közül, ami megkülönböztet tőlük :)
126. globus (válaszként erre: 122. - Leviatan)
2009. nov. 20. 17:34

Természetesen, mindenkinél egyéni ízlés dolga, hogy mit tekint a higiénia részének. Abban viszont nem értek egyet, hogy attól lennénk egészségesek, hogy szőrmókunk van a lábunk között. Több, mint 23 éve nem volt nőgyógyászati problémám, véleményem szerint ez egyéb higiéniával (közös fürdő, törülköző, gomba, szexuális partner, fehérnemű, wc-ülőke stb) függ össze döntő mértékben. Az orr szőrszálai a belégzett por szűrésére hivatottak, de ugye ez a funkció odalent kétséges...

Ügyeljünk inkább a kontaktusokra :)

Nem hinném, hogy tartósan szőrtelenítenének az emberek, ha annak egészségügyi negatív vonzata lenne. A divat nem minden.

125. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 123. - Leviatan)
2009. nov. 20. 17:27
Én is megfelelési kényszer miatt szőrtelenítettem a háromszöget sokáig, hogy a pasiknak tetsszen és a barátnőkkel se kerüljek konfliktusba. De igazából utáltam ezzel foglalkozni minden nap és sok gondot is okozott (begyulladt, pirosodott, már 3-4 órával a borotválás után szúrt). Ezért hihetetlen nagy megkönnyebbülés volt, amikor a kedvesem közölte (egy 80-as években készült felnőtt film nézése közben), hogy mennyire szép is szőrösen a punci. :)) Azóta egy gonddal kevesebb van az életemben.
2009. nov. 20. 17:01
Sziasztok! Én a szőrtelenítés mellett voksolok.:) Sokkal esztétikusabb, és szerintem könnyebb tisztán tartani is. Én még a karomat is gyantázom:DDDD Az egyetlen hely, ahol szőr van rajtam, az a fejem:DDDD Én vettem rá a páromat is, hogy szőrtelenítse magát legalább két helyen;))) Nekem nem jön be, ha egy férfi akár a hónalján, akár "ott" szőrös. De abban mindenkinek igaza van, hogy mindenki tegyen úgy, ahogy jól érzi magát!:)
123. leviatan (válaszként erre: 121. - Manul)
2009. nov. 20. 13:21

A szortelenites csak divat, a homoszexualisok kezdtek el Amerikaban. Magyarul a melegek, lezbikusok... Majd a bisexualisok atvettek toluk meg a heteroszexualisok, es toluk meg Europa.


Csak az szomorit el, hogy mindenki vakon megy egy divathullam utan, aminek meg az eredetet sem tudja, de hangosan tiltakozik pl. a melegfelvonulas ellen, holott pontosan a melegektol indult divatot koveti.


En mindig olyan ruhakat veszek magamra, amiben jol erzem magam, ha divatos, ha nem. Szo szerint a divat teljesen hidegen hagy, attol nem leszek kevesebb, hogy nem kovetem :D.


De tudod, kinek a pap, kinek a papne, nekem a kantor... ahogy mar mondtam :P

122. leviatan (válaszként erre: 120. - Manul)
2009. nov. 20. 13:16

Most ezt ugy irod, mintha tudnad, hogy rajtam hol van meghagyva a szor... nem tudhatod, de azt hiszem mar emlitettem, a fanszorzetet semmilyen formaban nem tepazom meg, nem szedem le. Nekem igy tetszik es ahogy mar emlitettem egeszsegugyileg is hasznosabb, ha ott van, mintha nincs ott. Lenyegesen kevesebb fertozest szedek ossze, magyaran meg egyet leszamitva (amit gyerek koromban az uszodaban szedtem ossze, bar akkor meg nem voltam szoros) nem szedtem ossze pusztan nyilvanos wc hasznalataval, vagy ilyesmivel, amivel a csupaszra borotvaltak bizony nagy szamban osszeszednek.


A tobbi helyen leszedem en is. De pontosan tisztaban vagyok avval, hogy melyik teruleten miert van szor, es ha nem lenne ciki, es nem tartanak az emberek annyira "apolatlannak" "higieniatlannak" a tobbi helyen levo szort, akkor meghagynam, a fenenek van kedve orokke borotvalni, epillalni. Nekem nagyon nyugos... Es nem erzem magam borotvaltan sem kulonbnek attol, aki meri vallalni a termeszetesseget.


Ahogy itt mar valaki emlitette, annyira mennek az emberek a divat utan "vissza a termeszethez", bio es miegyeb kajak, gyogyteak stb. Csak eppen felszinesen mennek vissza a termeszethez, ugyanis a termeszetes emberi szor mar visszataszito.


Nekem pl. vicces ha latok egy ferfit kiborotvalt honaljjal, vagy leborotvalt labbal :P... Es kimondottan orulok, hogy a paromat ez a divathullam meg csak meg sem suhintotta :). Nekem igy tetszik, szorosen, mindenhol. Lehet perverz vagyok, de nem szeretem a kisfiusra borotvalt ferfiakat. Azaz, egy borotvalt nemi szerv lattan egy kisfiu jut az eszembe, es maris a gyomrom forog, nem a vilag a mamortol, hogy egy borotvalt pasival hozzamer :P...

121. manul
2009. nov. 20. 12:40
Szerintem ez olyan,mint a divat.Van aki maximálisan követi,van aki kiválogatja azokat a darabokat amik tetszenek neki és azokat hordja.
120. manul (válaszként erre: 116. - Leviatan)
2009. nov. 20. 12:37
És még annyit, hogy a férjem, aki abszolult nem egy piperkőc ember, a hónaljszőrzetét nyáron leborotválja, mert zavarja a melegben. Továbbá ha nem szégyelné még ott is leszedné, mert - mivel gépkocsivezető - nyáron beizzad és húzza a nadrág. Nem hódolok a divatnak, de ami kényelmesebb az kényelmesebb!
119. leviatan (válaszként erre: 117. - Manul)
2009. nov. 20. 12:33
Jaja, van, ahol nekem is kenyelmesebb bonda nelkul, de van, ahonnan nem adom :).
118. leviatan (válaszként erre: 117. - Manul)
2009. nov. 20. 12:33
Na jol van :). De korantsem lesz apoltabb valaki, mert csupasz, mint egy kislany :)...
117. manul (válaszként erre: 116. - Leviatan)
2009. nov. 20. 12:32
Nem, nem erről van szó. Én tisztábban tudom tartani a szőrtelen testhajlataimat és nekem így kényelmesebb. De ahány ház annyi szokás.
116. leviatan (válaszként erre: 114. - Manul)
2009. nov. 20. 12:07
Elarulod mitol tartod higienikusabbnak? Errol beszeltem regebbi hozzaszolasokban... "fuj, szoros, akkor az mar apolatlan, budos..."
115. leviatan (válaszként erre: 113. - Globus)
2009. nov. 20. 12:05

Ugye a kozos os a majomeval megeggyezo, tehat tetotol talpig szoros. Es a mai napig csodalkozom azon, hogy (azt hiszem talan) a gorillatol pusztan 3 gen valaszt el. Akkor meg nem kell csodalkozni a szoron sem.


De a kezen, labon is van funkcioja, vedi a borfeluletet.

Honaljban szinten a borfelulet, mirigyek vedelmere szolgal, ill. az izzadsag elvezetesere. De a verejtek nem a szortol budos, meg kozmetikailag sem :). Mosni kell rendszeresen es nem budosodik (ezt elso kezbol tudom, mert az egyik baratnom a termeszetesseg hive, tehat mindenhol bundas).

114. manul
2009. nov. 19. 15:53
Sziasztok!Én jobban érzem magam,ha nincs rajtam bunda.(sehol)Persze a hajamat kivéve.Szerintem egy nő sokkal esztétikusabb "kopaszon"mint szőrösen és higiénikusabb is!
113. globus (válaszként erre: 112. - C33bd8536b)
2009. nov. 19. 15:43
Van ilyen, mint pl. orrlyuki szőrszálak, szempilla, szemöldök, hajkorona, de jócskán olyanok is, aminek tényleg nincs jelentősége... a lábon, kézen igazán felesleges, sokaknak hasán, hátán, nőknél az arcon, mondjuk én a hónaljit sem igazán értem :)
112. c33bd8536b (válaszként erre: 111. - Globus)
2009. nov. 19. 15:39

Nem! Ez az alsóbb, "lelógó" rész véd egy nagyon érzékeny szervet.

Én csak azon csodálkozom, hogy manapság, amikor divat lett a "vissza a természethez", a bio életmód, hogy nem fogják fel egyesek, hogy a természet nem viccből alkotott bizonyos szerveket olyanra, amilyenek.

111. globus (válaszként erre: 108. - Leviatan)
2009. nov. 19. 15:29
Természetesen! Eszembe jutott, hogy mit mondott egy természetgyógyászattal foglalkozó ismerősöm: a nemi szőrzetnek csak a szeméremdombi vonalon van jelentősége, amit nem szabad leborotválni, csakrákra hivatkozott, de az alsóbb, "lelógó" rész nem lényeges. Pont ez szedi össze a szennyeződést, napi 10x :)
110. 5e48d37001 (válaszként erre: 109. - Mzsu1)
2009. nov. 19. 15:26
Tudom:)És még le sem írtam mindent ezzel kapcsolatban:)
109. mzsu1 (válaszként erre: 105. - 5e48d37001)
2009. nov. 19. 15:16
Valóban "pervi"!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook