Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan ismerkedtél meg a pároddal? Ki csábított el kit? fórum

Hogyan ismerkedtél meg a pároddal? Ki csábított el kit? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 8. 12:29
személyesen nekem sose ment én féltem kezdeményezni aki meg kezdeményezett ált. bunkó macsó volt nekem nem kellett
2009. dec. 8. 12:29
internet
36. c82ae2485b (válaszként erre: 31. - Re87)
2009. dec. 8. 12:27

Az mondjuk lehet a nagy fáradtság eredménye is, hisz a lagzi főképp a vendégek miatt van, no meg ugye a legtöbb nő azért a menyasszonyi ruha miatt is csinálja. :) Előttem konkrétan (szüleim házassága) pozitív példa van, mégsem álmodoztam semmi ilyenről. Párommal fél éve vagyok együtt, hetente egyszer/kétszer találkozunk a távolság miatt, de rajta már látom és érzem, hogy engem akarna a jövőben. Én viszont mindig teszek utalást vagy konkrét kijelentést arra, hogy "ejj ráérünk arra még" (akkor is ha Ő 5 évvel idősebb), hisz így is jól megvagyunk, de még messze nem ismerjük egymást. Pedig előtte van a bátyja példája, aki 40 éves és eddig két barátnője volt, akiket mármár eljegyzett egy jó idő után, de időben kiderült, hogy a leányzók kicsit csalfák...


Hát nem tudom, végülis mindenki a boldogság reményében köt házasságot, kívánom, hogy így is legyen, én még várok egy jó darabig, semmi nem sürget, sőt.. :)

2009. dec. 8. 12:27

Már megint egy ilyen téma???! :-P

Még hány ilyen topik fog nyílni? Egy nem elég? X-)

34. Sirga (válaszként erre: 31. - Re87)
2009. dec. 8. 12:25
Fiatalon mentem férjhez, de korábban bizony tartottam attól, hogy nem találok párt. A sok válás okának nem azt látom, hogy ész nélkül házasodnak, inkább azt, hogy túl könnyen feladják. Egy kapcsolatért igenis harcolni kell. Ha azt várjuk, hogy megtaláljuk a tökéletesen hozzánk illő embert, egyedül öregszünk meg. Alkalmazkodni tudni kell! :)
33. de0bf0494c (válaszként erre: 31. - Re87)
2009. dec. 8. 12:23
Mert túl sokáig szervezték, és belefáradtak. Mi 1 hónap alatt szerveztük le az egészet, majdnem egyedül! :)
32. Sirga
2009. dec. 8. 12:22
Az unokabátyám lakodalmán szúrtuk ki egymást. Ő volt, aki komolyan gondolta, én azt hittem, csak nincs kivel táncolnia. :) Épp ezért ő volt, aki később kitartóan próbálta bizonygatni: imád engem.(Egy ideig féltem komolyan venni őt.) 9 hónap múlva - 17 éve - összeházasodtunk, 3 gyönyörű gyerkőcünk született.
31. Re87 (válaszként erre: 26. - C82ae2485b)
2009. dec. 8. 12:17

Én is csak azt látom,hogy mindenki válik körülöttem.

Egyik haverom azt mondta2éve,ha 30éves koráig nem lesz senkije felakasztja magát.Most30 együtt él egy olyan csajjal,aki még a saját szüleihez sem engedi el egyedül a srácot.Ha nincs ott a csaj minden kurvának elhordja!Na bumm!

A lagziról meg annyit,hogy most "csináltam" végig egy lagziszervezést barátnőmmel,és hát a végére már nem az látszott rajtuk a sok rohangálás miatt,hogy hú,de boldogok!

2009. dec. 8. 12:16

érettségi előtt majálison össze akartak boronálni egy sráccal... nem igazán jött be, így az esti bulin gyorsan lepasszoltam a nővéremnek. viszont egy másik srácon ment a vita b.nőmmel, hogy melyikünk hajtson rá.

néhány héttel később buli után b.nőm albérletében voltunk. kimentem a konyhába, az ablakhoz akartam menni, de ő (a "másik srác") az útban ült. ahogy átléptem rajta, gondoltam egyet, és az ölébe ültem, megcsókoltam.

ennek lassan 9,5 éve. 2 éve költöztünk össze.


ja, a srác, akit a nővéremnek passzoltam le most a sógorom :Đ

29. c82ae2485b (válaszként erre: 25. - De0bf0494c)
2009. dec. 8. 12:15
ja, mielőtt félreértenél - ha esetleg úgy is tűnik, nem ellened indítok itt támadást, ti lehettek egy nagyon pozitív ellenpélda is :)
28. de0bf0494c (válaszként erre: 22. - Sleepi)
2009. dec. 8. 12:13
Ennyi! :-D
2009. dec. 8. 12:13
még annyit, hogy az első randiig, hetekig csak telefonon dumáltunk, órákon keresztül..később kiderült, hogy a hangomba már elsőre beleszeretett.
26. c82ae2485b (válaszként erre: 21. - Re87)
2009. dec. 8. 12:12

Én meg azért vagyok házasságellenes (bár nem a legszorosabb értelemben, mert nem jelentebém ki, hogy soha nem megyek férjhez), mert ma már olyan erőltettnek tűnik az egész... az ember rohan bele, nehogy 30-as szingli legyen... mintha ettől függne minden... Aztán a demográfiai adatok láttán elborzadunk: Istenem, mennyi válás! Istenem, már ilyen fiatalon!


A környezetemben is van néhány pár, akik között olyan szerelem volt, hogy jajaj, mégegy ilyen a világon nincs, lagzi, dínomdánom, pár hónap, esetleg év és "húha, itt valami nem okés"...

25. de0bf0494c (válaszként erre: 20. - C82ae2485b)
2009. dec. 8. 12:11

Nem nagy sietség volt, hanem tudtuk, hogy együtt akarjuk leélni az életünket, ezért meg is pecsételtük a házassággal, és nagyon jól döntöttünk, szerencsére nagyon hasonlóan gondolkodunk a párommal, és a házasságot nem csak papírnak vesszük, hanem annak, hogy innentől vége a pasizásnak, csajozásnak, mert megtaláltuk azt, akit kerestünk, és azt életünk végéig szeretni fogjuk.

Én is sok mindent nem értek más párokkal kapcsolatban, pl. azt a gondolkodást, hogy "az csak papír", meg "várjunk még, nem vagyok felkészülve rá", stb...de nem is érdekel, ő dolguk, nem szólok bele.

2009. dec. 8. 12:10

Sziasztok!

Mi neten keresztül. Túl voltam már jópár nyomi randin, (pl. egyik srác még a saját kóláját sem tudta kifizetni, vagy éppen egy skizofrénba futottam), teljesen minden mindegy alapon mentem az utolsó fiúval való randira. Nem voltak illuzióim, sőt még az első randin össze is futottunk a barátaimmal, akiknek úgy mutattam be, hogy a leendő férjem, aztán nevettünk. Mondtam, így kell elveszíteni az első randin egy pasit. Aztán a majd hívlak szöveggel búcsúzott tőlem. Három év- tavaly- után házasodtunk össze.

A csábítás kölcsönös volt.

23. Re87 (válaszként erre: 22. - Sleepi)
2009. dec. 8. 12:10
Tervek...lol:)!Az a baj,hogy EZ nem válogat!
22. Sleepi (válaszként erre: 13. - De0bf0494c)
2009. dec. 8. 12:08

Terveim szerint 25 éves korom előtt nem akartam tartós kapcsolatba bonyolódni, 28 éves korom után terveztem azt, h. majd akkor talán együtt élek vkivel. Ennyit a terveimről. :)

Őszintén szólva nem volt túl jó véleményem azokról a párokról, akik fiatalon összeköltöznek, miután már 1-2 éve együtt vannak. Ha hamarabb, akkor meg főleg égnek állt a hajam.

Mégis, tényleg egy villámcsapás, beüt vmi, nem tudom, de az ember érzi, h. igen, ő az. Párommal alig ismertük egymást, mégis képes lettem volna ott helyben összeköltözni vele, ha úgy adódik.... Ezt sosem gondoltam volna magamról.

:)

21. Re87 (válaszként erre: 20. - C82ae2485b)
2009. dec. 8. 12:07
Én házasságellenes vagyok,mert kiölték belőlem.Nem hiába nem vagyunk összeházasodva.
20. c82ae2485b (válaszként erre: 17. - Re87)
2009. dec. 8. 12:05
MI az, hogy "várni"? Ha a házasság előtti időszak pusztán várakozás, akkor úgy tűnik, mintha a "dolog" csak azért történne meg, hogy történjen már meg... Soha nem értettem, mi ez a nagy sietség a házasságba. A nélkül már nem élet az élet? Nem szerelem a szerelem?
2009. dec. 8. 12:04

munkakapcsolat, munkából kifolyólag email-váltás, ami aztán átment személyes levelezésbe...

izzott a levegő, de én csábítottam el őt! ;)

18. de0bf0494c (válaszként erre: 15. - 4205a67a96)
2009. dec. 8. 12:04
De nem volt semmi közöttünk, sőt...magázódtunk, mert a tanárom volt, és az órán kívül sose találkoztunk.
17. Re87 (válaszként erre: 9. - De0bf0494c)
2009. dec. 8. 12:03

Imádom az ilyen sztorikat,amikor nem hezitálnak a felek.Szeretik egymást,akkor meg mi a fenére várjanak??!!Nektek van igazatok!

Mi lassan 6éve vagyunk jegyesek...

16. Salla
2009. dec. 8. 12:02
Mi egy buliban jöttünk össze,de már régóta kinéztem magamnak ugyanis az új szomszédom volt.Ő fogadott a sógorával,hogy egy fél óra múlva már az ölébe fog ülni a "jó fenekű lány". :) Annak ellenére hogy én az első együttlétig számítottam rá,és nem is akartam komoly kapcsolatot,már 5 éve vagyunk együtt.Nem gondoltam hogy a korkülönbség ellenére együtt maradunk.De örülök hogy így alakult.
15. 4205a67a96 (válaszként erre: 13. - De0bf0494c)
2009. dec. 8. 12:01
no de azért ti másfél évig már előtte is "ismertétek" egymást :)
14. Sleepi
2009. dec. 8. 12:01

Szigeten történt, mindketten dolgoztunk. Az első pillanattól kezdve izzott a levegő, mentek a pirulós poénok. :) Egyikőnk sem akart kapcsolatot, kötöttséget, viszonyunkat nyíltan csak 1 éjszakára terveztük. ( tudom, fúj, elvetendő dolog, ilyet soha senki nem csinál :P )

Ennek az éjszakának most lesz 16 hónapja, emellett fél éve együtt élünk. :) Révbe értem. :)

13. de0bf0494c (válaszként erre: 10. - 4205a67a96)
2009. dec. 8. 11:57
Kinek a pap, kinek a papné...mi jól döntöttünk, biztos van, aki megbánja, mi nem. Szerintem aki szereti a másikat igazán, az tudja, hogy Vele szeretné leélni az életét, és nincsenek kételyei, Nekünk nem voltak kételyeink, és szerintünk ez így normális, nem évekig várni az esküvőre, és lánykérésre.
2009. dec. 8. 11:54
hát náluk beidézett és már este együtt kávéztunk.És ennek lassan 8 éve.....(majd februárban)
2009. dec. 8. 11:53
Csak úgy jött, egy szilveszteri bulin, 16 évesen, gyerekszerelemként....de már lassan 10 éve tart, és csodálatos...:-)
2009. dec. 8. 11:52
Viszont én még egy év után sem költöznék össze senkivel, akármennyire is szerelemben vagyok... de ez én vagyok. :)
2009. dec. 8. 11:52
Egyetemen volt tanárom a férjem, egyből vonzódtunk egymáshoz, az első órán! :-) De csak 1,5 évre rá találkoztunk "civilbe", mikor már nem jártam az egyetemre, egyből összejöttünk, 3napra rá összeköltöztünk, és 3hónapra rá össsze is házasodtunk, és nagyon jó döntés volt! :-) Nem kellett senkinek senkit elcsábítani, tudtuk, hogy tetszünk egymásnak. :-)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook