Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hódítsam vissza? fórum

Hogyan hódítsam vissza? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. márc. 5. 06:15

Már hónapok teltek el a szakításotok óta. Ő már mást szeret.

Ha téged szeretne, akkor már régen újra együtt lennétek.

Kell így is újra?

Szerintem keresscmásik barátnőt!

2. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 05:36
Nagyon jól gondolod,kérd meg a kezét.
2016. márc. 5. 02:46

Baratnöm egy hosszu (10 éves) kapcsolat utan elhagyott, föként azért mert én nem tudtam magam raszanni a hazassagra és a gyerekvallalasra.

Azt mondta, hogy mar talalt valaki mast, de azért még szoktunk beszélgetni.


Közben, ezen sokkhatas utan sokat gondolkodtam, és most mar ugy érzem nem félek sem a hazassagtol, sem a gyerektöl és ezt mar meg is mondtam Neki.

Ugy veszem észre, hogy nem zarkozik el eleve annak a lehetöségétöl, hogy valaha még együtt lehetünk.

De azt is mondja, hogy ezt nem tudja egyik naprol a masikra eldönteni, ahogyan én szeretném, mert valoban uj kapcsolatba kezdett néhany honapja.


Mit tudnék tenni ebben a helyzetben, hogy visszahoditsam Öt? Ugy érzem, hogy gyorsan kellene cselekednem addig, amig nem mélyül el tulzottan az uj kapcsolataban. Arra is gondoltam, hogy elmegyek hozza és megkérem a kezét.

Bonyolult a helyzet, mert az évek folyaman sok mindent többször is elrontottam (de sosem csaltam meg), ezért is vagyok most eléggé elkeseredve.


Lattam, hogy több ilyen internetes visszahodito technika is letezik. Söt vannak külön olyan esetekre is tervek, amikor mar massal van az ex egy hosszu kapcsolat utan...


Azt szeretném tehat megtudni, hogy ilyen és hasonlo ötletekböl, tanacsokbol vagy egyaltalan kinek mi valt be?


Elöre is köszönöm a segitséget.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook