Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy zajlik egy gyermekelhelyezési tárgyalás? fórum

Hogy zajlik egy gyermekelhelyezési tárgyalás? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 19. 19:12

Sajàt tapasztalatból mondom, hogy ez a bírói gyakorlat.

Làthatja a gyereket, de csak a te felügyeleted alatt. Nincs joga elvinni. Plàne, ha nincs bírósàgi végzés.

2014. febr. 19. 17:53
Többször előfordult, hogy nem hozta vissza, rendszeresen rendőrségre járok, de láthatási joga neki is van. De ha én is ezeket nyújtom a babának, akkor nem értem hogy van ez hogy tuti neki ítélik? Ilyen van? De egy gyereknek az anyánál a helye.
2014. febr. 19. 16:49
Két éven aluli gyermeket nem is vihetné el nélküled sehova, azzal, hogy te mégis elengedted vinni, jól magad ellen dolgoztál. Felelőtlenség részedről és bármikor megteheti, hogy egyszer csak nem hozza vissza, mert ha megfelelő környezetet és egészséges ellátást nyújt a kicsinek, akkor tuti neki ítéli a bíróság.
9. arrival (válaszként erre: 7. - Viktoria.szolidad)
2014. febr. 19. 16:46

Ezt majd a biro donti el, nem itt a Hoxa forum.

Ne aggodj!

2014. febr. 19. 16:34
kérdésem lenne még az is, hogy ha saját lakásba a gyerekkel a tárgyalás után , biztos vagyok benne hogy az apa ott fog ülni a lépcsőházban, mit tegyek? jelentsen fel mindig? mert így nem lehet élni normálisan..
2014. febr. 19. 16:32
de az apának milyen láthatási jogai lesznek, ha nem tudunk megegyezni?(mert nem tiltani akarom a gyereket tőle, bármilyen elmezavarodott is..)
6. a7dd008376 (válaszként erre: 2. - Viktoria.szolidad)
2014. febr. 19. 16:29
*bloff!*nem fogjak elvenni toled!*
2014. febr. 19. 16:27

Ne aggodj, hiaba zsarol az apa, az anyatol csak nagyon indokolt esetben veszik el a gyereket, foleg egy kisbabat.

Ilyen eset lehet az ivos, drogozos, gyereket ehezteto, elhanyagolo anya.

2014. febr. 19. 16:03
7 hónapos gyerekről van szó.
3. Chrysstina (válaszként erre: 2. - Viktoria.szolidad)
2014. febr. 19. 16:02
Sok mindentől függ, de az egyik legfontosabb, hogy hány éves a gyerek! Bizonyos korban megkérdezik a gyereket, és van amikor már ő dönthet.
2014. febr. 19. 15:59
Március 7.én lesz a tárgyalás, az apa fenyegetőzik, zsarol eszköznek használja a gyerekünket. Nem hozza vissza időben soha(írtunk egy ideiglenes megállapodást).
2014. febr. 19. 15:54
Hogy zajlik egy gyermekelhelyezési tárgyalás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook