Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan döntsek jól két férfi között? fórum

Hogyan döntsek jól két férfi között? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
22. dev_p
2012. máj. 31. 10:12
keress egy harmadikat! ;-)
2012. máj. 31. 10:09
Igen, de nem biztos hogy a járt út a jobb. Ha valami már nem működik, akkor nem muszáj azért együtt maradni, mert előtte évekig jó volt. Akárhogy is dönt, csak később fog kiderülni hogy jól döntött-e. Az is lehet, hogy majd egy harmadik férfi mellett lesz boldog :)
20. Alanah
2012. máj. 31. 10:08

Tedd fel magadban ezeket a kérdéseket: mit szeretsz a mostaniban? Mi az, amiért még 5 év után is vele szeretnél maradni? Vajon 5 év múlva, ha a kezdeti rózsaszín köd alábbhagy, a másikban is meg fogod találni ugyanezeket? Mennyire játszik szerepet a "tiltott kapcsolatban" a tiltott gyümölcs varázsa? Mi az, ami a mostani kapcsolatodból hiányzik? Helyre lehet-e hozni, mindketten nyitottak vagytok-e rá és akarjátok-e, hogy helyrejöjjön ez a kapcsolat?


Szerintem ezekre érdemes válaszolni magadban, a válaszok ott vannak benned!

Szerintem sok embert lehet egyszerre szeretni, de egynél többet nem lehet egyszerre ugyanúgy. Nem lehet, hogy a szerelem érzésébe vagy szerelmes? Az igazi, hosszú távú, mély szeremért meg kell küzdeni, tenni kell érte sok-sok év után is! Igen, vannak hullámhegyek és hullámvölgyek, mint minden kapcsolatban. El kell döntened fejben, hogy ő az a férfi-e, akiért érdemes, akiért akarsz küzdeni, vagy valaki más.

19. 8e9170fe09 (válaszként erre: 18. - Pera0322)
2012. máj. 31. 10:02
De van egy másik mondás is: Járt utat a járatlanért el ne hagyj!
2012. máj. 31. 09:58

Van egy jó mondás, ami talán segíthet: "Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."

Szerintem sok igazság van benne...

2012. máj. 31. 09:49
A jobbat válaszd!
2012. máj. 31. 09:49
Ha felmerül a lehetőség, hogy esetleg válaszd-e az új jelöltet, az azt jelenti, hogy akár ő is eldobá miattad a barátnőjét, hogy együtt lehessetek? Vagy ez sem biztos?
15. 18f139611b (válaszként erre: 9. - 24d55d437a)
2012. máj. 31. 09:47
tökéletesen egyetértek veled :)
2012. máj. 31. 09:44
Pénz feldobással:)) Na de komolyan, szerintem ez olyan,amit csak magad tudsz eldönteni..de nehéz...
13. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Twoinone)
2012. máj. 31. 09:43
de lennék most a helyedben :)
2012. máj. 31. 09:41

Ne találkozz egyikkel sem minimum egy évig!

És legalább 150-200 km távolság.

2012. máj. 31. 09:41
Az új. Ha boldogságot érzel más mellett, a régivel meg veszekszel, az nem kérdés akkor. A múlt elmúlt, az emlékekből nem lehet MOST megélni, ha csak régen volt jó vele...
10. Shally
2012. máj. 31. 09:31

Szerintem ha bele tudtál szeretni másba a párkapcsolatodban valami nem okés...neked kell tudnod mi lehet ez.

Volt már hasonló tapasztalatom nekem is...:(

2012. máj. 31. 09:16

Bár nem átkozódni akarok, de akik azt írják, hogy nincs olyan, hogy két férfit szeretni, azoknak kívánom, hogy megtapasztalják...

Rohadt egy érzés.

SOHA ne mondd, hogy SOHA.

Kedves topicindító, ebben az égvilágon senki nem adhat neked tanácsot.

Hallgass a szívedre, ennyi...

8. mano0176 (válaszként erre: 1. - Twoinone)
2012. máj. 31. 09:15
Szerintem a régi pároddal ülj le és beszéld meg vele, hogy ez így neked nem jó.Vagy változtat a dolgokon vagy inkább hagyjátok abba ezt az egészet.A válaszából úgyis kiderül, hogy érdemes-e tovább folytatni a régi kapcsolatotokat.Ha nem érdekli, hagyd a fenébe és zárd le. Meg se kell neki mondani a másik kapcsolatodat.Amiről nem tud az nem fáj neki.De ne feledd el, hogy valami oka volt, hogy másnál kötöttél ki.........
2012. máj. 31. 09:12

Üggyel bajjal kiszótáraztam a two-in-one-t. Kettő az egyben. Bizonyára e topik kedvéért készült ez a nicknév. Ngyon találó! Első reakcióm az volt, hogy hozd össze a két fickót és csnáljátok hármasban! Az análszexes topikban nemrég írta le egy hölgy, hogy milyen jó volt neki két fickóval! Irodalmi remekmű! Ajánlom elolvasásra.


A másik reakcióm az, hogy dobd mindkettőt!

Az elsővel nem érzed már jól magad, így egy házasságnak neki menni nem lehet, hidd el, én már csak tudom.

A másiknak pedig kapcsolata van. Ha nem rég szakított volna, azaz befejezett tény lenne, akkor javasolnám a másodikat. De így nem!


(Még egyetlen választ sem látok, de mire ezt elküldöm, lesz vagy 20...)

2012. máj. 31. 09:05

Én is voltam ilyen helyzetben. 6 éves kapcsolatom volt, és egy új. Fél év vívódás után az új mellett döntöttem. A döntést követően teljesen kétségbeestem és megbántam. De már nem lehetett visszafordítani. Azóta már egyikkel sem tartom a kapcsolatot.Most van egy vőlegényem és nagyon boldog vagyok, hogy akkor úgy döntöttem,hogy lezárom a kapcsolatomat(a 6 éveset). Akkor is és ma is úgy gondolom,hogy ha minden rendben van, akkor nem történt volna meg,hogy beleszeretek másba.

Nekem végül jól sült el a dolog,bár nagyon nehéz volt az az évem. De természetesen mindenki más, nem szeretnék rosszat tanácsolni.

5. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Twoinone)
2012. máj. 31. 09:04

Azt hiszem olyan nincs, hogy két férfit egyszerre szeretni...

Valószínűleg magadban már érzed, hogy szeretnél dönteni.

4. 97f33311ff (válaszként erre: 1. - Twoinone)
2012. máj. 31. 09:02
Szoktál találkozni az új szerelmeddel? Ha már félrekacsingatsz, akkor a jelen párkapcsolatodban lévőt nem szeretheted..ott már gondok vannak, ha másról fantáziálsz.
3. csgybzs (válaszként erre: 1. - Twoinone)
2012. máj. 31. 08:59

Ha az újnak kapcsolata van melletted, akkor hosszútávon sok jóra ne számíts, mert előbb-utóbb te is úgy végzed majd.....

Ilyen meg nincs, hogy két férfit szeretek....

2012. máj. 31. 08:59
Egy kolleganőm pont ilyen helyzetben van. Bár ott nincs kapcsalata az újnak. Látom, hogy Ő mennyit szenved! Kitartást Neked, és kívánom, hogy mielőbb hozd meg azt a döntést, ami mindenkinek jó lesz!
2012. máj. 31. 08:57

Két férfit szeretek. Az egyik a párkapcsolatom, akihez megannyi szép emlék fűz 5 év alatt. És akivel közös jövőt terveztem. A másik egy pár hónapos tiltott szerelem (testi kapcsolat nélkül). A párommal fél éve mindenen veszekszünk, mégsem tudnám elengedni. Az újjal minden 2 perc beszélgetés végtelen boldogság.

Nem akarok kettős játékot játszani, hogyan dönthetnék? (bár az újnak is kapcsolata van) köszi

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook