Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy tudod elfogadni, hogy a tesód sokkal szebb? fórum

Hogy tudod elfogadni, hogy a tesód sokkal szebb? (beszélgetős fórum)


1 2 3
64. Miss Angel (válaszként erre: 62. - Hattori)
2023. szept. 27. 20:04

nekem legalább vannak gondolataim,meg van véleményem,sőt,van élettapasztalatom is,és emellett nem rágódok olyan élethelyzeteken amikben nem vagyok benne,mert te azt teszed.

te dolgod,ugy keserited meg a saját életedet ,ahogy akarod ;)

2023. szept. 27. 19:17

Áldott legyen minden csúnya nő a sötétben.

Szegény férfiaknak a sötétben kell megtalálni a domborulatokat. Naaaagyon sajnálom őket.

62. Hattori (válaszként erre: 59. - Miss Angel)
2023. szept. 27. 19:09
Hu,de nehéz a szép emberek élete, ehhez képest csúnyának lenni áldás!
61. tumbo2 (válaszként erre: 59. - Miss Angel)
2023. szept. 27. 17:04
én is mindig azt hittem,hogy a húgom tele van önbizalommal,a fenét ő is szorongott.egyszer mentünk a lányommal Pesten,megszólította egy pacák,hogy nem menne el modellnek?elnevette magát,ha,ha 10 évvel korábban kérdezi,de már közel volt a harminchoz.
60. Miss Angel (válaszként erre: 35. - Andi6020)
2023. szept. 27. 16:52

egyetértek,ilyeneket csak egy nagyon felszínes ember ír.

a fórum elején lévő hozzászólásaiba olvastam csak bele,de annyi pont elég is volt :D

2023. szept. 27. 16:46

jó ég,nem szoktam ilyet irni ,de micsoda gagyi fórum ez is..


szépség újra és újra és újra,te ,kedves fúrumkiíró,aki szép akarnál lenni,el nem tudod képzelni,hogy a szépségnek hátrányai is lehetnek....


néhány példa: gusztustalan beszólogatások az utcán-mert bizony nem minden férfi tudja ám intelligensen kinyilvánitani a tetszését;)-folyamatos nyálcsorgató tekintetek,a többi nő részéről csupa irigység és gyűlölet,előitéletek: mint pl a szép ember mindig felszines ,buta,érzések nélküli,könnyűvérű,bármire kapható,a szép embert max csak a kinézete érdekelheti,a csábítás,a szex,a szép ember mindig csak azzal foglalkozik,mennyien csodálják,nézik, bámulják.....egy szép ember élete mindig csodás és gondok nélküli:DDD a szép embert traumák nem érhetik,a szép ember CSAK BOLDOG LEHET!!!! soroljam tovább?

és az sem igaz,hogy minden szép ember duzzad az önbizalomtol,hogy kinek mennyi az önbizalma nagyban függ attól,milyen volt a gyerekkora,szerették e,mit hozott otthonrol,milyen sikereket ért el az életben stb stb....arról nem beszélve,hiába szép vagy gyönyörű valaki,ha valójában tényleg buta vagy érdektelen vagy épp nem ért semmihez,soha nem lesznek sikerei,se normális munkája max egy pasija aki lehet hogy eltartja ,de annak is csak ideig óráig lesz érdekes,mert a szépség múlandó ;)

gondolkozz el ezeken!!

58. tumbo2 (válaszként erre: 45. - Channa*)
2023. szept. 27. 11:16
állítólag minket szeret,főleg a lányomat.de mindkét gyerek szép,hát főleg az unokaöcsém. mert nőben több a szép.de nem találta meg a hozzá illő nőt.
57. Channa* (válaszként erre: 54. - Tien)
2023. szept. 26. 21:09

A húgom, mindig heves pofavágásokkal meséli mindenkinek, hogy agyas vagyok, mert állandóan tanulok;)

És soha nem azért vág pofákat, mert nem szép a nővére...

56. Channa* (válaszként erre: 53. - Leoborta)
2023. szept. 26. 21:07
Én még ezért sem irigykedek, pedig nálunk mindig a bátyánk kapott mindenből a legtöbbet, mert ő fiú, neki erősnek kell lennie, mert ő vigyáz ránk...
55. Channa* (válaszként erre: 49. - Hattori)
2023. szept. 26. 21:05

Jaj, micsoda szülők vannak!

Sosem csináltak velünk ilyet a szüleink. Pedig, csak nekem van diplomám hármunk közül.

Egyformán szerettek minket, csak mindenkit másért. Sosem dörgölték az orrom alá, hogy nem vagyok elég szép, ahogy a bátyámnak sem, hogy nincs olyan okos, mint én, stb...

54. tien (válaszként erre: 52. - Leoborta)
2023. szept. 26. 20:46

Pontosan így vagyok én is büszke a három remekbe szabott testvéremre.

A húgom három gyerek mellett diplomázott le ,és lett elismert a hivatásában.

A két öcsém is példaképként szolgálhat sokak számára.

A semmiből építettek vállalkozást ami sikeres.

2023. szept. 26. 20:28
Utoljára akkor voltam rá irigy, mikor neki még volt csokija, én meg már befaltam. :D
2023. szept. 26. 20:26
Meg okosabb, meg gazdagabb, meg sikeresebb... Nekem örömet szerez, büszke vagyok rá! Nagyon büszke!
51. LBO (válaszként erre: 49. - Hattori)
2023. szept. 26. 20:11
Te jó ég! 🤦🏻‍♀️🥺
50. LBO (válaszként erre: 1. - Hattori)
2023. szept. 26. 20:10

Két öcsém van. ❤️

K.rv@ jó pasik! 😉


Soha eszembe nem jutott azon kattogni hogy jobban néznek e ki, mint én...


Mindig büszkén mentem velük mindenhova. ❤️

49. Hattori (válaszként erre: 48. - Channa*)
2023. szept. 26. 19:57
Vannak. Pl tudok olyat, hogy a lány Corvinusra jár, a másik meg "csak" tanár lesz, aztán mindig a Corvis lányról van csak szó. Ő a szemefény.
48. Channa* (válaszként erre: 46. - Hattori)
2023. szept. 26. 19:33

Már nincsenek szüleim régen.


Én annyira nehezen tudok elképzelni tahó szülőket.

47. Channa* (válaszként erre: 18. - Hattori)
2023. szept. 26. 19:29
Én úgy látom, hogy neked vannak szereotípiáid;)
46. Hattori (válaszként erre: 44. - Channa*)
2023. szept. 26. 19:27

Szuper szüleid vannak.

De sajnos, van ahol a szülők is tahóskodnak.

45. Channa* (válaszként erre: 13. - Tumbo2)
2023. szept. 26. 19:27

Az én húgom se ment sokra a szépségével.

A férje ott hagyta, miután megszületett a második gyerekük, majd jött több pasi, de hosszútávon senki nem tervezett vele. Az én húgom viszont nem beképzelt és nem is gonosz.

44. Channa* (válaszként erre: 8. - Hattori)
2023. szept. 26. 19:23

Ez nem így megy a normáliséknál.


Hárman vagyunk testvérek.

Sokszor hallgattam, hogy én csúnya vagyok, bezzeg a húgom milyen szép és csinos. Futkostak is utána a fiúk, utánam annyira nem.

Persze, ez nem a szüleinktől jött, hanem pl. az unkatesók férjeitől, stb. Hányszor hallgattam meg, hogy csúnya is vagyok és fura is.


A szüleink sosem mondtak ilyet, sőt! ők mindhármunkra azt mondták, hogy szépek vagyunk;)


Tudom, hogy kevésbé voltam szép, de nem éreztem sosem, hogy sikertelenebb lennék, és most, hogy már megkorosodtunk én vagyok a legszebb:DDDD

2023. szept. 26. 18:18

Mióta meghíztam nem vagyok “ellenfele” a tesómnak. Addig világéletében irigy volt rám és nem is tagadta. 😞

Sajnálom, hogy évekig ezért volt rossz a viszonyunk. Nem tehettem róla.

2023. szept. 26. 18:13
Én vagyok a szebb, szerintem.
41. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 1. - Hattori)
2023. szept. 26. 16:35

Ha nincs tesód, és hálás is vagy érte, akkor mi a jó fenéért érdekel téged, hogy ki mint éli meg, hogy a tesója szebb nála?

Megnyugtat téged az, ha valaki majd elkezd itt siránkozni, hogy mekkora balszerencse, hogy ő csúnyácska, a tesója bezzeg milyen szép? Az valamiféle elégtétel lenne neked?

Azért kérdezem, mert nekem eszembe sem jutna azon merengeni, hogy mások hogyan élik meg, hogy nem ők a szebbek a testvéreiknél.


Tehát ha én azt mondom, hogy csúnya vagyok, sokkal szebb a húgom, ez engem lesújt, emiatt egy nagy csőd az életem, haragszom a világra, az élet igazságtalan, miért pont én vagyok ilyen szerencsétlen, irigy vagyok a szépekre, borzasztó így élni - akkor mennyivel vagy beljebb a kérdéseddel?

40. Sirga (válaszként erre: 1. - Hattori)
2023. szept. 26. 16:32

Mi ketten vagyunk testvérek. Volt időszak - pár év -, amikor a nővérem jobban nézett ki (vékonyabb volt - mindketten hízásra hajlamosak vagyunk). Titokban kicsit irigykedtem ... Aztán fordult a kocka, és a korunkból ítélve ez már így marad. ;)

Az soha fel sem merült bennem, hogy arcunkat tekintve én voltam mindig a szebb. :o Most, hogy mondod, realizáltam. :)

39. Hattori (válaszként erre: 35. - Andi6020)
2023. szept. 26. 16:04
Lehet, igazad van.
38. tumbo2 (válaszként erre: 36. - 3066f49f9a)
2023. szept. 26. 15:56
apám,anyám,meg mindenki kiröhögött, hogy vékony a lábam,mint a piszkafa.
37. globus (válaszként erre: 25. - Hattori)
2023. szept. 26. 15:52
Mindenkinél vannak szebbek.
36. 3066f49f9a (válaszként erre: 19. - Hattori)
2023. szept. 26. 15:49
Az önbizalomhiány sok mindenből eredhet. Tudja, hogy szép, de mondjuk elhitetik vele, hogy buta, vagy elviselhetetlen.
35. andi6020 (válaszként erre: 34. - Hattori)
2023. szept. 26. 15:46
Szánalmasan sekélyes vagy...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook