Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan csináljak étvágyat az 5 éves gyermekemnek? fórum

Hogyan csináljak étvágyat az 5 éves gyermekemnek? (tudásbázis kérdés)


1 2
13. encike 2 (válaszként erre: 11. - 09d65bf33d)
2008. márc. 19. 13:37

Hát nekem ez sz...t sem ért.

Sőt Vitacolant is probáltuk, de ez sem. Most szirupot iszik, amiben vas is van. Hát!!!!!

Egyébként ami a fogának valo, azt eszi, de ha más van...

Annyira viszont nem válogat.

2008. márc. 19. 13:27
És, ha sportolna valamit? Ha van lehetőség már 5 éves gyerekkel tudnak foglalkozni.
2008. márc. 18. 07:49
Próbáld ki a köv. kombinációt: Béres csepp plusz Cebion multi 2x. AZ én gyerekemnél eddig bejött.2x annyit eszik most, mint előtte-reélem még sokáig így is lesz.
10. andix (válaszként erre: 7. - B8669bde37)
2008. márc. 17. 20:31
Nekem annyiból szerencsém van hogy a tojást nagyon szereti és ha nem akar enni akkor adok neki tojást,de persze ez nem mindig megoldható.Ha ovi előtt végképp nem eszik adok neki csokikrémes kiflit vagy túrórudit esetleg egy darab sajt a kezébe.Az igazat megmondva azért néha feladja a leckét.Semmi vitamin,étvágygerjesztő nem segített de ha együtt csináljuk a kaját az sokszor segít.
9. Elviracska (válaszként erre: 8. - Cirmesitompika)
2008. márc. 17. 18:16
Ez még nem megoldás ,igen nagyon kell a friss levegő ,de példáúl az én gyerekeim rengeteget voltak vannak az udvaron,és nem volt segitség az étvágyukra ,az hogy jobban pihentek ,jobban aludtak arra talán igen ,de ugyanolyan rossz maradt az étvágyuk....
2008. márc. 17. 18:13
Küld ki az udvarra játszani néhány órára. Persze, ha megoldható.
7. b8669bde37 (válaszként erre: 6. - Andix)
2008. márc. 17. 18:11
A te kisfiad is 5 éves? Hogyan próbálod etetni?
6. andix (válaszként erre: 1. - Kicsiszilvi)
2008. márc. 17. 18:03
Ugyanez van nálunk is csak Gabócám 15kg.Én is,az apja is vékony de neki nem nagyon van étvágya,vagy nem ér rá enni a sok tennivalójától.Engem is nagyon idegesít.
5. b8669bde37 (válaszként erre: 2. - Juhaszcsalad3)
2008. márc. 17. 18:03
Eddiga béres cseppet kapta cebionnal, most váltottam a cebion multivitaminjára. Igyekszünk sokat kint lenni, mozogni. Egyébként az étvágytalansága mellett rendkívűl mozgékony.
2008. márc. 17. 18:02

Hát elég nehéz kérdés..tudom mit jelent ,mert az én gyerekeim sem valami nagy evő gyerekek..sőt a kisfiam ő ha egész nap nem eszik semmit sem jól el van ,ő nem éhes...

A lányom ő is ilyen volt ,most már hála Istennek ahogy telt az idő egyre jobban eszik..

Én amit tudok javasolni és használt a lányomnak az a Béress csepp,C vitamin cseppel,ez nekünk mondhatom nagyon bevált ,mert én már ezer féle szirup,vitamin ,cseppet kiprobáltam de ahogy észrevettem ez volt a nyerő..

Sok sikert ,és ne keseredjél el ,majd megváltozik hidd el....

2008. márc. 17. 18:00
Nálunk az vált be hogy együtt készítjük el az ételt,na de azért nem mindig sikerrel.Ha ő is segít az elkészítésében valamivel többet eszik mint egyébként.Ez nálunk is régóta jelent problémát,én sem vagyok elragadtatva a fiam étvágyától.
2008. márc. 17. 18:00
Például:Cebion csepp,Béres csepp,de néha csak az is elég hogy az ételt úgy tálaljuk,hogy a szemnek is tetszen!Szép tálalás...Kevés legyen az édes ital amit iszik,sok levegőn tartózkodás...de ezek csak apró ötletek!remélem segít valami.
2008. márc. 17. 17:56
Hogyan csináljak étvágyat az 5 éves gyermekemnek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook