Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan indul nalatok egy atlagos nap? fórum

Hogyan indul nalatok egy atlagos nap? (beszélgetős fórum)

1 2
2007. szept. 12. 12:05
Általában vagy én ébredek először, vagy a lányom ébreszt. Gyors tisztálkodás, átöltözés, majd kávé, teafőzés, gyereknek kakaókészítés, reggelizés, apa ébresztése, majd a gyerekkel játszás, közben főzésmosástakarítás.
2007. szept. 12. 11:58
Telefon csörgésre ébredünk (4:45), egy gyors zuhi mindkettőnknek, majd ébresztjük a Lányunkat, be a kocsiba (5:45) és irány dologzni, leadjuk a gyereket az oviba vagy az egyik mamának (6:30) és mindenki megy a dolgára... Kicsit korai ez az egész herce-hurca, de hát nincs más választásunk...
2007. szept. 12. 11:17
kávéval
2007. szept. 12. 11:12

hetkoznap:

Kave reggel,a lanyomat elviszem az iskolaba,takaritas,fozes...


Hetvegen:

Kave,munka....estig.

2007. szept. 12. 11:00

Reggel többnyire kislányom ébreszt,én meg a páromat:)

Lejövök kávét,kicsilánynak kakót,férjecskémnek reggelit készitek,közben bekapcsolom a gépet.Kávézás közben netezek,utána rendberakom a lakást,játszunk...

2007. szept. 7. 09:53
Felkelek kávét főzök,ébresztem a lurkókat,majd beágyazok,reggelit csinálok,elinditom a fiúkat a suliba,a kislányt meg viszem óvodába,utánna bolt majd haza,főzök,mosok, takarítok...stb
2007. szept. 7. 09:33
Felkelek,konyhába menet bekapcsolom a gépet.Kávézás közben netezek,rendrakás,aztán munka.
2007. szept. 7. 08:58
Legeloszor leviszem a kutyat, ha a kedvesem is felebred, visszabujok melle, ha meg alszik, kavezom es a neten logok, amig folebred. Altalaban egyutt reggelizunk, kiveve, ha koran el kell mennem a edzeni. Azt hiszem, piszok jo dolgom van!:-))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook