Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan döntsek a férjem és egy másik férfi között? fórum

Hogyan döntsek a férjem és egy másik férfi között? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
39. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - Magdalénia)
2016. okt. 11. 15:41
A mai világban nem olyan könnyű másik munkahelyet találni... Lehet hogy másik hapsit könnyebb :)
38. kristo_f (válaszként erre: 35. - E8da813d29)
2016. okt. 11. 15:36

Miért lenne legkevésbé fontos?

Meglátta a főnökét, szimpi volt nem csak mint ember hanem férfi is és máris csőröztek egyet, gondolván ezzel vége

Bavallás otthon, egyezség és mégis ugy látszik nem marad annyiban. Ott az érzelem


Elismerem, egy férfi, különösen ha fiatal, kapásbol és érzelem nélkül is tornázik egyet adott alkalommal, majd továbblép

37. kristo_f (válaszként erre: 36. - 4331bba7c7)
2016. okt. 11. 15:32

Nem ungibungiért sóvárog, sőt. "


Nem a fenét! Persze kell hozzá érzelem is, ezt nem vitatom, de nem szerelmes szavakért akar találkozni, hisz le is irta, hogy volt csók is


Igen, amiket emlitettél ingerek, de nem vagy nagyon nehezen leküzdhetők

Te leraktad a bagót, más a témabeli helyzetbe sem kerülne, megint más másképp oldja meg

Lehet-e belső erővel elnyomni egy ilyen érzést ha a házasság lazul/t/


Dehogy magamnak is ellentmondjak, el lehet nyomni, közeli tapasztalatom. Ehhez viszont a férjét maximálisan kell szeretnie minden hátránya, laposabb szex ellenére. Pontosabban ilyenkor nem is kell elnyomni semilyen vágyat

36. 4331bba7c7 (válaszként erre: 34. - Kristo_f)
2016. okt. 11. 15:16

Szerintem nem erről szól a kérdés. De ettől kerek a világ, mások vagyunk.


Bagó? Szex? Álló farok? Mind mind csupán "ingerek" melyeknek előbb-utóbb bármi áron engedünk? Baj lenne, még mindig keresném az "igazit" :D


Jómagam pl. abbahagytam a cigizést közel 5 éve, mert elhatároztam. Azóta se gyújtottam rá.


Ha egy NŐ más férfihoz vonzódik, akkor megfogta a személyisége. A lénye. Nem ungibungiért sóvárog, sőt. Más kérdés, milyenek a nőneműek (szukák?) :)


Szerintem.

35. e8da813d29 (válaszként erre: 34. - Kristo_f)
2016. okt. 11. 15:06

Sok, rengeteg férfi képtelen az "ingereken" túl látni és érezni.

Sajnos.

Pedig egy nőnek általában a legkevésbé az a fontos.

:)

34. kristo_f (válaszként erre: 18. - 4331bba7c7)
2016. okt. 11. 15:01

Szerinted miröl szól a téma? Mert szerintem is, csak sokan finoman fogalmaznak



Sokan mondják hogy a megállapodás ellenére "átverte" a férjét

Olyan ez mint a bagórol leszokás, megfogadom, egy napig kinlódok, aztán csak rágyújtok

Ilyen könnyen nem lehet egy "ingernek" ellenállni



A másik hülyeség, már bocsánat, a "dobd fel a házasságodat/jó szexxel gondolom/

23 év után mifenét lehet kitalálni hogy jobb/új legyen a szex /csipkés bugyi nem jácc/


Ha legalább megtette volna és akkor vallja be, megmarad a káposzta is és ...

33. massalhangzo (válaszként erre: 32. - PöttyösPanka)
2016. okt. 11. 14:48

en azt tartom nagyon gaznak, hogy elmondom a ferjemnek, mit erzek egy masik ferfi irant, mi tortent, aztan meg pluszban jol atverem. eleve nagyon fajdalmas lehet ezt megtudni, es biztos a ferje ezerrel azon van, hogy helyre tegye a dolgokat


ez mire volt jo? akkor inkabb hallgatni kellett volna es atgondolni, hogy mit akar. nem vagyunk allatok, meg lehet azt allni, hogy valaki torkaba ledugjam a nyelvemet :D


nem akarnam bantani meg jobban a foruminditot, mert nehez helyzetben van, csak az ilyen emberek mindig hajlamosak a konnyebb utat valasztani. razuditani a masikra a gondokat, szenvedjen o is, o maga pedig folytatja, mert jaj nem tud ellenallani. egy hazassag felbontasa vagy megmentese mindig nehez, de persze ugy konnyebb azert, ha massal cicazok mellette

32. PöttyösPanka (válaszként erre: 28. - Massalhangzo)
2016. okt. 11. 14:35

Egyet értek azzal, hogy nem túl szép dolog megegyezni a férjjel arról, hogy ez nem jelent semmit, és a házasságuk fontosabb, ha egyszer nem igaz. Gyakorlatilag fölöslegesen nehéz helyzetbe hozta a férjét, és ráadásul abba a hitbe ringatta, hogy minden rendben lesz, holott mégiscsak el akarja hagyni. Állítólag mindkét férfit szereti, de az egyiket máris megbántotta.

Valamint szerintem ha a házassága tönkrement, arról legalább 50%-ban ő maga tehet. Ezek után ott lehet hagyni a családot, hogy veszett fejsze nyele, de mi a garancia, hogy nem jár ugyanígy az új kapcsolattal? Vagy ha azt is tönkre tette, onnan is lelép?

31. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Csikil4ny)
2016. okt. 11. 14:34

Lehet, hogy már megvolt a szex is, csak itt nem írjae. Mindegy, nem tudunk semmit a kollégáról, pl hogy mi történt igazából, szerelmet vallott neki vagy egyéb? Vagy csak a nő fejében létezik, hogy több van köztük és a pasi ennek nem adta különösebb jelét, hogy visszafelé is igaz.


A másik meg az, hogy mint írtam, látom, te is írtad, kilépnék a házasságból, de nem emiatt a harmadik miatt, akivel párszor beszélt (mármint itt ezt írja), hanem mert enélkül sem jó házasság. Nemcsak akkor lehet elengedni az egyik farkat, amikor már fogja a másikat, létezik olyan is, hogy végiggondolja, mit is keres 23 éve egy ilyen házasságban, és arra a következtetésre jut, hogy igen, valami többet szeretne az élettől stb.

30. Magdalénia (válaszként erre: 14. - Vessla)
2016. okt. 11. 14:33

Úgy értettem, hogy rengeteg házasság megy tönkre, amikor egy harmadik belép valamelyik életébe és akkor a gyerek is megsínyli.

Egy szerelmes férfi, vagy nő tud ésszerűen gondolkodni a hátrahagyott családjáról?

2016. okt. 11. 14:33

mi lenne elmennél egyedül egy pár napra. meglátod melyikük hiányzik igazán, meg azt is melyik mivel vár haza.

Kósza kufirc, néhány ajándék vagy otthon, szerető érted harcoló férj?

28. massalhangzo (válaszként erre: 25. - Csikil4ny)
2016. okt. 11. 14:26

az, hogy ahanyan lepnek felre nap mint nap szemrebbenes nelkul, nem mentseg semmire. szerintem baromi tisztessegtelen volt razuditani a ferjre, megegyezni vele, hogy rendbe teszik a hazassagot, majd ugyanugy folytatni a masikkal


azert ez nem olyasmi, amit nem lehetne megallni. se oda, se vissza. ha egy szerelem olyan eros, hogy nem szamit a hazassag, akkor a hazassagot kell lezarni. de valoszinuleg ott ket ember kozott mar reg meglazult a kapocs, a ferfi-no viszony, a hazastarsi, ahol ennyire bele lehet zugni masba, es kerdes, vajon rendbe lehet-e hozni

27. 937a2a883a (válaszként erre: 15. - Funny74)
2016. okt. 11. 13:25
1 hétig? Én nem dobnék el 23 évet csak úgy. A leírásod alapján nem sok mindent tettetek eddig, hogy megmentsétek a házasságotokat. Nem szeretnék soha ilyen helyzetbe kerülni, biztosan nem könnyű. Viszont ne csak a szívedre hallgass, hanem az eszedre is. Ha úgy érzed, hogy mindent megpróbáltál és nem működik a házasságod, nem vagy és nem is leszel már boldog benne, akkor talán jobb külön. De nem hiszem, hogy mindent megtettél, hanem egyszerűen a vonzalom az új pasihoz elvette az eszed.
2016. okt. 11. 11:15

ha a férjed szeretnéd ez nem történt volna meg...

persze ilyenkor jön az,hogy pedig èn szeretem,de elcsábultam...

Èn csak annyit kérdezek tôled mi a rosszabb megpróbàlni és megbánni vagy azt megbànni,hogy nem próbàltad meg ???

2016. okt. 11. 11:10

Olyan könnyű egyeseknek ítélkezni, ha feltette a kérdést, akkor még vívódik. És ez jó! Hányan túl lennének egy ilyen helyzetben már a szexen is?


Én elgondolkodtam a helyzeten és megmondom őszintén nem tudom, hogyan döntenék. Elméletben persze igen, mert ismerem annyira magam, hogy mindent megpróbálnék a férjemmel és a másikkal meg minden kapcsolatot megszakítanék. Ha meg egy idő elteltével is azt érezném, hogy nem klappol a házasság akkor kilépnék belőle és jöhetne az új kapcsolat... Na de én a házasságom ideje alatt nem szerelmesedtem bele másba.... Ki tudja, milyen őrültségre lennék képes? Azt hiszem, mégis igyekeznék a fent leírt elvem szerint élni, mert az is fontos, hogy az ember tükörbe merjen nézni előtte, utána, közben.

24. gribedli*** (válaszként erre: 15. - Funny74)
2016. okt. 11. 11:03
Ennyi. Nem elég jó otthon. Ha az lenne, akkor nem görcsölnél rá ennyire, hanem sikerülne kiverni a dolgot a fejedből. Szerintem itt nem is a harmadikkal van a gond, hanem a házasságod nem jó, a harmadik csak egy tünet, de ha jobban megnézed, lehet, hogy nélküle is rossz a házasság, csak eddig elfordítottad a fejed a problémától.
23. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Funny74)
2016. okt. 11. 10:59
Nem értem a kérdést. Kérdezed, hogy hogyan dönts, de ebben a hszben azt írod, hogy a férjed mellett döntöttél.
22. massalhangzo (válaszként erre: 3. - Funny74)
2016. okt. 11. 10:21
ha mar eleve rossz a hazassagod, nemcsak a harmadik miatt kellene veget vetni neki. ha nem rossz, merlegeld, hogy ha veget erne, megbannad-e. korant sem biztos, hogy ezzel a masik ferfival egy futo romancon kivul tortenne barmi is
21. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - Funny74)
2016. okt. 11. 10:17
Kétféle ember van. Az egyik, aki minden egyes új szerelem miatt felrúgja az előző kapcsolatát, és ott hagy csapot-papot. A másik, aki fontosabbnak tartja a szeretetet mint a kósza fellángolásokat, komolyan veszi a fogadalmát, és hajlandó dolgozni a kapcsolatán. Neked most döntened kell, melyik csoportba tartozol.
2016. okt. 11. 10:01

Nem dobnek el egy fel eletet egy uj pasiert.

Ez az uj varazsa, a hormonok csalfa jateka.

19. monalisa83 (válaszként erre: 15. - Funny74)
2016. okt. 11. 09:33

Szia!

Teljesen megértelek, idén januárban én is hasonló helyzetbe kerültem. 7 év együttélés, pár éve már nem működő kapcsolat után-közbe, jött egy harmadik, óriási szerelemmel. Én csak annyit tanácsolnék neked, hogy nagyon legyél óvatos. Többen is vannak a környezetemben, akik hasonló dolgokon mentek át, váltottak, és sikerült is nekik. De nekem és még pár ismerősömnek viszont nem jött össze! Ne higgy el mindent feltétel nélkül az új szerelemnek, ami nagyon nehéz, tudom! Vannak olyan jelek, amiket szerelmesen nagyon nehéz észre venni, de amiből lehet tudni, hogy tényleg komolyan gondolja-e az új, vagy csak addig vagy izgalmas neki, amíg titokban megy ez a dolog! Legyél nagyon óvatos!

18. 4331bba7c7 (válaszként erre: 16. - 3d787b167a)
2016. okt. 11. 09:00

Te kajak azt szűrted le, h az a dilemma tárgya, h tegye-e szét a lábát? Mert dugásra vágyik?


Hajjaj nagy a baj.

2016. okt. 11. 08:59

Kit érdekel 23 vagy 2 vagy 10 év múltja, ha a jelenben gáz van? Ezt sosem értettem. Jó visszatekinteni az elmúlt évekre, ha a jelen is jó, vannak közös célok, érzelmek. Nade senyvedni azért, mert X éve jó volt az adott emberrel? Meg mert jóó ember?


Ez nem így megy szerintem.

Bár nyilván könnyebb a langyos vízben úszkálni...

16. 3d787b167a (válaszként erre: 15. - Funny74)
2016. okt. 11. 08:08

Próbáljátok??? Szóval nem csináltok semmit....



Nézd, te itt félre akarsz dugni, ez világos.

Tedd meg, aztán ha netán nem jön be, csak magadra lehetsz mérges.

Vagy ne tedd meg.


Amúgy szerinted a Hoxa lakók ebben mit tudnak neked segíteni????


Te döntesz, vagy már döntöttél is.


Buksisimire vársz?

2016. okt. 11. 07:05
Amikor ez kiderült itthon,megbeszéltük a férjemmel,hogy megpróbáljuk helyrehozni,fellendíteni a házasságunkat.Az "új" hapsinak is elmondtam ezt,kértem hogy szakítsunk meg minden kontaktot.Ez ment is egy hétig,itthon szinte minden jó volt míg nem újra találkoztam a harmadikkal.Most úgy érzem,hogy ugyanott tartunk mint azelőtt.
14. Vessla (válaszként erre: 13. - Magdalénia)
2016. okt. 11. 05:07

A gyereknek miért ne lenne??? Ez így hülyeség.


Szereti mind a kettőt. Nagyon nehéz helyzetben van. Aki azt mondja, hogy egyszerre csak egy embert/férfit lehet szeretni az nemes egyszerűséggel: téved.

13. Magdalénia (válaszként erre: 12. - Lolita2112)
2016. okt. 11. 01:30

Sokkal jobban hangzik: szíved szerint dönts, de az eszedet ne hagyd otthon. ;)


A szerelmes ember a szívével lát és abban a szívben olyankor nincs másnak helye. Se a párjának, se gyereknek.

2016. okt. 11. 00:58
szived szerint dontsel!
11. Magdalénia (válaszként erre: 3. - Funny74)
2016. okt. 11. 00:43

Szerintem van annyi tapasztalatod, hogy a szerelem elmúlik. Nem önző, hanem szerelmes vagy. Rajtad múlik, hogy mennyire tudsz uralkodni az érzéseiden és hanyagolod, vagy fejvesztve beleugrasz egy bizonytalan kimenetelű kapcsolatba. Nem is biztos, hogy összeilletek ágynál-asztalnál.


Inkább dobd fel valamivel a házasságodat, arra fektess hangsúlyt és el fog múlni a szépfiú iránti fellángolásod.

10. Magdalénia (válaszként erre: 9. - Cincifinci)
2016. okt. 11. 00:35

Szuper. :)

Vigyázz, nehogy visszaess, mert még csak pár hete történt. Inkább egy új munkahely. :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook