Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy udvarolt nektek a jelenlegi párotok? Már nem divat az udvarlás, vagy csak én fogom ki az ilyen férfiakat? fórum

Hogy udvarolt nektek a jelenlegi párotok? Már nem divat az udvarlás, vagy csak én fogom ki az ilyen férfiakat? (beszélgetős fórum)


1 2
15. vigyefene (válaszként erre: 14. - Bichi)
2023. febr. 6. 09:26

"gondolom jelezné..."


Talán meghívná ebédre/vacsorára egy előkelő helyre, amikor ráér. Meg kell közösen beszélni azt.

14. Bichi (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. febr. 6. 09:23

Egyáltalán milyen kapcsolat van köztetek, amiből azt hiszed, hogy fontos vagy neki?

Én mondjuk egyáltalán nem örülnék, ha egy férfi a munkahelyemre jönne be "mert erre járt".

Ha akarna valamit tőled, gondolom jelezné...

13. vigyefene (válaszként erre: 11. - Amanda0606)
2023. febr. 6. 09:19

Nekem pedig úgy tűnik, h neked sokkal fontosabb ő, mint Te vagy neki.

Ha mégis valahogy összejöttök, nem fog sokáig tartani.

12. 3272f5ad6f (válaszként erre: 11. - Amanda0606)
2023. febr. 6. 09:19
Mit látsz egy ilyenben? Én egykettőre kiábrándulnék. 😄
11. Amanda0606 (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2023. febr. 6. 09:15

Volt, hogy írt hogy reggel fussunk össze, viszont nagyon jól tudta, hogy dolgozom reggel, és azt fogom mondani, hogy nem tudok menni. Amit persze ő úgy vett, hogy elutasítom, pedig említettem neki, hogy utána való nap szabad vagyok. Akkorra már nem kért találkát.

A szívem mélyén érzem, hogy nem számítok annyira, hogy tegyen is értem.

Sokszor megtörtént, hogy hetekig nem beszéltünk, majd utána jelentkezett és megint úgy éreztem, hogy fontos vagyok.

10. vigyefene (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2023. febr. 6. 09:08

Nem élvezi, mert nincs mit.

Nem csak Amandának nem tetszik ez, hanem a nők túlnyomó részének.

9. andi6020 (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2023. febr. 6. 09:05

De nem élvez semmit, mert nem keresi, nem találkoznak.

Nem érdekli, hogy nem lehet ezt Amandának felfogni?

8. Amanda0606 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2023. febr. 6. 09:03

Nem irigykedem másokra, mert nekem egyik férfi se kellett volna azok közül.

Semmi erőfeszítést nem tesz annak érdekében, hogy legyen közünk egymáshoz. Nő létemre elvárnám azt, hogy ő legyen a férfi, hogy ne én legyek az, aki megmondja, hogy mikor mit csináljon. Én említettem neki, hogy nem várom el azt, hogy ő virágot vegyen vagy bármi más, elég ha érezteti, hogy fontos vagyok…

7. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. febr. 6. 08:55
A nők rontották el őket. 😉 Egyre rámenősebbek. Valószínű, hogy nem érdekled azt, akiről írsz.
6. vigyefene (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. febr. 6. 08:50
Ha udvarlás nélkül többet szeretne, akkor lusta, akarja élvezni a jutalmat, befektetés nélkül.
5. Channa* (válaszként erre: 3. - Amanda0606)
2023. febr. 6. 08:46

'Igen, de a többi rengeteg férfitől nem is várnám el, hogy benézzen hozzám. '


Tudja, hogy elvárod tőle, hogy benézzen hozzád?


Nem bírom az ilyen picsogásokat, nem is nagyon szoktam hozzá szokni, mert mindig azt gondolom, hogy mit akar egy olyan nő, aki agyban nem tud elszakadni a tini korszaktól?

Legyél már felnőtt! Ha akarsz valamit, akkor tegyél érte, ne másokat figyel és ne másokra irigykedj!

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Amanda0606)
2023. febr. 6. 08:42
Mégis arra vársz, aki feléd sem néz. Miért?
3. Amanda0606 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. febr. 6. 08:39
Igen, de a többi rengeteg férfitől nem is várnám el, hogy benézzen hozzám. Nem állok a többiekkel olyan kapcsolatban, hogy elvárjam azt, hogy felkeressenek. Viszont vannak olyanok is, akik benéznek mondván, hogy “erre jártam és láttam, hogy dolgozol, gondoltam benézek”.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. febr. 6. 08:33

Feltételezem rengeteg férfi van, aki ugyanabban a városban lakik ahol dolgozol, és ők sem néznek be egyszer sem hozzád.


"Többször volt, hogy erre járt, erre volt neki dolga vagy valami, de soha nem nézett be."

Nem akar ő tőled semmit. Lépj tovább.

2023. febr. 6. 08:20

Van egy férfi az életemben. Elég régóta mondogatja, hogy többet szeretne tőlem, de nem próbál meghódítani, és nem értem már. Van pár női ismerősöm, hallottam tőlük, láttam, hogy hogy udvarolt nekik a férjük.

A volt kolléganőmet láttam, hogy hogy szerezte meg a férje. Mivel elárusítok voltunk, volt hogy a srác kétnaponta benézett. Nem vett semmit, csak jött vele beszélgetni, meglátogatta őt. Akkor a kolléganőm semmit nem akart tőle, de mivel annyit járkált hozzá, egy idő után belement a dologba. Egy másik kolleganőmnél ugyanez volt a felállás.

És itt vagyok akkor én, aki évek óta ismer egy férfit, aki ugyanabban a városban lakik, ahol én dolgozom. Fél év alatt egyszer se nézett be hozzám. Soha! Volt, hogy írt üzenetet, hogy látta az autómat, délutáni váltásban vagyok. Mondtam, hogy igen, de ennyi. Többször volt, hogy erre járt, erre volt neki dolga vagy valami, de soha nem nézett be.

Nekem lennének túl nagy elvárásaim? Vagy mennyire kellene udvaroljon egy férfi?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook