Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan jelzi a baba, hogy jóllakott? fórum

Hogyan jelzi a baba, hogy jóllakott? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. dec. 27. 12:31
Az én kislányom kilöki, nyalogatja, elfordítja a fejét, eltolja - pedig még csak 5 hetes :)
2009. szept. 6. 17:13
Kilöki a melbimbót
2008. jún. 24. 14:42
Amíg kisebb volt sosem tudtam!Az én gyerekem addig evett amíg adtam neki!
2008. jún. 24. 14:04
Szerintem eleget fejlődött. Nekem azt mondták, 120gramm/hét kell az elején. Az bőven megvan nektek.
2008. márc. 31. 19:55
Nézesd meg egy fül-orr-gégésszel,hogy nincs-e nyelvfékje(leragadva a kis nyelve).Az enyém azért nem tudott enni.Ahogy felvágták azt a kis hártyát,amely sem ideget,sem véreret nem tartalmaz,rögtön belejött.
2008. márc. 31. 09:26
ELFORDÍTJA A FEJÉT.
2007. szept. 15. 08:48
Bocs 4070gr volt. Elírtam.
4. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2. - Katika13)
2007. szept. 15. 08:47

Esetleg nem ízlik neki az anyatej. A legkisebb fiam is 1040-nel született, és az első hetet kivéve úgy volt hajlandó csak enni, hogy félig álomba ringattam, és amikor márolyan álmos volt, hogy nem bírt ellenkezni, na, akkor kapta be a cicit, és evett. Ez ment majd 3 hónapos koráig. Akkor kezdett változni. Amit én vele kínlódtam, hogy ne legyen tápszeres!

Szóval, ne add fel, próbáld ki a lehetetlen dolgokat is, dobad el a szabályokat, és a megérzésedre hallgatva etetsd. Akármi kell is hozzá!


Menni fog!

3. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 2. - Katika13)
2007. szept. 15. 08:19

Szia!

Anyatejcsizik is a baba?

Nem kellene neki tápszert pótlásként adni,akkor tedd cicire,amikor csak ő akarja!Attól lesz majd annyi tejed,amennyi neki kell!

2007. szept. 15. 08:08

Sziasztok

Van egy 8hetes kislányom és nem nagyon akar enni sajnos potlásként tápszert adok de nem nagyon akar enni mi lehet az oka a dokinéni azt mondta nem beteg segitsetek kérlek a sulya 4000garmmal születet és most 5230 garmm

2006. jún. 26. 14:43
Ha a csecsemő eltelt az étellel, amit mellből, üvegből vagy kanálból kínálnak neki, két sajátos jelzéssel él. Az egyik, hogy az ételt, a bimbót, a cumit, a kanalat kilöki nyelvével a szájából. A másik, hogy elfordítja a fejét az étel forrásától. Ebből a két dologból a legbalgább szülő is érthet, nem is érdemelnének szót, ha nem származna belőlük néhány felnőtt megnyilvánulás. A nyelvnyújtás és a fej elfordítása sok társas helyzetben játszik fontos szerepet az emberek között mint az elutasítás kifejezése. A gyermek primitív reakciói tovább élnek a testbeszéd felnőtt kommunikációs rendszerének elemeiként.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook